Romaszewska w TOK FM: Macierewicz nie powinien tyle gadać. Powinien pilnować, co mówi

- Antoni Macierewicz wpadł w pułapkę przekonania o własnej wiedzy o wszystkim - oceniała Agnieszka Romaszewska-Guzy w Poranku Radia TOK FM. - Rzeczywistość się nie zmienia od tego, co się powie. Zmienia się w zależności od tego, co się zrobi - dodała.

- Antoni Macierewicz jest śmiertelnie poważną osobą, jeśli chodzi o siłę w ramach obozu rządowego i siłę charakteru, natomiast wpadł w pułapkę przekonania o własnej wiedzy o wszystkim. To jest pułapka, w którą wielu polityków wpada, w tym przypadku akurat PiS - mówiła Agnieszka Romaszewska-Guzy w Poranku Radia TOK FM.

- Nie mamy teraz, niestety, żadnej kampanii wyborczej - kontynuowała. - Dla polityków to fatalnie, bo oni są nauczeni prowadzić głównie kampanie. W kampanii się dużo występuje, dużo się mówi, generalnie ważne jest to, co się mówi, nie to, co się robi - mówiła Romaszewska-Guzy.

"Rzeczywistość się nie zmienia z tego, co się powie"

- Nasi ważni ministrowie i oficjele jeżdżą i mówią, i mają przekonanie, że to zmienia rzeczywistość - zaznaczała. - Minister Macierewicz jest bardzo aktywny w tej dziedzinie: wygłasza przemówienia, otwiera i zamyka itd. To, co powie, z tego ma się rzeczywistość zmieniać. Problem polega na tym, że ona się nie zmienia z tego, co się powie, zmienia się w zależności od tego, co się zrobi - podkreślała dziennikarka.

- Bardzo słuszna była rezygnacja z Caracali, wierzę tu Romanowi Polko, natomiast minister nie powinien tyle gadać, powinien pilnować, co mówi - oceniła Romaszewska-Guzy.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (24)
Romaszewska w TOK FM: Macierewicz nie powinien tyle gadać. Powinien pilnować, co mówi
Zaloguj się
 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 13 razy 3

  Dominika schudla i lepiej wyglada...
  Dobra zmiana PIS wyszla jej na dobre.

 • ta.deusz

  Oceniono 19 razy 3

  hehe, szykują się następne przeprosiny :-)

  www.m.niezalezna.pl/88060-dzisiaj-na-pierwszej-stronie-wyborczej-agora-przeprasza-antoniego-macierewicza

 • feniks230655

  Oceniono 13 razy 1

  Czy sugeruje pani, że na stanowisku ministra obrony narodowej mamy człowieka niepoważnego, o zachwianej równowadze psychicznej? Czy utrzymywanie tego stanu rzeczy nie zagraża bezpieczeństwu POLSKI i jej obywateli. Dwie odpowiedzi "TAK" i strach się bać, bo nasze bezpieczeństwo spoczywa w łapach totalnego świra.

 • getz54

  Oceniono 16 razy 0

  W PiS nastąpił widoczny podział. Na zwolenników science fiction Morawieckiego a historycznej grupy rekonstrukcyjnej Macierewicza. Macierewicz i Zalewska wspierają się wzajemnie, bowiem tylko na siebie mogą liczyc przy realizacji programu II Palestyna, który ma byc odpowiedzią na IV RP Kaczyńskiego. Zalewska nauczy dzieci pisma świętego na wyrywki, natomiast Macierewicz składania i rozkładania kałasznikowa z zawiązanymi oczami, konstruowania bomb, i posługiwanie się granatem. Do tych czynności gimnazja wcale nie są potrzebne, zresztą jak sama szkoła, na przykładzie Palestyny widac to najlepiej. Póki co dzieci rzucają kamieniami w policję, odpalają petardy, robią zadymy na stadionach. Czekając na prawdziwego wroga czymś trzeba się zając. Idol Macierewicza kolega ,,Staruch,, zapewne zostanie wykładowcą praktyki, a kolega Misiewicz będzie wykładał teorię. No cóz, trzeba jakoś nauczyc się z tym zyc póki co.

 • irenatender

  Oceniono 14 razy 0

  Antonii powinien zostać stałym komentatorem Radia Ojca Grzyba. Tam wszyscy gadają podobnie...

 • caius1

  Oceniono 16 razy 0

  Chory psychicznie człowiek na czele armii. Takiej grozy nawet za głębokiej komuny nie było.

  NiePiS

 • a.k.traper

  Oceniono 20 razy 0

  Macierewicz był schowany na czas kampanii jak stara walizka, pan Polko nie ma żadnego miru wśród wojskowych.
  Macierewicz nasrał i myśli, że to główna idea patriotyczna. Dziwne że tatuś szanownej pani miał kiedyś całkiem inne zdanie o tym dewiancie?

 • adamofsky

  Oceniono 24 razy 0

  Powinien poddać sie leczeniu psychiatrycznemu a nie przestać gadać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX