Minister Błaszczak nazywa rzeczy po imieniu i wyciąga wnioski. Zamachom winne "kwiatki w kolorach LGBT" [290. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy słowo wstępu.

Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować.

Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od blisko trzystu wydań...

CO NOWEGO?

Notowanie 289 wygrywa Piotr Misiło troszczący się o przemysł stoczniowy i Jarosława Kaczyńskiego, na drugim: Beata Kempa u Jacka Żakowskiego, na trzecim - zwycięzca poprzedniego notowania, czyli Adam Michnik.

Wśród premier w notowaniu 290: Krzysztof Szczerski o tym, co najważniejsze, Mariusz Błaszczak o kolorowych kredkach, Małgorzata Gosiewska o tym, co ma sens, ponadto: przymiotniki, pozdrowionka i po raz kolejny - telefon w studiu.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - W oczekiwaniu na kolejne zmiany. Małgorzata Gosiewska u Piotra Kraśki

TOK 2 - Przymiotniki. Małgorzata Krzysztoszek, Maciej Głogowski

TOK 3 - Pozdrowionka. Kazimiera Szczuka, Paweł Sulik

TOK 4 - Jak to się wyłącza. Krzysztof Wyrzykowski u Michała Janczury

TOK 5 - 67. Piotr Misiło

TOK 6 - Wszystko, co najważniejsze. Krzysztof Szczerski

TOK 7 - Konsekwentna adekwatność. Mariusz Błaszczak, Justyna Dobrosz-Oracz

Głosuj w 290 Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM