Z jaką gorliwością Protasiewicz niszczył Schetynę? [292. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad 6 lat i blisko trzystu wydań...

CO NOWEGO?

Miejsce pierwsze w notowaniu 291. to - przewagą głosów, która nie pozostawia wątpliwości - Piotr Kraśko o hierarchii zasług i zaszczytów, czyli: czego powstańcom powiedzieć nie wypada i dlatego trzeba to mówić w Ich imieniu. Na drugim: liberalna ironistka, na trzecim - o radiu Erewań i co zdarzyło się wkrótce potem.

Wśród premier: kto co dobrze pamięta i jak to się ma do refleksji na dziś, współczesność polskiej służby zdrowia, polemika oraz - o przekraczaniu oczekiwań.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

___________

TOK 1 - Powyżej oczekiwań. Tomasz Wołek, Jacek Żakowski, Tomasz Lis

TOK 2 - Polemi...nowe? Maciej Głogowski, Marcin Krasoń

TOK 3 - Historia i teraźniejszość. Halina Bortnowska u Jacka Żakowskiego

TOK 4 - Aspiryna i stetoskop. Prof. Andrzej Koźmiński u Macieja Głogowskiego

TOK 5 - O zaszczytach. Piotr Kraśko

Głosuj w 292. Liście Przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM