Rekonstrukcja rządu? Marcinkiewicz: Temat zastępczy, niewielkie roszady, naprawdę nic

- Wielkie halo przez tydzień ogłaszane - oceniał zapowiadane zmiany w rządzie PiS Kazimierz Marcinkiewicz. - Będzie wymieniony jeden minister, może dwóch wiceministrów - przewidywał były premier.

- To jest temat zastępczy, nic z tego nie będzie - mówił Kazimierz Marcinkiewicz o zapowiadanej przez PiS rekonstrukcji rządu. Były premier był gościem Karoliny Lewickiej w Popołudniu Radia TOK FM. - Wielkie halo przez tydzień ogłaszane. Będzie wymieniony jeden minister, może dwóch wiceministrów, niewielkie roszady, naprawdę nic - oceniał były premier.

- Jeśli PiS chce przykryć temat aborcji, to musi wymyślić coś długofalowego - stwierdziła Lewicka. Jej zdaniem, "temat aborcji będzie żył, dopóty w komisji sejmowej będą się posłowie projektem obywatelskim zajmować". - To wymyślą - odparł Marcinkiewicz. - To jest strasznie sprytnie robione - zaznaczył.

Były premier skrytykował również opozycję. - Dziś musi być scalona, ostra wobec PiS jak żyleta. Jak była w 2005 i 2006 r., kiedy ja byłem premierem. Musi mieć gabinet cieni - podkreślał. - Nie ma przeciwwagi dla tego nicnierobienia i biesiadowania rządu PiS - dodał polityk.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (63)
Rekonstrukcja rządu? Marcinkiewicz: Temat zastępczy, niewielkie roszady, naprawdę nic
Zaloguj się
 • hart5

  Oceniono 43 razy 29

  Marcinkiewicz i Giertych poznali mechanizmy pis od środka, tam niewiele się zmieniło, patrząc na osoby (żeby nie rzec osobliwości) w rządzie, zmiany są na gorsze.

 • bezspokoju

  Oceniono 21 razy 13

  A ja w d.pie mam to, kto ogłosi decyzję pokurcza. Wiadomym jest od dawna, że Szydłowata i przekręt zwany prezydentem g.wno mają do powiedzenia.

 • rozterka47

  Oceniono 15 razy 9

  Ma dużo racji.

  Zmiany i tak niczego nie przyniosą , to pokazówka dla ciemnego luda , a co sobie PIS zamierza w najbliższym czasie pouchwalać , pies z kulawa nogą poza Prezesem nie wie.

 • Maciej Kurek

  Oceniono 17 razy 9

  Ten nieRzad bedzie mial na rekach zycie i zdrowie kobier, wyprowadzi gigantyczna kase poprzez lewe komisje i ekspertyzy i odszkodowania smolenskie, odprawy dla tych oslow/Misiewiczow ktorzy predzej czy pozniej odejda.......chce mi sie wyc z bezsilnosci, czy naprawde musimy sie z tymi glabami mordowac kolejne 3 lata?

 • justas32

  Oceniono 11 razy 7

  My tu gadu gadu - a PIS ciągle rządzi ...

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 10 razy 6

  "Sprytnie zrobione",...sprytnie dla idiotów,bo dla ludzi interesujących się polityka głębiej i inteligentnych,to było do przewidzenia,a nawet wiem,co za 2 miesiące stanie się w pisowskim Rządzie.Odejdzie kolejny minister,a także będzie zmiana na stanowisku rzecznika rządu

 • jezierskiadam

  Oceniono 9 razy 5

  >>>
  ... Miejsce Morawieckich, przestępców fałszujących sejmowe głosowania, jest w więzieniu.

 • optymus58

  Oceniono 9 razy 5

  To Ile powstsje nowych etatow dla Misiewiczow dojnej zmiany????...100...1000????....trzeba zapewnic BYT rodzinie znajomym KOLESIOM!!!!!....DZIADY!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX