Komentarze (146)
Żakowski: Miller powinien wytoczyć proces ''Gazecie Polskiej'' za okładkę. To pomówienia
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • nicniemogetusk

  Oceniono 10 razy 0

  Zakowski - a moze by tak wyrokami sadow pakowac wszystkich, ktorzy MYSLA lub mysla inaczej pakowac do psychuszek ?

  Jestescie w tym wytrenowani..

  ...i dalej nie czytam NETYKIETY

  Milego dnia !

 • nicniemogetusk

  Oceniono 10 razy 0

  Zakowski, podyktuj Tuleji czy Laczewskiemu od razu wyrok. Chlopaki rozgrzani..

  Niestety nie czytam Netykiety i pisze jak jest.

 • myszka07.4

  Oceniono 8 razy 0

  Jakie pomówienia --- to cała prawda.

 • alfalfa

  Oceniono 28 razy 0

  "Odwaga dyletantów do wypowiadania się na tematy, o których nie mają pojęcia, to jeden z głównych problemów cywilizacji - komentował w Poranku Radia TOK FM Jacek Żakowski."

  Szacunku godna samokrytyka panie Jacku.
  A.

 • flyer

  Oceniono 1 raz -1

  Szkoda, że GW chyba [???] nie zapodała tego tematu - przeczytałem o tym w Fakcie. Nie wiem czy było więcej wypowiedzi Millera, ale z zacytowanego fragmentu nie wynika dokładnie nic - można analizować go spiskowo jak to chciał nieudacznik Antoś, a można jako uczulenie polskich służb na wyjaśnianie wszelkich niejasności z rosyjskimi służbami i absolutne trzymanie się faktów - gdyby nasz raport był zupełnie odmienny od rosyjskiego [przez fantazje sekty smoleńskiej], to Rosja mogłaby spokojnie na arenie międzynarodowej powiedzieć, że Polacy to idioci - rzecz się działa przed Krymem, po drugie materiały z dochodzenia byłyby udostępniane każdemu chętnemu.

 • vincent48

  Oceniono 3 razy -1

  Na miejscu Antka pilicmajstra dałabym nogę do Moskwy.

 • ukw8087

  Oceniono 7 razy -1

  procesować się z ,, Gazetą Wolską - Codziennym Kłamcą '' , to jak wyzywać na pojedynek , żądać satysfakcji od Złodzieja i Kłamcy ...
  To się nie klei ...

 • ukw8087

  Oceniono 9 razy -1

  ,, Gazeta Wolska - Codziennie Kłamstwa i Pomówienia '' ...
  Gazeta dla Pomyleńców i Szambonurków ...

 • vidi12

  Oceniono 5 razy -1

  Uważam, że Leszek Miller jest człowiekiem nastawionym pokojowo i do żadnego sądu nie pójdzie.

 • keram2225

  Oceniono 15 razy -1

  Ale się pisowskie pieski rozszczekały.. szczekajcie dalej, tylko to wam zostalo

 • drkj

  Oceniono 15 razy -1

  Mam propozycję aby Antoni Maciarewicz zderzył się z brzozą. Raczej nie pomoże na głowę ale ma parę zalet. Pokaże, że AM nie jest tchórzem (niektórzy tak twierdzą po tym jak ekspresowo s....ł spod Smoleńska zostawiając niedobitych rannych w tym LK w kawałkach na pastwę wybuchów, helu, magnesów, PO i onych). Po drugie eksperyment udowodni, że samolot wybuchł w powietrzu.

 • cbk-kbc

  Oceniono 11 razy -1

  jak to się dzieje, że oceniając negatywnie propisowskie komentarze wyświetla mi się komunikat "już oceniałeś"? Pisowskie hakerstwo?

 • and155

  Oceniono 7 razy -1

  Po co proces? A nie lepiej obić mordy funkcjonariuszom propagandy pisowskiej?

 • Ryszard Wojna

  Oceniono 9 razy -1

  O rany, ale tu cuchnie brudnymi girami i przetrawianym alkoholem... Najazd dojnej zmiany na forum...

 • Józef Bąk

  Oceniono 7 razy -1

  Tak powinien iść zważywszy na słowa które wypowiedział: "My działamy po uzyskaniu pierwotnie zgody premiera. Nasze ustalenia zostaną zderzone z ustaleniami rosyjskimi. Nieformalnie, tylko w odbiorze społecznym. Jeżeli te dwa raporty będą różne, to będzie do tego cała teoria spiskowa budowana w społeczeństwie, że albo ten ukrył, albo tamten ukrył, ale na pewno prawda jest gdzieś jeszcze indziej. I w związku z tym, ja też oczekiwałbym, że nasze działanie będzie o tyle niestandardowe, że musi uwzględniać wymogi postępowania wypadku cy-wil-ne-go i wewnętrzne dalsze ustalenia metodologiczne oraz dokumentów kończących muszą być zweryfikowane z punktu widzenia tych okoliczności. Co do tego jestem przekonany.
  Państwo sobie zdają sprawę, że to nie jest tylko i wyłącznie dla ministrów, dla generałów, dla komisji przy ministrze infrastruktury. To będzie potężna dyskusja publiczna z różnymi, dla nas nieprzyjemnymi sugestiami. Zaczynamy dotykać istoty problemu.
  Albo zadbamy o jednolity przekaz, który nie sprzyja budowaniu mitów i podejrzeń, albo sami sobie ukręcimy bicz na własne plecy."

  ;

 • pitusz

  Oceniono 6 razy -2

  drogi Jacku na jakim świecie Ty żyjesz myślisz ze Zbysiu przyzna racje Millerowi szybko i sprawnie ?? proszę zejdź na ziemie 6 lat po katastrofie a oni dopiero badają czy polegli czy zginęli

 • vas-b

  Oceniono 10 razy -2

  Do sądu pozywa się człowieka zdrowomyślącego,a nie obłakanego ludzika,toż to wstyd znęcać sie nad obłąkanym

 • cup_of_t

  Oceniono 8 razy -2

  To jest sprawa procesowa - ocenił Żakowski. - Nie mam cienia wątpliwości, że Jerzy Miller powinien wytoczyć proces i go szybko wygrać.

  Naiwny... sady zawyrokuja, co Ziobro i prezes im kaza. I g... wygra, a nie proces.

 • xymeon_x

  Oceniono 16 razy -2

  Ciekawe kogo ta cała katastrofa smoelńska jeszcze interesuje? No oprócz dziennikarzy, polityków i kilku szaleńców dla których jest pożywką....NORMALNI ludzie mają już to w dupie.... spadli to spadli po co drążyć temat, życia już im to nie wróci a są ważniejsze sprawy w Polsce niż badanie jakiejś katastrofy.

 • lewacka.konserwa

  Oceniono 8 razy -2

  Jak widać, przykrywka medialna w postaci powiedzenia niczego przez komisję podstarzałych świrów wyszła całkiem nieźle. Tylko co to miało przykryć? Rezolucję PE? A może warszawskie prywatyzacje w których siedzi urzędnik z MON?

 • leszek.30

  Oceniono 14 razy -2

  I coś jeszcze....

  " Były takie plany - przyznał w rozmowie z nami dr Wacław Berczyński, przewodniczący podkomisji do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej. - W czasie burzy mózgów zastanawialiśmy się na tym, ale odrzuciliśmy ten pomysł. Głównie ze względów bezpieczeństwa. ""

  Jednak nie były to plotki, ani wymysły pana Deresza, lecz żywa prawda !??
  A jak wczoraj PiS-bolszewia opluwała, obrzucała gnojowicą pana Deresza i wielu innych, za to że mówili prawdę... PiS-łajdacy..!!!

 • alex444444

  Oceniono 14 razy -2

  Ale dzisiaj wysyp trolii pisowskich...... Już odzyskali rezon. Wczoraj wszyscy byli porażeni że nie było porażających faktów, dziś powrót do zwykłego obrzucania błotem wszystkich którzy normalnie wnioskują z normalnego i JEDYNEGO śledztwa w sprawie tej KATASTROFY. Jak mija dzień Błotniaki ????

 • alex444444

  Oceniono 12 razy -2

  Kolejny proces będzie przeciwko urzędnikom MON, którzy wydają kasę na odszkodowania za Smoleńsk bez żadnej podstawy prawnej. Niech Macierewicz płaci z własnej kieszeni jeśli uważa, ze poprzednie kwoty to za mało.

 • belg5

  Oceniono 10 razy -2

  Takie różne Gmyzy rzucają sie na oślep bo teza zamachowa rozsypuje się w gruzy. Min. Szczerski jest "porażony" wynikami podkomisji, przecież już dostatecznie wyśmianymi i w niwecz obrócony przez naszych specjalistów z b. państw. komisji Milera/Laska. Co im pozostaje? Brzytwy sie chwytać, manipulacji nagraniami. Czym tu "ciemny lud" zatrzymać przy sobie? Ale to straszne, ze przedstawiciele polskiej inteligencji (?) tacy jak wicemin. Sellin itp. przekonani są o trzech wybuchach w samolocie. Jak takie coś Polska może zarządzać, jak nisko upadliśmy

 • kontrakcjax1

  Oceniono 16 razy -2

  Anita Gargas zarzuciła Panu Milerowi zdradę,nazwała go zdrajcą w TVP1/wieczorem/.Mam nadzieję,że Pan Minister nie odpuści oszczerczyni.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 18 razy -2

  Co wczoraj przedstawiono, było dokładnie tym samym co Macierewicz prezentuje od 6 lat. NIC.
  Obywatele przeżyli już komedię, parodię, kpinę z rzeczowej dyskusji.

  I ten człowiek na koszt publiczny, dalej poszukuje jakiegoś "złotego pociągu" którego nie ma. Mimo tych wielu lat nie maleje grupa twierdząca, że jak się zacznie trochę na lewo od poprzedniego mijsca szukać znajdzie się prawdziwą sensację.

  Kto płaci za ten obłęd?

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 20 razy -2

  Macierewicz i ta jego pożal się boże komisja nie istnieje bez spisków i pomówień...
  bo nowych dowodów przecież nie maja żadnych, ale to pomówienia, paranoja, podejrzenia, poczucie zagrożenia, spisek, wina obcych/innych... właśnie odżywiają chore mózgi PiSowskiego elektoratu,

 • antoszek22

  Oceniono 22 razy -2

  Mnie rozbawił anturaż patriotyczny tej imprezy i jej hasło przewodnie co innego słyszysz co innego widzisz zupełnie jak w kabarecie
  Zaczynając od pokazanych zdjęć 2 niewielkich fragmentów samolotu które zostały opisane w raporcie Millera , mimo że z ust tych dyletantów słyszeliśmy przez 6 lat o tysiącach elementów rozerwanego wybuchami kadłuba, przed brzozą .
  Ci sami ludzie na jednym wydechu potwierdzili, że po minięciu brzozy nastąpił szereg istotnych uszkodzeń samolotu co dokładnie opisuje raport Millera , a jednocześnie mówia , ze Miller sfałszował ten raport by ukryć te uszkodzenia .
  A nagranie Millera z którego jednoznacznie wynika że chodzi mu o format przygotowywanych dokumentów w Polsce i w Rosji i oskarżenie o zdradę to czysta paranoja.
  Jest wśród tych czubków jeden architekt i przynajmniej on powinien wiedzieć o co chodzi w przypadku różnych rozporządzeń o tym jak ma wyglądać dokument.

  Konferencja przyniosła jeden pozytyw istotny dla polskiej państwowości
  Wyjaśniło sie dlaczego Trupozbaw , choć pożyczył 30000 tys na lekarza nie wydał ich na leczenie swoich zębów .
  Uzupełnianie ubytków to dla niego zdrada narodowa.

  Choć czarnej skrzynce powinni trochę odpuścić wszak była czarna :-)

 • 1docentpj

  Oceniono 24 razy -2

  Proces powinny wytoczyć rodziny naszemu państwu, które mają dość rozdrapywania ran przez ich urzędnika, który nie dość że nie przedstawia żadnych nowych okoliczności to jeszcze bredzi.

