Kraśko broni Wellman: Słowa Pospieszalskiego głupie, chamskie, nie na miejscu

Dziennikarz ujął się za Dorotą Wellman zaatakowaną przez prawicowego publicystę Jana Pospieszalskiego.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Jak ja słyszę, że ona krzyczy "nie jesteśmy krowami". No, w przypadku pani Doroty Wellman jednak bardziej oszczędne sformułowanie porównań do trzody hodowlanej, bo... to jest bardzo przykre - mówił Jan Pospieszalski w sobotę w TVP Info, gdzie gościł w "Salonie dziennikarskim".

- Do wielu osób można się przyczepić, każdy z nas zrobił coś głupiego. Dorotę Wellman znam 15-20 lat. Znam ją 15-20 lat, przez ten czas się nie zmieniła. Jest fajna, skromna, normalna. Fantastyczna kobieta, wspaniały człowiek. Zrobiła dla innych ludzi więcej niż ktokolwiek z piszących dziś w gazetach. Nawet jeżeli ktoś tak bardzo by pomógł innym ludziom jak Dorota, to nie powinien wypowiadać się w ten sposób. To głupie i chamskie - komentował Kraśko w Poranku Radia TOK FM.

Kraśko dopieka również Pospieszalskiemu "utrzymując się w stylistyce urody": I kto to mówi? Paul Newman i Robert Redford polskiej publicystyki? To było żenujące... - ocenił Kraśko. - Najlepsze jest to, że Dorota się tym nie przejęła - dodał.

Dorota Wellman, popularna prezenterka telewizyjna, angażuje się w ruchy kobiece, w tym ostatnio Czarny Protest, a także osoby LGBT. Niedawno wystąpiła w reklamie popularnego dyskontu, a dochód z niej przekazała na cele charytatywne.

Zobacz wideo

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM