'Serią ataków na córki Komorowskiego i Rzeplińskiego TVP z góry rozgrzeszyła inne media z ataków na rodziny polityków'

Jak atakują córkę Dudy - źle, a już jak córkę Rzeplińskiego - dobrze? Jan Wróbel (z uznaniem) cytował w Poranku Radia TOK FM rozsądny felieton prawicowej blogerki, która krytykuje ataki na dzieci polityków.

Kataryna, prawicowa blogerka, skrytykowała atak na dzieci prof. Rzeplińskiego i Komorowskiego. „Wiadomości” TVP wyemitowały serię materiałów o pracy córek prezesa TK i b. prezydenta pokazując metodą główek i strzałek ich powiązania rodzinno-towarzyskie. 

Kataryna przypomina głośny wywiad dra Macieja Bartkowskiego, w którym pojawił się pomysł nagonki na córkę Andrzeja Dudy (skoro ojciec jest na nią odporny). - To był wywiad groteskowy i groźny. Pamiętacie pewnie słuszne oburzenie jakie wywołały pomysły „bojkotu” Kingi Dudy - cytował Jan Wróbel prawicową blogerkę.

„Do czego oni potrafią się posunąć?” - grzmiał wówczas portal wpolityce.pl. A ja to oburzenie podzielałam - pisze Kataryna.

Jej zdaniem „piętnowanie dzieci za działalność ich rodziców jest barbarzyńskie i bardzo głupie”.

Wprowadzenie dzieci na jedynki programów informacyjnych dzieci polityków jest taktyką samobójczą. Nie tylko Rzepliński i Komorowskki mają dzieci. I nie tylko dziennikarze „Wiadomości” lubią łatwe i dobrze żrące tematy

- cytował Wróbel.

Zdaniem Kataryny politycy zawsze tracą na upadku dziennikarskich standardów.

- Dziś tego jeszcze nie widać, ale serią brutalnych ataków na córki Komorowskiego i RzeplińskIego TVP z góry rozgrzeszyła wszystkie inne media z ataków na rodziny polityków. PiS, pogratulować - kończy Wróbel.

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (217)
'Serią ataków na córki Komorowskiego i Rzeplińskiego TVP z góry rozgrzeszyła inne media z ataków na rodziny polityków'
Zaloguj się
 • kronsztad22

  Oceniono 72 razy 34

  Córkę Dudy atakowano kłamstwem, a córkę Rzeplińskiego prawdą - ot drobna różnica, której publicyści GW nie zauważają. Może nie rozróżniają prawdy od kłamstwa?

 • prawdziwy-moher

  Oceniono 73 razy 29

  Przecież córka Dudy nie żyje za Sorosa kase, nie żyje z dotacji na dziwne fundacje, podczas gdy tamci żyją. Rożnica?

 • chrupolek

  Oceniono 87 razy 29

  O ile pamiętam to rozwścieczone lewaki atakowały córkę Dudy na podstawie fałszywego konta na TW, natomiast prawicowe media atakują córkę na podstawie dokumentów.
  Tak więc w mojej ocenie nie jest OK atakowanie kogokolwiek na podstawie fałszywych danych, natomiast jest OK atakowanie kogokolwiek na podstawie faktów

 • pedromatero

  Oceniono 60 razy 24

  Pan Wróbel, to ma chyba móżdżek wróbelka! Porównuje ataki na córkę prezydenta na podstawie kłamliwych wpisów w Internecie z prawdziwymi informacjami o córce pana Rzeplińskiego! Widać inteligencja warta nazwiska :-)

 • foreks

  Oceniono 118 razy 24

  Nie wiem, czy autor na tyle mozdzku ma, by dojrzec, ze Dudowna ma 20 lat i nie pcha sie do polityki, a Komoruska i sliczna Rozia pchaja sie do polityki, biora kase od Sorosa i krytykuja polski demokratycznie wybrany rzad.

 • ergosumek

  Oceniono 51 razy 19

  Jak atakują córkę Dudy - źle, a już jak córkę Rzeplińskiego - dobrze?
  ++++++++++++++++++++++++++
  Co to za chore analogie?
  Niby za co mieli atakować córkę prezydenta Dudy?
  Prowadziła szkolenie dziennikarzy przed debatą prezydencką?

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 41 razy 17

  no i dzięki tej sprawie, wyjaśniła się kwestia - czy wróbel jest taki głupi, na jakiego się kreuje, czy jest głupszy.
  o OK - ma do tego prawo, ale może ktoś mu podpowie, że ludzie, do których się zwraca, mogą być mądrzejsi niż on zakłada; że dlatego właśnie spada dramatycznie nakład GW i słuchalność tokaefema; że dlatego ludzie odwracają się od takiej (jak wróblowa) narracji, bo widzą, że to ściema i manipulacja.
  to ja panu odpowiem tak - te "ataki" na latorośle rzeplińskiego i komorowskiego, tak się mają do ataków na córkę dudy, jak manifestacje kodomitów, różne "kolorowe i tęczowo niepodległe" i inne "orło - czekoladowe" "próby" świętowania, do tej głównej manifestacji z okazji 11 listopada.
  i pan dobrze o tym wie pani wróbel, że pan jesteś zwykłym propagandystą.
  no, może nie zwykłym.
  wybitnym.

 • pedromatero

  Oceniono 33 razy 17

  Z tego to się można śmiać do rozpuchu: "Kataryna, prawicowa blogerka.." :-))))
  Która zarabia na dotacjach i współpracy z "fundacjami" :-)))))

 • heresy

  Oceniono 67 razy 17

  To proste. Córkę prezydenta atakują z zawiści, a córkę zdrajcy z powodu prawdy. Ciocia potwierdza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX