Kukiz do posłów: Prosiłem Piotrka, żeby nagrywał wasze okrzyki, zrobimy piosenkę [283 LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W ?Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od blisko trzystu wydań...

CO NOWEGO?

Zwycięzcą notowania 282. został fragment sejmowego występu ministra Zbigniewa Ziobry, na drugim: Obora TV, na trzecim - Jacek Żalek u Piotra Kraśki.

Wśród premier między innymi: fragmenty wysokoenergetycznej sejmowej debaty, żart Adama Bielana, apel Jacka Żakowskiego do urzędników państwowych ws. 4 czerwca, fragmenty dyskusji o szczegółowych aspektach roboczego wymiaru klauzuli sumienia fizjoterapeutów oraz występ ministra środowiska.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Uprzejmości o świcie. Sebastian Adamkiewicz u Piotra Maślaka

TOK 2 - Emocje. Jacek Żakowski

TOK 3 - Żart. Adam Bielan u Jana Wróbla

TOK 4 - Wymowa. Jacek Rostowski u Piotra Kraśki

TOK 5 - Minister środowiska. Jan Szyszko

TOK 6 - Zachować powagę. Bernadeta Krynicka, Bartosz Arłukowicz, Marek Tombarkiewicz

TOK 7 - Między Gliwicami a Paryżem. Zbigniew Ziobro

TOK 8 - Meritum. Beata Szydło, Marek Kuchciński

TOK 9 - Niech pan nie klaszcze. Paweł Kukiz

Głosuj w 283 Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM