Sasin: Zainwestują duże pieniądze w lotnisko w Radomiu. Wróbel nie wierzy. "Jeżeli tak będzie, to wejdę pod stół i będę szczekał"

Jacek Sasin mówił w Poranku Radia TOK FM, że chciałby przebudować radomskie lotnisko, żeby "miało większą przepustowość". Zdaniem posła PiS, walorem Radomia jest "znakomite położenie" w centrum kraju.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas-\ Mamy lotnisko w Radomiu, które jest budowane przez pisowskich samorządowców, nie zrobicie z tym porządku? - pytał w Poranku Radia TOK FM Jan Wróbel Jacka Sasina. - Dosłownie w ostatnich dniach doszła do mnie informacja, że są inwestorzy zainteresowani tym, żeby naprawdę duże pieniądze zainwestować w to lotnisko - odparł polityk.

- W Radomiu? - zdziwił się Wróbel. - Tak, w Radomiu - potwierdził poseł PiS. - Jeżeli tak będzie, to ja wejdę tu pod stół i będę szczekał - zarzekał się prowadzący audycję.

- Trzymam pana redaktora za słowo w takim razie - odpowiedział Sasin. Jak dodał, trzeba "przebudować to lotnisko, żeby miało większą przepustowość". - Bo jest to lotnisko centralnie położone w Polsce, ma znakomite położenie - podkreślił.

DOSTĘP PREMIUM