Komentarze (73)
Grupiński: Kaczyński wykorzystuje potrzebę nadopiekuńczości państwa. Mówi: "Państwo za ciebie to rozwiąże". Tylko na końcu cię zwiąże
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • anna.maria0

  Oceniono 12 razy -6

  "- Niech nas Pan Bóg chroni przed charyzmatycznym przywódcą, żeby pokonać zło - zaznaczył. - Bo na końcu charyzmatyczni przywódcy zamieniają się w arcy-Orbanów i arcy-Trumpów. Nie życzyłbym tego polskiemu społeczeństwu - stwierdził poseł PO."

  Ale my już to mamy panie Grupiński.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 20 razy -6

  Brak "charyzmatycznego przywódcy" jest zaletą, nie wadą. Charyzmatyków należy psami szczuć, póki nie jest za późno. Czego nam najmniej w polityce trzeba, to właśnie kieszonkowych firerków. Póki są jeszcze w Polsce wolne wybory, będę głosował na demokratyczną partię wolnych ludzi, a nie na narodowych socjalistów z PiSuaru.

  A teraz, płatne kacze trolle od Szachermachera, do roboty! Jazda minusować!

 • astronombosy

  Oceniono 17 razy -7

  Korea. A właśnie, kiedy wizyta Szydłu lub Dudopisa w Korei? Myślę, że swiatopoglądowo, moralnie, politycznie i gospodarczo coraz bardziej bliska sercu jest pisami i pislamistom właśnie KRLD.

 • grenlandzki-opos

  Oceniono 15 razy -11

  W odróżnieniu od PO, której największym zmartwieniem było to, że nie mogą kontrolować internetu.
  Fakt, PiS jest w tym skuteczniejszy, ale polityk PO w roli obrońcy wolności to jakaś kpina.

 • adamofsky

  Oceniono 53 razy -11

  Młodzi nie wiedzą co to komuna i chca spróbować jak to jest brać kasę, którą inni wyprodukowali. Nie należy im się dziwić, cudza kasa słodko smakuje. Gorzko natomiast bedzie koniec ten nowej komuny, kiedy 500 zł to bedzie cena taniego wina.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX