Szwagier jako instancja ostateczna orzeka, który pomnik jest najbrzydszy [284 LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od blisko trzystu wydań...

CO NOWEGO?

Głosować można było tym razem przez 2 tygodnie, to i rezultat jest podwójny - mamy ex aequo, do premier dołączą i Zbigniew Ziobro, i Paweł Kukiz. Na miejscu drugim - marszałek Marek Kuchciński niechcąco puentujący wystąpienie premier Beaty Szydło, a na trzecim - słynne a zarazem niesławne przykłady zastosowania klauzuli sumienia fizjoterapeutów zaprezentowane podczas posiedzenia sejmowej komisji.

Wśród premier: Gość, który poczuł się w naszym radiu naprawdę dobrze, szwagier jako koronny recenzent, nienawistny hejt i obrona prezesa, Lula/Duda, o zmianie i wreszcie - domikrofnowe wpadeczki: domikrofonowe, a nie antenowe, bo nie wszystkie zdarzyły się na żywo.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Jakość zmiany. Prof. Zdzisław Krasnodębski u Macieja Zakrockiego

TOK 2 - Dobra gościna. Piotr Zgorzelski

TOK 3 - Anegdota. Jan Wróbel

TOK 4 - L/D. Janina Petelczyc u Tomasza Stawiszyńskiego

TOK 5 - Jaki może być hejt. Piotr Zgorzelski u Macieja Zakrockiego

TOK 6 - Wysoka ocena. Iwona Kuc

TOK 7 - Liczebnik. Adam Ozga, Elżbieta Mazur

TOK 8 - Instancja ostateczna. Renata Kim, Rafał Woś

TOK 9 - Nie klaszczcie, szkoda czasu. Paweł Kukiz

TOK 10 - Między Gliwicami a Paryżem. Zbigniew Ziobro

Głosuj w 284 Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM