Wróbel o "ohydnej prowokacji KOD": Może ONR-owcy to jakieś ponure bydlaki? Jak się przy nich stanie, to są od razu sprowokowani

- Człowiek np. w tramwaju może stanąć koło kogoś i, psiakrew, okaże się akurat stanął przy ONR-owcach, którzy jechali sobie na partyjkę szachów. No i dawaj, prowokować ich samym wyglądem - ironizował w Poranku Radia TOK FM Jan Wróbel.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas"Ohydna prowokacja KOD-u w Gdańsku" - tak "Gazeta Polska Codziennie" zatytułowała tekst o wydarzeniach z pogrzebu "Inki" i "Zagończyka". Jan Wróbel postanowił go przeczytać w Poranku Radia TOK FM.

"Jak było naprawdę, mówi 'Codziennej' obecny na miejscu Paweł Zieliński. - Akurat robiłem pamiątkowe zdjęcia w miejscu, gdzie uczestnicy uroczystości pogrzebowych składali wieńce, gdy usłyszałem okrzyki. Grupka młodzieży i mężczyzn z ONR-u przekrzykiwała się z sympatykami KOD-u. Skąd wiem, że to byli KOD-owcy? Mieli ze sobą flagi i emblematy. Wśród uczestników rozpoznałem pana Mateusza Kijowskiego, który stał bezpośrednio przy ONR-owcach, jakby prowokując " - czytał fragment artykułu Doroty Łomnickiej publicysta.

- Gdzie miała miejsce ta ohydna prowokacja? - zastanawiał się Wróbel. - Z tej relacji wynika, że po prostu najbardziej obrzydliwa z ohydnych prowokacji, jaka się wydarzyła, to taka że Kijowski stał bezpośrednio przy ONR-owcach, jakby prowokując - mówił.

"Każdy ONR-owiec powinien nosić dużą żółtą koszulę..."

- Może ci ONR-owcy to jakieś ponure, pozbawione śladów empatii bydlaki? Jak się przy nich stanie, to są od razu sprowokowani - ironizował prowadzący audycję. - To oznaczałoby, że każdy ONR-owiec powinien nosić dużą żółtą koszulę z lśniącym napisem ONR. Jak na płotach sa tabliczki "ja tutaj pilnuję" albo "ja dobiegnę do ciebie w 5 sekund" - ciągnął.

- Człowiek np. w tramwaju może stanąć koło kogoś i, psiakrew, okaże się akurat stanął przy ONR-owcach, którzy jechali sobie na partyjkę szachów. No i dawaj, prowokować ich samym wyglądem - mówił Wróbel. A jak dodał, jego wygląd jest "semicki". - Nie ma co ukrywać, bródka, inteligentne spojrzenie, ironia w oczach - wypisz, wymaluj ktoś, kto mógłby sprowokować - dodał.

TOK FM PREMIUM