Żakowski prosi, Stępień gwiżdże [293. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasLista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w tygodniu. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień.

Za nami jedno notowanie, ale dwutygodniowe: po drodze, w notowaniu 232 1/2 do dotychczasowych dołączyły dodatkowe propozycje - to jednak nie zmieniło znacząco ostatecznego obrazu wyników głosowania: miejsce 1. zajął Piotr Kraśko, po raz trzeci z rzędu, dlatego to nagranie nie dołączy już do premier, na drugim: aspiryna i stetoskop, na trzecim, ex - aequo: Krzysztof Luft i Ola Dziadykiewicz. Wśród premier między innymi: gwizdana melodia w wykonaniu prezesa Trybunału Konstytucyjnego, o świstaku z Żoliborza, wiadrze na głowie oraz stylu działania Pana Prezydenta.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Korpo. Małgorzata Sadurska, Krzysztof Szczerski

TOK 2 - Sami doktorzy. W rolach głównych: Joanna Solska, Agnieszka Chłoń - Domińczak

TOK 3 - Przedstawienie. Krzysztof Materna u Przemysława Iwańczyka, Kamil Gapiński

TOK 4 - Wyróżnij się albo... ? Sławek Paruszewski, Jacek Balkan

TOK 5 - Melodia. Prof. Jerzy Stępień, Jacek Żakowski

TOK 6 - Świstak z Żoliborza. Jacek Żakowski

Głosuj w 293 Liście Przebojów

TOK FM PREMIUM