Komentarze (66)
Lizut: Pawłowicz to jest level politycznego "Warsaw Shore". Nie wiem, czy warto komentować jej wypowiedzi [POSŁUCHAJ]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kurnadziad

  Oceniono 6 razy -4

  Pawłowicz - durna brzydka chamica

 • 12w12

  Oceniono 10 razy -4

  kuchta, sciera, baba straganiara .................... brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr , tfuuuuuuuuuuu !

 • Oceniono 14 razy -4

  Słusznie - nie warto komentować mądrości Pani Pawłowicz - powinna być niezauważalna

 • lehoo

  Oceniono 17 razy -5

  W słowie Shore literkę S na W zamienić należy. Wtedy będzie adekwatnie.

 • pim3pl

  Oceniono 21 razy -5

  Anglicy zwykle mówią w takich wypadkach:
  If the facts don’t fit the theory, change the facts.

 • ruter77

  Oceniono 41 razy -5

  Choroba ludzi z PiS to:
  P.A.R.A.N.O.J.A
  Choroba psychiczna, dla której typowe są usystematyzowane urojenia oraz projekcja osobistych konfliktów, przypisywanych rzekomej wrogości otoczenia; chroniczna psychoza funkcjonalna, rozwijająca się w podstępny sposób. Charakteryzuje się uporczywymi, nie ulegającymi zmianom, spójnymi pod względem logicznym urojeniami, dotyczącymi przeważnie prześladowań albo związanymi z manią wielkości.

  SIEDEM ELEMENTÓW PARANOI :
  1. Podejrzliwość :
  Podejrzliwość to najbardziej widoczna cecha paranoika. Wciąż szuka ukrytych znaczeń, sygnałów wskazujących na obecność wrogów, o których wie, że go otaczają. Interpretuje swoje spostrzeżenia zgodnie z przyjętymi założeniami i wnioskami.
  2. Ksobność :
  Świat paranoika zaludniają wrogowie, a on sam stanowi ośrodek ich uwagi.
  3. Mania wielkości
  Aroganckie przekonanie o własnej wielkości pozostaje w bliskim związku z wiarą paranoika, iż jest on centralnym obiektem zainteresowania. Jest pewien swoich racji, nie dopuszcza żadnej różnicy zdań. Zna całą prawdę i żywi swego rodzaju pogardę dla głupców, którzy mają odmienne zdanie.
  4. Wrogość
  Pierwszą cechą, jaka rzuca się w oczy nawet przy przypadkowym zetknięciu z paranoikiem, jest nie tyle jego przekonanie o spisku czy arogancja, ile generalnie wrogie nastawienie do świata. Paranoik jest wojowniczy i łatwo się irytuje, nie ma poczucia humoru, jest niezwykle wrażliwy na oznaki lekceważenia, kłótliwy, spięty, nastawiony obronnie.
  5. Lęk przed utratą niezależności
  Paranoik jest wciąż w stanie gotowości. Wciąż jest przygotowany na niespodziewane okoliczności, które określa jako zamach na swoją niezależność lub wolną wolę. Jest w stanie nieustannej wojny z prawdziwymi i wyimaginowanymi przeciwnikami, którzy chcą nad nim zapanować i odebrać mu niezależność.
  6. Projekcja
  Według Zygmunta Freuda, projekcja wynika z normalnej skłonności do przypisywania wewnętrznych stanów i przemian przyczynom zewnętrznym. Na przykład ludzie mało znaczący albo bojaźliwi będą uważać swoich wrogów za nadzwyczajnie licznych i potężnych. Ma to określone implikacje w świecie polityki.
  7. Myślenie urojeniowe
  Paranoik chroni się przed niemożliwą do zniesienia rzeczywistością, konstruując rzeczywistość zastępczą. Jest ona pocieszeniem dla zranionego ego. Potrzeba podtrzymania pozytywnego wyobrażenia o sobie wyjaśnia, dlaczego tak kurczowo trzyma się przekonania, że jest obiektem spisku. Choć można by się spodziewać, że z ulgą przyjmie wiadomość o nieistnieniu spisku, w rzeczywistości będzie zdruzgotany. Pozbawiłoby go to poczucia własnej ważności. Lepiej być prześladowanym niż ignorowanym."

 • entymolog

  Oceniono 59 razy -5

  W PiSowskiej Polsce, jak w trupiarni, mowa tylko o jednym.

 • leszek.30

  Oceniono 19 razy -7

  Całe szczęście, że Pawłowicz nie ma dzieci... Ale teraz, kto wie. Szydło obiecała 4 tys. za urodzenie zdeformowanego płodu, tzw. "Chazanka", to może zachęcić Pawłowicz...Taka forsa..!!!

 • krynolinka

  Oceniono 73 razy -7

  Powinna zlikwidować konto na" lewackim "portalu .FB zaglusza narodowców to nie dla pani poseł takie towarzystwo . A co do ekshumacji to tak jak zawsze pisowcy mają problem .Kto ma inne zdanie na temat rzeczywistości i świata to zdrajca i zaprzaniec nic nowego .Szkoda ,ze kampania wyborcza już się skończyła .To był fajny moment bo chowali swoich gwiazdorów do głębokiej dziury .a od roku znów wypełzają spod kamieni .Pani poseł i pan drugi poseł ,pan eM wspinają sie na szczyty kompetencji do rządzenia panstwem .

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 38 razy -8

  PiS już zamienił Polskę w chlew, a teraz próbuje ja także zmienić w jedno wielkie prosektorium... "straszna zmiana"

 • justas32

  Oceniono 46 razy -8

  Pawłowicz jest równie piękna jak inteligentna. Ciekawe kiedy jej sesja w Playboyu. Jestem fanem ...

 • honkers

  Oceniono 46 razy -8

  Raczej Warsaw whore...

 • jan-ru

  Oceniono 36 razy -8

  To jest wolność według tej baby,polega na nie sprzeciwianiu się wszystkiemu co ona popiera.

 • cool_matt

  Oceniono 23 razy -9

  No rzeczywiście ona tez jest tępa kur..a ale poziom niższy niz Warsaw shore bo ona jest obleśna parszywa paskudna wredna i tępa ..

 • popijajac_piwo

  Oceniono 49 razy -9

  "Mikołaj Lizut uważa, że takich wypowiedzi komentować nie należy."

  Należy jak najbardziej. Krótkim stwierdzeniem, które do Krysi mama musiała stosować. "Stul Pysk!" mianowicie...

 • zd46

  Oceniono 58 razy -10

  Porządek musi być !!!!!Kolejność ekshumacji wylosowano !!!!! W bębnie losującym były "kurze jaja+ czy kacze jaja++, a może losowała ręcznie "sierotka Becia" (jest ich u was niedostateczny dostatek)? Kto wylosował "super szansę"? Dziw, że niebo to widzi i nie grzmi.

 • zd46

  Oceniono 37 razy -11

  PiS-Obraz waszego dochodzenia będzie, Jaki taki i nijaki, przecież ci których rodziny poddały kremacji "uciekli wam z ekshumacji" np. generał nad generały !!!! No i śledztwo-zemsta się POSYPAŁO !!! Z tego wynika że MOŻNA NIE EKSHUMOWAĆ !!!!!! Panie Kaczyński, dlaczego pan jest aż takim "potworem" i to z najgorszej bajki????? Gdzie pana ludzkie uczucia? "Zemsta jest rozkoszą bogów, ale rzeczą LUDZI CAŁKIEM MALUCZKICH".

 • norton2

  Oceniono 40 razy -12

  stara ciota bez męskiego wkładu między udami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • earthboundmisfit

  Oceniono 41 razy -13

  W kwestii panny Krysi trzeba być delikatnym, bo to nie jej wina, że cierpi na chorobę wściekłych krów. Ja po prostu należy poddać terapii, najlepiej obejmującej lobotomię, żeby się bidula nie męczyła. Ani świat, ani tym bardziej ona nic na tym nie stracą.

 • ziaburek

  Oceniono 55 razy -13

  To, że pani Krystyna łże jak - hmm, nie wiem do kogo, czego porównać - to chyba jasne. Gdzie toto widziało jakieś worki ze zwłokami?! Obrzydliwe stworzenie.

 • justsaying

  Oceniono 19 razy -15

  Lizut a twoja utterance jest na level z rynsztoka if you wiesz how to mowic po Polski. Rozumiesz?

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 30 razy -16

  dla panny krysi z turnusu 3....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX