Lizut: Pawłowicz to jest level politycznego "Warsaw Shore". Nie wiem, czy warto komentować jej wypowiedzi [POSŁUCHAJ]

Poseł PiS skrytykowała część rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, które sprzeciwiają się ekshumacji ich bliskich. Mikołaj Lizut uważa, że takich wypowiedzi komentować nie należy.

Sprawa ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej od ogłoszenia decyzji o nich budzi ogromne emocje. Prokuratura zdecydowała, że obejmie wszystkie osoby, które zginęły.

Najpierw prokuratorzy zajmą się ekshumacją pary prezydenckiej, a potem kolejnymi. Część rodzin protestuje. Prokuratura powtarza, że są liczne wątpliwości, które mają w ten sposób rozwiane.

Przecież już ''Smoleńsk" wyjaśnił

- Te ekshumacje mają wyjaśnić co? - zastanawiał się w „A teraz na poważnie” Mikołaj Lizut. - Że polscy prokuratorzy kierowani polityczną motywacją popełnili błędy czy ekshumacje mają udowodnić zamach? - pytał.

- Przecież politycy PiS wypowiadają się, że cała prawda jest pokazana w filmie „Smoleńsk”. Reżyser rozwiązał tę zagadkę bez ekshumacji - zauważyła Joanna Szmidt, posłanka Nowoczesnej. - Teza jest postawiona i kolejne działania mają podgrzewać temat - komentowała w TOK FM.

- To jest okropne i strasznie cyniczne, szczególnie gdy wykorzystuje się czyjąś śmierć - stwierdził Lizut.

Poseł Pawłowicz uderza w rodziny smoleńskie

- Skandaliczne są wypowiedzi posłów PiS jak np. pani Pawłowicz atakuje rodziny, które sprzeciwiają się ekshumacji, że nie chcą prawdy - oceniła.

Poseł Pawłowicz jest bardzo aktywna m.in. na Facebooku. Często jej komentarze są dosadne, emocjonalne. Wchodzi również w dyskusje z komentującymi. Przed kilkoma dniami zaatakowała osoby, które nie zgadzają się na ekshumacje.

Niechęć do szukających prawdy jest u niektórych - jak widać - WIĘKSZA niż naturalna chęć poznania prawdy o ciągle tajemniczej śmierci ich bliskich

- oceniła posłanka PiS. 

- Poseł Pawłowicz, że to jest level politycznego „Warsaw Shore”. Nie wiem, czy warto komentować jej wypowiedzi - stwierdzi Lizut.

Cała rozmowa do posłuchania poniżej:

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (66)
Lizut: Pawłowicz to jest level politycznego "Warsaw Shore". Nie wiem, czy warto komentować jej wypowiedzi [POSŁUCHAJ]
Zaloguj się
 • szpung

  Oceniono 29 razy 25

  chyba lewar

 • 66kropek

  Oceniono 62 razy 24

  Lizut zaś jest intelektualistą i erudytą. Prezentuje bardzo wysoki level. Naprawdę . W Tok Fm on jeden jest godny przeprowadzać rozmowy z Adamem Michnikiem. Tylko on. Jest tez człowiekiem niezwykle niezależnym, jeszcze nigdy nie zakończył takiej rozmowy co byłoby niezwykle stosowne:" Dziękuję za rozmowę. Było wspaniale. Czy mogę cię Adamie teraz pocałować w...rękę?"

 • plkpolak

  Oceniono 33 razy 9

  chyba Myszka Agresorka albo ta z Nowośmiesznej którą ciągle molestują

 • gr_ub_y

  Oceniono 49 razy 9

  "Lizut: level..."

  H aha haaaa...:))))

  Nie może być...ach te wybitne elity intelektualno-dziennikarskie.

  Chcą dopiec PiSowi, a wychodzą na głupców.

 • kkes

  Oceniono 41 razy 7

  Wiarygodność Lizuta porównywalna z wiarygodnością zużytej prezerwatywy. Szczyt jego możliwości to programy w walterowej telewizji na poziomie magla

 • helwiusz

  Oceniono 26 razy 6

  "level"... szkoda komentować.

 • xl12

  Oceniono 17 razy 5

  "to jest level " to jest polski czy angielski?

 • probelpl

  Oceniono 8 razy 4

  Czy Pan Macierewicz dokona ekshumacji prochów ojca aby stwierdzić przyczyny jego śmierci????????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX