"'Rzeczpospolita' ma opinię gazety poważnej. Po co taki wstyd?"

- Apeluję o rozum. Niech pan przez chwilkę pomyśli, czy rzeczywiście trafne jest określenie organizatorek protestów mianem zwolenniczek aborcji? - tak Jacek Żakowski komentował tekst Konrada Kołodziejskiego z "Rz". W poniedziałek druga odsłona Strajku Kobiet.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Kolejną odsłonę Czarnego Protestu zaplanowano na dwa dni. W niedzielę odbędzie się, między innymi, manifestacja przed Sejmem.

Jak ocenił Jacek Żakowski, zapowiedź protestów doprowadziła do tego, że "budzą się wampiry". - W "Rzeczpospolitej" jeden z moich ulubionych publicystów pan Konrad Kołodziejski pisze tak: "Tym razem zwolenniczki aborcji...". Panie Konradzie, spokojnie. Niech pan przez chwilkę pomyśli, czy rzeczywiście trafne jest określenie organizatorek tych protestów mianem "zwolenniczek aborcji"? Niech mi pan pokaże jednego człowieka, który jest zwolennikiem aborcji. Po co takie głupoty pisać? Apeluję o rozum, bo "Rzeczpospolita" ma opinię gazety poważnej. Po co taki wstyd? - pytał gospodarz "Poranka Radia TOK FM".

"Nie zaszczujmy tego młodego człowieka" - Bielan apeluje ws. Misiewicza>>>

TOK FM PREMIUM