"Kurski może spać spokojnie", bo prezes PiS go chwali

- Jacek Kurski, pomijając informacje o proteście pielęgniarek w CZD, zasłużył się Prawu i Sprawiedliwości. Nie tylko zresztą tym. Widziałam kolejny materiał o podzielonej opozycji. Zabawne, bo są takie same, powielają te same klisze - oceniła Dominika Wielowieyska. Wg dziennikarki, Kurski może być pewny prezesury w TVP. Bo chwali go Jarosław Kaczyński.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas - "Telewizja zmieniła się na lepsze. Dokonał tego Jacek Kurski i sądzę, że będzie mógł tę misję kontynuować" - mówił prezes w rozmowie z "do Rzeczy". Myślę, że Jacek Kurski jest bardzo szczęśliwy. Wcześniej mówiło się, że wiceminister kultury Krzysztof Czabański szykuje się, by wymienić Kurskiego. Ale skoro Jarosław Kaczyński powiedział, że Kurski dalej będzie prezesem TVP, to szef TVP może spać spokojnie - mówiła Dominika Wielowieyska w "Poranku Radia TOK FM".

Prezes Kaczyński chwali Kurskiego, ale wyniki oglądalności pokazują, że widzowie nie są zachwyceni "dobra zmianą" w telewizji publicznej. Oglądalność pod koniec kwietnia spadła do najniższego poziomu w historii.

TOK FM PREMIUM