Kraśko do Gronkiewicz-Waltz: Mam panią w kieszeni [285. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować.

Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od blisko trzystu wydań...

CO NOWEGO?

Listę 284. ponownie wygrał Zbigniew Ziobro - ponieważ to już trzecie zwycięstwo tego nagrania, nie dołączy ono już do premier, pozostanie jednak w coraz przepastniejszym archiwum "Listy Przebojów TOK FM". Na miejscu drugim Iwona Kuc o współpracy z niemiecką policją, na trzecim - szwagier jako instancja ostateczna.

W notowaniu 285. zatem: same premiery. Jest o młodych ludziach jako inwestorach giełdowych, ocenie działania 500 plus oraz - 500 złotowym banknocie a także stawianiu na banknotach autografów, ponadto: o niewyrokowaniu Jacka Żakowskiego, cenach w stołówce NBP oraz tramwaju na pych.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

_____________

TOK 1 - Niestety. Konstanty Radziwiłł

TOK 2 - Pych. Marek Gancarczyk, Kinga Kalita, krakowscy przechodnie

TOK 3 - O dyskusji. Agata Kowalska, prof. Kamil Zaradkiewicz, Ryszard Balicki

TOK 4 - O wyrokach. Prof. Andrzej Zybertowicz u Jacka Żakowskiego

TOK 5 - Bliżej ludzi. Kazimierz Smoliński

TOK 6 - Morze klasowej pogardy. Elżbieta Korolczuk u Agnieszki Lichnerowicz

TOK 7 - W kieszeni. Hanna Gronkiewicz - Waltz, Piotr Kraśko

TOK 8 - Co się liczy. Prof. Marek Belka, Dorota Bartyzel

Głosuj w 285. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM