Kraśko apeluje do PO: Pokłócicie się na naszych oczach! Niech wygra ten, za kim pójdą Polacy

Wg Piotra Kraśki PO powinna brać udział z amerykańskich partii.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Zdaniem Piotra Kraśki, Platforma Obywatelska potrzebuje zdarzenia, które zmieni bieg wydarzeń. - Jak oglądam fragmenty konwencji Republikanów i Demokratów to w pierwszym momencie jest zaskoczony, jak oni strasznie się kłócą. Ale potem jestem zachwycony tym, jak oni się kłócą! Jaka prawdziwa jest ta demokracja! - mówił w TOK FM. I podpowiadał, że PO powinna w podobny sposób wybrać lidera. Bo "to, że ktoś jest przewodniczącym w drodze eliminacji nie daje mu realnej władzy".

- A zróbcie sobie, kochani, taką debatę. Nich usiądzie Schetyna, Gronkiewicz-Waltz, Protasiewcz, Budka... Weźcie opozycję wewnętrzną, zaproście dziennikarzy i pokłócicie się przez dwie godziny, mówcie, jakiej chcecie partii. Niech w tej debacie wygra ten, kto będzie bardziej przekonującym, za kim pójdą Polacy- mówił w "Poranku Radia TOK FM". Bo jak ocenił, "to, że ktoś jest przewodniczącym właściwie w drodze eliminacji, bo inni się wycofali, nie daje mu realnej władzy".

Przypomnijmy, przed tygodniem zarząd PO wykluczył z partii Jacka Protasiewicza, Stanisława Huskowskiego i Michała Kamińskiego. Przeciwko tej decyzji protestowało około 30 posłów PO.

DOSTĘP PREMIUM