"'Człowiekiem Roku' w Krynicy powinien zostać... Macierewicz. To byłby dobry zwiastun"

- Krynica jest mocno przereklamowana - mówi były minister rolnictwa Marek Sawicki. Polityk PSL nie wybiera się więc na Forum Ekonomiczne, gdzie będzie chyba cały rząd. Przyjedzie też Victor Orban i inni premierzy państw Grupy Wyszehradzkiej.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Jednym z ważniejszych wydarzeń Forum Ekonomicznego jest przyznanie nagrody "Człowieka Roku". Ostatnim laureatem był, co zaskoczyło wielu, prezes PiS Jarosław Kaczyński.

- Może żartobliwie, ale ktoś powiedział "GW", że nie można wykluczyć, iż "Człowiekiem Roku" zostanie Mateusz Kijowski - mówił Jan Wróbel w rozmowie z Markiem Sawickim.

Ale były minister rolnictwa ma innego kandydata. - Lepiej by było, gdyby tym tytułem uhonorowano Antoniego Macierewicza. To byłby dobry zwiastun, na ten nowy kierunek. W związku z ostatnimi jego wypowiedziami na temat katastrofy smoleńskiej, z wczorajszą premierą filmu "Smoleńsk", z - być może - obowiązkiem pokazywania tego filmu w szkołach - wyliczał polityk PSL w "Poranku Radia TOK FM".

DOSTĘP PREMIUM