 • c.t.k

  Oceniono 44 razy -2

  Sprawy różnych wątków dotyczących katastrofy zaszły już tak daleko,że komisja musi 'coś" znaleść .Inaczej polegli przestaną być poległymi,a Macierewicz będzie żałował ,że wtedy nie leciał tym nieszczęsnym samolotem

 • maura4

  Oceniono 46 razy -2

  Przede wszystkim nie przedstawiono ani jednego dowodu. Z tego co mówili, wynika, że za katastrofę smoleńską odpowiada komisja Millera.
  Ciało stworzone przez Macierewicza jest niekompetentne i niepoważne. Nie powinno organizować żadnych konferencji, jeżeli nie ma co pokazać, żadnego dowodu, wyliczenia. Wydaje mi się , że nikt nie oczekuje od tej komisji raportu, podobnego do tego z komisji państwowej. Dlaczego ? Przecież dopiero, jak będzie raport z wyliczeniami, wykresami można będzie dyskutować merytorycznie.
  Tytuł w GP jak najbardziej nadaje się pod sąd. Mam nadzieję ,że pan Miller w imieniu całej komisji oskarży ich o kłamstwo.

 • mark6

  Oceniono 13 razy -3

  Panie Żakowski.
  To dzięki wam dziennikarzom to PiSowskie łajno rozlewa się po Polsce.
  Taki Pan odważny? To dlaczego GŁOŚNO nie powie, że GPC BEZCZELNIE
  KŁAMIE ???? Tylko taki język ta PiSowska KLOAKA potrafi zrozumieć.
  Zabawnie obserwować dziennikarskie traktowanie PiSowskierj HOŁOTY
  w "jedwabnych rękawiczkach".Bo inaczej nie wypada? Bo "kultura osobista" na to nie pozwala?
  Róbcie tak dalej. Efekt będzie taki, że pozbawione jakiegokolwiek morale gady
  pokroju sasinów, brudzińskich i innych "umrą ze śmiechu" obserwując wasz
  "wersal".
  Tak jak POwscy nieudacznicy, tak wy dziennikarze nie możecie poradzić sobie z tym
  PiSowskim, cwano prymitywnym badziewiem.

 • tadek-1

  Oceniono 17 razy -3

  Gazeta polska, to byla "gadzinowka" Jatrzyla w czasach wojny, jatrzy obecnie. Goebel jest jej sila przewodnia.

 • tadjan

  Oceniono 14 razy -4

  z goovnem się sądzić to jest wstyd...... lepiej goovno nazywać goovnem systematycznie.

 • zd46

  Oceniono 32 razy -4

  UTRZYMANEK budżetu i SKOKow, Sakiewicz !!!!! Placa mu za kazda "usluge" aby utrzymać to g..no gazetowe na powierzchni

 • zd46

  Oceniono 24 razy -4

  Sakiewicz jest opłacany z budżetu, SKOKow, zawsze tak było !!!! Jego teś, majac drukarnie, drukuje i wykonuje zlecenia ZA BUDZETOWE !!!! Kiedy Macierewicz, pracując jako komisja sejmowa, opublikowal tzw. "biala ksiege smolenska" jej drukiem zajal się teść a ksiazke sprzedawal SAKIEWICZ, JEGO TESC, MACIEREWICZ z FOTYGA w USA !!!!!!!!! Panstwowe dokumenty, opracowane z funduszy SEJMU RP zostały NIEODPLATNIE przekazane SAKIEWICZOWI i on je sprzedawal, zarabiając !!!!!!!! GDZIE SA PIENIADZE ze sprzedaży książek w USA (księgarze-Macierewicz, Fotyga), kto na tym zarobil i dlaczego Sakiewicz z trsciem???

 • justas32

  Oceniono 9 razy -5

  Polacy uwielbiają kłamać - życie w kłamstwie jest nam potrzebne jak tlen do oddychania...

 • kemor234

  Oceniono 17 razy -7

  Odsuńmy emocje i rozważmy taki scenariusz:
  myślę, że całe to zamieszanie zmierza do tego, aby ciała pary prezydenckiej przenieść do ... Warszawy. Powstanie mauzoleum, które przejmie rolę "grobu nieznanego żołnierza". Największy pomnik w historii wszystkich RP!

 • kemor234

  Oceniono 13 razy -9

  Myślę, że całe to zamieszanie zmierza do tego, aby ciała pary prezydenckiej przenieść do ... Warszawy. Powstanie mauzoleum, które przejmie rolę "grobu nieznanego żołnierza". Największy pomnik w historii wszystkich RP!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX