"Kamiński sugeruje, że PO sama się nagrała i rozpętała aferę, w wyniku której straciła władza. To absurd"

Tomasz Lenz, wiceprzewodniczący klubu PO do Żakowskiego: Sugeruje pan, że Kamiński był agentem PiS. Nie wiem tego. Wiem, że szkodził Platformie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Myślę, że po tym wywiadzie jakiego udzielił "Rz" wielu polityków, którzy traktowali go jako partnera, zastanowi się, co dalej na ten temat powiedzieć - mówił w Poranku Radia TOK FM Tomasz Lenz, wiceprzewodniczący klubu PO.

Michał Kamiński i dwóch innych członków Platformy zostało z PO wyrzuconych. Dziś w "Rzeczpospolitej" ukazał się artykuł, w którym Kamiński ostro wypowiada się o Grzegorzu Schetynie i mówi, że trzeba sprawdzić, czy jakiś polityk PO stał za tzw. aferą taśmową . - Kamiński sugeruje, że PO sama się nagrała i rozpętała aferę, w wyniku której straciła władzę. To absurd . Kamiński żyje w jakimś innym świecie. Pan sugeruje, że Kamiński jest agentem PiS. Nie wiem tego, czy jest nim czy się kompletnie zagubił - mówił Lenz.

Zdaniem polityka PO Michał Kamiński został wyrzucony z PO, bo jej szkodził i "zapomniał" o tym, że kilka miesięcy temu wypełnił deklarację członkostwa w Platformie.

DOSTĘP PREMIUM