Komentarze (233)
"W mojej organizacji 90 proc. dotacji pochodzi z zagranicy. To nam zapewnia niezależność i Kaczyński może nam skoczyć"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kkes

  Oceniono 34 razy 14

  Tzw samozaoranie

 • zdanek88

  Oceniono 38 razy 14

  5 kolumna. Red is bad!

 • roy-cohn

  Oceniono 53 razy 13

  Michnik płacze za kasą,Jethon żebrze o datki,Balcerowicz uciekł na Ukrainę,a ich wychowanek Petru prosi o 10 złotych.

  Nie myślałem,że dożyję ;-)

 • eldemon

  Oceniono 39 razy 13

  Kto dobrze zna historię Polski, to dobrze wie, że podobnych mend, finansowanych z zagranicy zawsze było wielu!

 • teddy_boy

  Oceniono 35 razy 11

  Na takie plugawe indywiduum, próżniaka i lewusa ,który w swoim zasranym życiorysie nie ma ani jednej godziny uczciwej pracy,Polacy poprzez podatki, łożą kasę ,(bo nie wszystko opłacają wrogie Polsce organizacje) aby ten śmierdziel posilał się w drogich restauracjach!

 • ateistaoddziecka

  Oceniono 47 razy 11

  Nic się nie zmieniło od kilkuset lat, panie Sierakowski. Od niepamiętnych czasów różne kanalie i zdrajcy brali kasę z zagranicy po to, aby tutaj judzić, szczuć i niszczyć.

 • momma-sed

  Oceniono 30 razy 10

  To niech się pochwali się jakie podmioty zagraniczne sponsorują tą V-tą kolumnę.

 • Monika Cegielska

  Oceniono 23 razy 9

  1) Przypominam, że kapitał ma narodowość.
  2) Sierakowski jest nie tylko arogancki, ale też zwyczajnie głupi
  3) Marksistowska stacja zaczyna pogrążać sama siebie, coraz bardziej

 • zwiadowca_pl

  Oceniono 29 razy 9

  90 % ??? To dopiero TOTALNE poddaństwo i to jeszcze zza granicy.
  Za dużo chlapnąłeś Sierakowski...jeśli będziesz miał problem ze sprzedażą durnot jak teraz Lisweek to każdy powie...."no ale koleś i tak ma płynność finansową, aby tylko pisał jak mu każe obcokrajowiec - lewak, muslim, żyd - wszystko jedno"

 • jot-23

  Oceniono 26 razy 8

  Nie mam problemu z finansowaniem przez Sorosa wszystkich mozliwych wektorow niszczenia panstwa narodowgo. Musi to byc tylko dla wszystkich jasne kim i gdzie sa beneficjenci tych funduszy. Hehe, nie ma chyba lepszej misji dla telewizji narodowej.

 • judeosceptyk

  Oceniono 17 razy 7

  Jak Soros stwierdzi ,ze w Polsce jego kasa sie tylko marnuje, bo zadnych efektow i tak nie przynosi to bedzie wielki upadek sierakowskiego, agory i tych feministek.

 • octopusdei

  Oceniono 17 razy 7

  Sierakowski właśnie ogłosił wszem i wobec, że jego "organizacja" nie ma w Polsce racji bytu, bo gdyby nie zagraniczne dotacje po prostu nie mogłaby funkcjonować - tak małe ma tu poparcie i zainteresowanie. I oczywiście od razu pojawia się pytanie, kto sponsoruje Sierakowskiego i w jakim celu to czyni?

 • pavise

  Oceniono 11 razy 7

  Ludzie z zagranicy placa mu za to, ze urabia Polakow tak jak chca zleceniodawcy? Jakbym czytal ksiazke o Polsce i Polakach w XVIII w. I jaki tu powod do dumy?

 • olywerus

  Oceniono 11 razy 7

  myślicie, ze po takim ciosie Kaczyński sie podniesie?

 • 01kotek01

  Oceniono 10 razy 6

  "W mojej organizacji 90 proc. dotacji pochodzi z zagranicy. To nam zapewnia niezależność i Kaczyński może nam skoczyć"
  Ha, ha, ha....jaka piękna katastrofa. ale ktoś ładnie wystawił Sierakowskiego, pewnie jakiś ukryty zwolennik innej nie zakłamanej establiszmentowej lewicy....
  Sierakowski ty koncesjonowany lewaku na sznurku finansiery i establiszmentu, ja już nie mowię o prawicy, bo to wiadomo, nawet niekoncesjnowana lewica ciebie nienawidzi i uwypukla twoje zaklamanie i głupotę - jesteś skończony koleś nawet w tych środowiskach.
  To tak jakby Gazeta powiedziała wprost , że Soros jej daje 90% kasy, więc jest gazetą niezależną. Glupku, nie ma darmowych lanczy (obiadów) - to od wielu dziesiatkow lat znana prawidłość ! Jak ktos daje, to i póżniej wymaga, to wie nawet dziecko w przedskolu, że jak dostanie cukierka, to przenajmniej musi sie polasić i podziekować.
  Dostajesz tyle kasy z zagranicy to i musisz się odpowiedniu do nich wdzięczyć, czyli wypełniać ich wolę, jak przysłowiowy pies na łancuchu który dostanie kość do obgryzienia. Niezależny i wolny to może być wilk, ktory sam sobie pożywienie upoluje - ty inteligentny inaczej.
  Gazeta też mówi, że mimo iz dostaje kase od Sorosa, to jest niezależna, hi, hi, hi....
  No i po co tyle zbędnych słow i zapewnień, jaki koń jest, każdy widzi, kto ma otwarte oczy. prawda sama sie obroni, nie trzeba zbędnych słow bez pokrycia.
  Po owocach ich poznacie.... no to mamy tego owoce, wystarczy, że zobaczymy jakie poglądy ma Soros - wiadomo, głobalizacja jest cacy i samo dobro, obyczajowywy porządek liberalno - lewacki, geje, islamiści, poprawnośc polityczna, itp. - OK .
  Patrzymy na artykuły w Gazecie, a tam lustrzana kartka poglądow Sorosa: ostatnio choćby krzyczący tytuł - 'Donald Trump chce utopić wielką umowę handlową. "Fatalne konsekwencje dla całego świata"
  No i dalej pojechane Kasandrą: Wolniejszy wzrost PKB na świecie, wysokie bezrobocie, bariery w handlu i wojny walutowe. Takie mogą być konsekwencje rezygnacji USA z Transpacyficznej Umowy o Wolnym Handlu'
  Dalej następne 'kwiatki : '1. Zmniejszenie globalnych obrotów handlowych i koniec procesu globalizacji, która wspierała kraje rozwijające się i klasę średnią.' (wiemy powszechnie przecież, że z klasą średnią jest dokladnie odwrotnie - i to m. in. dzięki jej buntowi i nie tylko, wygrał Trump, ha, ha, ha).
  Komentarze pod nim nie licąc oczywiście Gazetowych troli robią z tego masakrę, zarówno z prawej, jak i lewej strony.
  Gazeta psuje sobie autorytet , ale za to ma płacone grubą kasę, to samo Sierakowski - no ale twierdzić wprost oficjalnie i jawnie, że jest odwrotnie to albo trzeba mieć niebywały tupet, albo swoich odbiorców za wyjątkowych idiotów !?

 • bart5554

  Oceniono 10 razy 6

  Dobrze wiedzieć, że gość jest sponsorowany przez zagranicę.

  ==

  Ciche porozumienie niemiecko-rosyjskie coraz mocniej uderza w Grupę Azoty. Wpływ obu krajów na Komisję Europejską jest niebagatelny i może skutkować przyjęciem przez nią niekorzystnych rozwiązań uderzających w polską chemią i wzmacniających Acron – spółkę, która w 2012 r. próbowała dokonać jej wrogiego przejęcia. Prowadzony od kilku lat spór wkracza w nową fazę.

  Grupa Azoty to polski potentat chemiczny i jedna z największych tego typu firm w Unii Europejskiej. Ma kluczowe znaczenie w kontekście interesów państwa co wynika m.in. ze strategicznej roli jaką pełni w zapewnieniu bezpieczeństwa żywnościowego, a także z powodu ilości gazu ziemnego niezbędnego do produkcji nawozów (jest największym konsumentem w Polsce).

  www.energetyka24.com/496465,rosyjski-acron-wraca-do-gry-dzieki-brukseli-i-niemcom-polska-chemia-znow-w-niebezpieczenstwie

 • sorrry

  Oceniono 12 razy 6

  Te dotacje mogą się skończyć, bo Sierakowski nie pozostawił cienia wątpliwości, że jest idiotą i jego zagraniczni sponsorzy mogą dojść do wniosku, że nie warto wyrzucać pieniędzy na idiotę, lepiej je zainwestować w jakiegoś inteligentniejszego zdrajcę.

 • Janusz Kuszpit

  Oceniono 14 razy 6

  myślę,że sierakowski zaczął sobie niechcący kopać polityczny grób

 • cichwoda

  Oceniono 8 razy 6

  Wolodia tez naskoczyl, poszukuje Sorosa miedzynarodowym listem gonczym

 • zamaszysty.cios.w.krocze

  Oceniono 28 razy 6

  Błąd. To ty i twoi lewacy z 5% społecznego poparcia możecie skoczyć Kaczyńskiemu

 • adasiawielbiciel

  Oceniono 22 razy 6

  śmiem wątpić czy trąbienie jakim to jestem niezależnym publicystom opłacanym z zewnątrz zapewni p. Sierakowskiemu spokojne funkcjonowanie w kraju policyjnym

 • judeosceptyk

  Oceniono 15 razy 5

  Ale jak soros juz nie da kasy to po sierakowskim ?
  Pojdzie ulice zamiatac ?

 • kawabis

  Oceniono 13 razy 5

  Sierakowski to strasznie ograniczony człowiek, myśli, że jest niezależny bo nie bierze od Kaczora, a co z innymi donatorami, tak bezinteresownie dają kasę temu pajacowi, czy też wymagają określonych zachowań im odpowiadających. Niezależność to zarabianie na siebie własną pracą bez oglądania się na dotacje, każdy inny przypadek do niewolnictwo. Sierakowski jest jak prostytutka przyjmująca w prywatnym mieszkaniu, też uważa, że jest niezależna bo nie ma alfonsa i nie musi go słuchać, jednak życzenia klientów musi za kasę spełniać jeszcze bardziej niż te z ochroną alfonsa. Tyle, że więcej kasy jej zostaje. Tak na marginesie ABW powinna sprawdzić czyje pieniądze i za co dostaje ten gamoń. Wydawało mi się, że ten gostek jest mądrzejszy.

 • bonifacy_40

  Oceniono 11 razy 5

  komunisto Sierakowski ,a zaróbcie na siebie sami i swoja organizację , wtedy będziecie mieli moralne prawo mówić mi co jest dobre i jak żyć !

 • Kazik Dool

  Oceniono 11 razy 5

  Niemiec dał 90% uposażenia dla organizacji.Macie działać w Polsce po Niemiecku,dla Niemców.Polski interes społeczny się nie liczy.To nazywa się obca agentura mówiąca po Polsku w 21 wieku.ZDRADA,WASAL,DYWERSANT

 • niedlapoprawnosci

  Oceniono 9 razy 5

  Prawda jest taka, że wiele fundacji.stowarzyszeń etc żeruje na państwowej kasie przeprowadzając owe przysłowiowe już szkolenia. Swego czasu przyjrzałem się w moim mieście środkom pozyskiwanym przez różne organizacje i fundacje. I złapałem się za głowę, bo kasy przewalono mnóstwo (głównie rzecz jasna na szkolenia, najlepiej bezrobotnych), ale efektów tej kasy nie było widać.
  Co nie zmienia faktu, że pisowski projekt oceniam raczej negatywnie. Oni zapominają, że dziś oni rządzą, a za chwilę kto inny będzie rządzić. Kasa będzie dalej przewalana, tyle że jeszcze bardziej wśród swoich.
  Ps. W tym bagnie jest jednak sporo inicjatyw ważnych. Ich szkoda najbardziej. Krytyki Politycznej w ogóle mi nie szkoda.

 • w11mil

  Oceniono 9 razy 5

  Jesteś erudytą?
  To wiesz, co to jest jurgielt.

 • sorrry

  Oceniono 14 razy 4

  I tym sposobem pan Sierakowski zdefiniował swoje pojęcie niezależności:)

 • gr_ub_y

  Oceniono 12 razy 4

  ""W mojej organizacji 90 proc. dotacji pochodzi z zagranicy. To nam zapewnia niezależność i Kaczyński może nam skoczyć""

  Jaka piękna katastrofa!

  Kaczyński pewnie nawet nie rechocze, bo wisi mu koło wuja taki Sierakowski, którego zapewne nie zna i nie uważa.

  Tym niemniej, to co powiedział Sierakowski, to jest najwyższy poziom samozaorania. Wzorzec.

  Nie wiadomo w zasadzie co powiedzieć.

  Może tyle, że to koniec jakichkolwiek szans na karierę polityczną Sierakowskiego i wzrostu znaczenia Krytyki Politycznej w debacie publicznej.

  Zagranica też się pewnie teraz 100 razy zastanowi komu płaci. Czy dalej temu nieudacznikowi, czy może trzeba będzie znaleźć sobie kogoś bardziej rezolutnego.

 • lukki69

  Oceniono 8 razy 4

  "...- Nie mam własnej fundacji! Człowieku.."...wszystko przepisałem żonie...;)

 • zkob1971

  Oceniono 10 razy 4

  Kiedyś na takich mówili jurgieltnicy. Brali kasę z zagranicy wtedy działali na rzecz obcych zniszczyli I RP. Teraz powtórka.

 • bonaventurajankanty

  Oceniono 4 razy 2

  Ja powiem tak - historia nauczycielką życia. Wsparcie z zagranicy zapewnia 'niezależność'. Taa...

 • gr_ub_y

  Oceniono 6 razy 2

  Jurgielt (niem. Jahrgeld – pensja roczna)

  Zinstytucjonalizowana forma korupcji I Rzeczypospolitej przez mocarstwa ościenne w XVIII wieku.

  Jakkolwiek już w XVI wieku opłacanie zdrajców przez inne państwa nie było niczym wyjątkowym, to pod koniec XVIII wieku wprowadzenie stałej pensji, wypłacanej przez ambasadę rosyjską stało się jednym z nieformalnych fundamentów ustrojowych Rzeczypospolitej.

  Jak ujawniły dokumenty ambasady rosyjskiej, zdobyte przez Polaków w czasie insurekcji warszawskiej 1794 – najbliższe otoczenie króla Stanisława Augusta Poniatowskiego (nawet Adam Naruszewicz), pobierało stałą pensję od ambasadora rosyjskiego. Ten materiał dowodowy doprowadził do skazania na karę śmierci przywódców konfederacji targowickiej.

  Ukrytą formą oferowania korzyści majątkowych w zamian za służbę mogła być groźba cesarzowej Katarzyny II, która w czasie wojny polsko-rosyjskiej 1792 zagroziła Stanisławowi Augustowi, że jeżeli ten nie zaprzestanie walki, to ona nie spłaci wielomilionowych długów osobistych króla. Król Polski wkrótce przystąpił do Targowicy.

 • mirekk55

  Oceniono 10 razy 2

  Przecież ten Gnojek bo inaczej nie można go nazwać publicznie się przyznał że jest na usługach zagranicznego zleceniodawcy.Teraz CBA powinna się za zająć tym sprzedawczykiem i skąd płyną do niego nielegalne zagraniczne pieniądze...

 • mirekk55

  Oceniono 9 razy 1

  Większego Idioty od Sierakowskiego już dawno ani nie widziałem i nie słyszałem.A chodziły pogłoski że facet coś wciąga.Na trzeżwo to on by się nie wygadał że chodzi na smyczy zagranicznego zleceniodawcy...

 • o3484639

  Oceniono 12 razy 0

  Na forum znowu wylazło ruskie robactwo i próbuje narzucić nam "standardy demokracji".

 • 99venus

  Oceniono 13 razy -1

  Dotacje z 5 ministerstw??Pewnie miał na mysli fundacje ojca malwersanta.Ale to przecież tylko kilkanaście milionów.

 • Wojciech Majkowski

  Oceniono 5 razy -1

  Czyli tak jak za "Solidarności". Tam też 90% pochodziło z zagranicy a teraz to chwała i duma "kombatantów" tamtych czasów. Tymczasem zwykli śmiertelnicy idą na ten lep propagandy "lepszych czasów" tak jak za każdym razem.

 • jael53

  Oceniono 3 razy -1

  Centralne sterowanie rozwojem społeczeństwa obywatelskiego to jest czarny sen Orwella.

  Na marginesie: czy kraj, który udostępnia miejsce dla nadajników zagranicznej i prywatnej stacji radiowej wspiera prywatny biznes czy jakąś grupę obywatelską?

 • josarian

  Oceniono 9 razy -1

  Do autorów komentarzy o zagranicznych mocodawcach i agenturach. Gomułka i Moczar byliby z was dumni. A Jurek Urban pęka ze śmiechu. Zasiał ziarno w stanie wojennym i wyrosło mu pokolenie homo sovieticus, które można uznać za wzorzec.

 • fielmon

  Oceniono 13 razy -1

  A może podyskutowalibyście o ogromnych pieniądzach dla Rydzyka.

 • yskejp

  Oceniono 11 razy -1

  a fundacje PiSu i SKOKów?

 • he219uhu

  Oceniono 12 razy -2

  Panie Sławku, ogłosi was agentami zagranicy, jak Putin, on nie cofnie się przed niczym, to człowiek chory na władzę z nienawiści do ludzi.

 • marudna.menda

  Oceniono 12 razy -2

  No w kazdym razie Sierakowski przyznaje, ze jest utrzymankiem.

 • do_mappiego

  Oceniono 10 razy -2

  Nie cieszyłbym się tak. Możliwe ze 1. poseł RP zablokuje datki dla NGO nie mające patrotycznego pochodzenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX