'Serią ataków na córki Komorowskiego i Rzeplińskiego TVP z góry rozgrzeszyła inne media z ataków na rodziny polityków'

Jak atakują córkę Dudy - źle, a już jak córkę Rzeplińskiego - dobrze? Jan Wróbel (z uznaniem) cytował w Poranku Radia TOK FM rozsądny felieton prawicowej blogerki, która krytykuje ataki na dzieci polityków.

Kataryna, prawicowa blogerka, skrytykowała atak na dzieci prof. Rzeplińskiego i Komorowskiego. „Wiadomości” TVP wyemitowały serię materiałów o pracy córek prezesa TK i b. prezydenta pokazując metodą główek i strzałek ich powiązania rodzinno-towarzyskie. 

Kataryna przypomina głośny wywiad dra Macieja Bartkowskiego, w którym pojawił się pomysł nagonki na córkę Andrzeja Dudy (skoro ojciec jest na nią odporny). - To był wywiad groteskowy i groźny. Pamiętacie pewnie słuszne oburzenie jakie wywołały pomysły „bojkotu” Kingi Dudy - cytował Jan Wróbel prawicową blogerkę.

„Do czego oni potrafią się posunąć?” - grzmiał wówczas portal wpolityce.pl. A ja to oburzenie podzielałam - pisze Kataryna.

Jej zdaniem „piętnowanie dzieci za działalność ich rodziców jest barbarzyńskie i bardzo głupie”.

Wprowadzenie dzieci na jedynki programów informacyjnych dzieci polityków jest taktyką samobójczą. Nie tylko Rzepliński i Komorowskki mają dzieci. I nie tylko dziennikarze „Wiadomości” lubią łatwe i dobrze żrące tematy

- cytował Wróbel.

Zdaniem Kataryny politycy zawsze tracą na upadku dziennikarskich standardów.

- Dziś tego jeszcze nie widać, ale serią brutalnych ataków na córki Komorowskiego i RzeplińskIego TVP z góry rozgrzeszyła wszystkie inne media z ataków na rodziny polityków. PiS, pogratulować - kończy Wróbel.

TOK FM PREMIUM