"Oglądam telewizję publiczną. Jak moi mężczyźni. Niby dlaczego miałabym oglądać komercyjną?"[287 LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od blisko trzystu wydań...

CO NOWEGO?

Wynik głosowania nie pozostawia wątpliwości: Marek Belka o pożyczaniu kąpielówek zajął miejsce 1., na drugim, ex aequo, o Niemcach, prawdopodobieństwie Brexit'u i przedmeczowych prognozach, na trzecim: o autografach na banknotach.

Wśród notowaniu 286 dużo było o ryzyku Brexit'u, tydzień później: mamy poreferendalne pożegnanie z Wielką Brytanią, ponadto - oczywiście - nazwiązania do występów polskich reprezentantów na Euro 2016.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Kąpielówki. Marek Belka u Piotra Kraśki

TOK 2 - Jakiś PiS. Jacek Żalek u Jana Wróbla

TOK 3 - Plecy. Jarosław Gowin u Piotra Kraśki

TOK 4 - Publiczność publicznej. Beata Mazurek

TOK 5 - Brawo. Agata Kowalska

TOK 6 - Do zobaczenia. Jacek Żakowski

Głosuj w 287 Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM