"Powstańcom nie wypada tego powiedzieć". Dlatego powiedział to Piotr Kraśko [291. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasDla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od blisko trzystu wydań...

CO NOWEGO?

Notowanie 290. wygrał minister Mariusz Błaszczak swym słynnym - a dla wielu: niesławnym - występem o kredkach w kolorach tęczy, na drugim: Krzysztof Szczerski o tym co najważniejsze na trzecim - ubiegłotygodniowy zwycięzca, Piotr Misiło.

Wśród premier tym razem wyimki nie tylko krotochwilne, będzie też - na poważnie: negocjacje, o pokemonach, o tym jakie zapowiedzi się jednak sprawdziły, o okazjonalnych postmodernistach oraz - co dla kogo może być lub wręcz powinno zaszczytem.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Łowy. Piotr Kraśko, Jacek Żakowski

TOK 2 - Dziwny dzień. Piotr Kraśko

TOK 3 - Konsekwentna adekwatność. Mariusz Błaszczak, Justyna Dobrosz-Oracz

TOK 4 - Erewań? Grzegorz Schetyna u Jacka Żakowskiego, Jan Grabiec

TOK 5 - Negocjacje. Stanisław Leszczyński u Patrycji Wanat

TOK 6 - Stypendium. Maciej Głogowski i Goście

TOK 7 - Liberalna ironistka. Tomasz Stawiszyński

TOK 8 - O zaszczytach. Piotr Kraśko

Głosuj w 291. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM