Wielowieyska: To nie politycy, a mieszkańcy mogą zdecydować o przyszłości Gronkiewicz-Waltz

- W przypadku urzędników samorządowych będę protestować przeciwko wprowadzaniu np. zarządu komisarycznego. Jest instytucja referendum - tylko i wyłącznie mieszkańcy Warszawy mogą zdecydować, czy prezydent skończy urzędowanie przed końcem kadencji - uważa Dominika Wielowieyskiej. O wprowadzeniu zarządu komisarycznego w stolicy mówią już politycy PiS.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Dominika Wielowieyska przypomina politykom PiS, którzy domagają się dymisji prezydent Warszawy w związku z aferą reprywatyzacyjną, że partia rządząca sama nie skreśla ludzi z prokuratorskimi zarzutami.

- PiS uczynił szefem Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa osobę z prokuratorskimi zarzutami o korupcję. W przypadku urzędników samorządowych będę protestować przeciwko wprowadzaniu zarządu komisarycznego, czy też odwoływaniu w drodze uchwały sejmowej. Jest instytucja referendum i wyłącznie mieszkańcy Warszawy mogą zdecydować, czy prezydent skończy pracę przed upływem kadencji - mówiła dziennikarka w "Poranku Radia TOK FM".

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM