Jakie są "plotki, co do organu"? Mikołaj Lizut pyta Krzysztofa Lufta [292,5. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować. Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od blisko trzystu wydań...

CO NOWEGO?

Głosowanie w notowaniu 292. pozostaje nierozstrzygnięte, do dotychczasowych propozycji dodajemy 3 premierowe, za tydzień zsumujemy wyniki obu głosowań.

A na razie: słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

----------

TOK 1 - Powyżej oczekiwań. Tomasz Wołek, Jacek Żakowski, Tomasz Lis

TOK 2 - Polemi...nowe? Maciej Głogowski, Marcin Krasoń

TOK 3 - Historia i teraźniejszość. Halina Bortnowska u Jacka Żakowskiego

TOK 4 - Aspiryna i stetoskop. Prof. Andrzej Koźmiński u Macieja Głogowskiego

TOK 5 - Plotki. Krzysztof Luft u Mikołaja Lizuta

TOK 6 - Przyzwyczajenie? Aleksandra Dziadykiewicz

TOK 7 - Melodyjność wymowy. Krzysztof Sendecki, Michał Poklękowski

TOK 8 - O zaszczytach. Piotr Kraśko

Głosuj w 293. Liście Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM