Komentarze (70)
''Kaczyński i jego ludzie posuwają się za daleko. Mielenie słusznych słów przestaje mieć znaczenie''
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jluc

  Oceniono 17 razy 13

  "lewactwo" to słowo wytrych! wszystkie trole w kółko powtarzaja , jak nie wiedza co napisac a za kazdy wpis kasa leci! byle duzo może byc i bez sensu i głupio... sztuka sie liczy 100-200 na godzine!

 • rob-au

  Oceniono 18 razy 12

  Musimy się przeciwstawić narodowym socjalistom z kaczym Hitlerkiem na czele Żeby nie powtórzyła się niemiecka historia tym razem a wykonaniu polskich bandytów

 • laspegas

  Oceniono 13 razy 11

  Gdyby Kaczyński miał rodzinę, dbał o nią, chował dzieci jak każda Polka i Polak, uprawiał działkę, sam prowadził samochód, bawił wnuki, po prostu żył jak normalny człowiek, nie miał by czasu na knucie obłąkańczych teorii spiskowych, utrzymywania ciągłego, społecznego napięcia, stanu wojny z Polakami nie z jego obozu, uprawiania propagandy.

  To pasożyt żerujący na kłamstwach, za miskę soczewicy zyskał „toruński” elektorat. Gdy Tusk podjął walkę z kibolstwem, Kaczyński to wykorzystał i wyruszył na odsiecz bronić bandytów stadionowych, czym zyskał ich przychylność. Dziś to oni są bohaterami – nie artyści, uczeni, świat kultury i sztuki, świat postępu i demokracji.
  Tragedię smoleńską zamienił w ciągły spektakl polityczny, a śmierć jest używana do uczynienia krzywdy żyjącym, którzy tylko w pośredni sposób mieli związek z wizytami w Katyniu.

  Stworzył sobie obraz innych Polaków, obcych naturze Rzeczpospolitej, jej tradycji i kontynuacji dziedzictwa historycznego. To oni ustalają teraz bohaterów, to oni decydują, czy komuch jest godny przyjęcia go do ich niszczycielskiego zespołu, jak obrócić prawdę w kłamstwo, jak dokuczyć Polakom miłującym wolność, demokrację i prawdę.
  To wytrawny kłamca, populista i propagandzista. Jak nazwać takiego człowieka ? Jaką on przedstawia wartość społeczną, co on zbudował, jaki pozostawi po sobie ślad. Na pewno nie pozytywny – zweryfikuje go czas i prawda o nim. Tymczasem mamy Polskę w ruinie.

 • Emil Bonik

  Oceniono 12 razy 10

  PiS już dawno wypowiedział władzę obywatelom, więc teraz nadszedł czas na właściwą reakcję, czyli wypowiedzenie posłuszności pisowi !!!!

 • critto

  Oceniono 12 razy 10

  Kaczuchy BOJĄ SIĘ buntu, sprzeciwu, nieposłuszeństwa obywatelskiego. Dlatego wysyłają tysiące trolli próbujących ośmieszyć opozycję. Ponieważ nie mają argumentów, więc bluzgają, wyzywają od zdrajców, sprzedawczyków, obrażają ważne postaci sceny opozycyjnej. Skąd wzięły się te ksyw - "alimenciarz", "prezydent Bul", "zdradek"? Właśnie ze SŁABOŚCI PiS-u w dyskusjach na argumenty. Nie mają argumentów, więc próbują albo przekupstwa (500+), albo zwykłego opluwania i łajdactwa, wg zasad "kłamcie, oszukujcie, a zawsze coś przylgnie" i "kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą".
  Dlatego TYM MOCNIEJ trzeba uderzyć w PiS-iactwo, OBUDZIĆ GNIEW społeczeństwa, OBUDZIĆ WŚCIEKŁOŚĆ! Nie można dać się uspokajać, uciszać, łagodzić.
  Skończył się spokój! Skończył się wersal! Skończyła się łagodność! Skończyła się "polityka miłości" - największy błąd Donalda Tuska. TRZEBA UDERZAĆ, uderzać, i jeszcze raz - uderzać! Tylko tak można pokonać tę bandę łajdaków, populistów i złodziei.
  Cała Polska się z Was śmieje, Populiści i Złodzieje! - to do PiS-iaków.

 • kotwkaloszach

  Oceniono 18 razy 10

  Niektorzy "Pozyteczni idioci Smolenscy" (w skrocie PiS) sa tak opetani przeslaniem rydzykowo-prezesowym, ze gdyby im te jedynie sluszne media oznajmily, ze to Piotrowicz obalal komunizm, to nawet i w to by uwierzyli...

 • wadp21

  Oceniono 13 razy 9

  Nie lubiąc Grupińskiego popieram diagnozę. Faszystów nam nie potrzeba u władzy. A niestety metody i poglądy Kaczyńskiego i PIS są zbieżne zarówno z NSDAP jak i partią bolszewicką w Rosji Sowieckiej.

 • bat4444

  Oceniono 15 razy 9

  PiS się spieszy mają poparcie dopóki 500+ będzie + bo za dwa trzy lata ceny i koszty tak pójdą w górę że trzeba będzie następnych 500+

 • ewa5.0

  Oceniono 13 razy 9

  Mam nadzieję źe temu idiocie kiedyś się powinien noga i spadnie z tej drabinki na swój głupi łeb! I albo zmądzrzeje albo ........!!!

 • saammm

  Oceniono 10 razy 8

  PiS-owcy NAOBIECYWALI WIELE, SPEŁNILI TYLKO CZĘŚĆ, ale jak Polak dostał 500 zł "za darmo" ( czyli częściowo - pewnie około 150-180 zł z podatku który płaci on sam, a resztę z podatków płaconych przez innych) to już jest kupiony. Do tego garść tanich haseł rodem z XIX wieku, mydlenie oczy "złodziejami", zawłaszczając całe państwo na wzór komuny...i tak jak z komuną to się skończy. Ale PiSlam osobiście zobaczy jak z powodu inflacji wywołanej 500+ rosną ceny, jak z powodu nieudolności słabnie złotówka...popatrzy jak PiS "wspomaga polską gospodarkę, polskich przedsiębiorców" ściągając do Polski "Mercedesa" obietnicą dopłaty 19 mln.Euro i zwolnieniami podatkowymi na 10 lat...jaką polską firmę wsparli podobnie- WSPARLI JAKĄKOLWIEK ??? JEDYNIE SZKOŁĘ RYDZYKA- która i tak nie należy do państwa, a do zakonu, do Watykanu...

 • labeo

  Oceniono 18 razy 8

  Po co? Skoro w następnych wyborach jakaś populistyczna partia obieca 700 zł "na dziadka i babcie", a głupi naród to łyknie. Ponad połowa ludzi w ogóle nie pójdzie na wybory i będzie miała głęboko gdzieś co się dzieje w kraju. Mamy polityków na jakich sobie zasłużyliśmy i wybraliśmy.

 • kajetan907

  Oceniono 7 razy 7

  Trzeba chodzić na te wszystkie miesiączki PISlamskie kłamstwo trzeba konfrontować to jedyny sposób.

 • obatelwolski

  Oceniono 17 razy 7

  Zbliża się koniec żoliborskiego watażki.

 • cezar85

  Oceniono 6 razy 6

  kainczyński potrzebuje drugi smoleńsk

  z bmw dupy i lotem z londynu było blisko, ale się nie udało

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 3

  Przecież dla Kaczyńskiego liczy się tylko to, jak jego słowa odbierają swoi.
  Podobnie czy ktoś z PO lub Nowoczesnej martwi się o PiSiaków?
  Każdy teraz przemawia do swoich. Taka rzeczywistość.

 • jonkasta

  Oceniono 7 razy 1

  jeżeli jutro marsz KODu będzie znowu radosny i uśmiechnięty, i poprawny politycznie - to ja wypisuję się z tej zabawy

 • soldadura104

  Oceniono 18 razy -4

  Jak byliśmy w wojsku w stanie wojennym to niewiele brakowało byśmy w Nowej Hucie wystrzelali zomowców jak kaczki. Kiedyś UBeki miały władzę jak się postawią to będzie okazja pokazać im kto jest lepiej wyszkolony w strzelaniu.l

 • w11mil

  Oceniono 13 razy -7

  Ja bym na miejscu Kaczora dał Jandzie tyle pieniedzy ile chciała. Baba nie odpuści...

 • siekieraaxe

  Oceniono 15 razy -9

  Panie posle Grupinski.
  Napisałem Panu jak szef sejmowej komisji edukacji (czyli Pan) moze
  podjac merytoryczna dyskusje o dobrej zmianie w oswiacie.
  Dlaczego Pan tego nie czyni?
  Dlaczego poprzestaje Pan na propagandowych straciach ze znienawidzonym PiSem?

 • witoldpolak

  Oceniono 18 razy -14

  "akcja obywatelskiego nieposłuszeństwa"
  I na czym to "coś" miało by polegać?

 • sandokan85

  Oceniono 19 razy -15

  Niestety ,trudno nie zauważyć że ataki nasiliły się po ostatnich zarzutach prokuratorskich przeciw przedstawicielom poprzedniej władzy i biznesmenom. 13XII swoich żołnierzy na ulicę wyprowadza PO.

 • szpung

  Oceniono 41 razy -31

  Gdybym byl na Pana miejsu 'Panie trupie oczy', przyspieszalbym wszelkie akcje nieposluszenstwa. Z kazdym rokiem bedzie gorzej gdyz JK jest zdeterminowany wyciagnac przynajmniej 30% budzetowych pieniedzy z szarej strefy czyli tej strefy ktorej przez lata sluzy;i tacy jak Pan Panie oczy trupa. Ta operacja skocznczy sie tym iz PIS bedzie mial pieniadze na splate lugow na oddluzenie szpitali na projekty socjalne i na doplaty do inwestycji unijnych i zadne wasze prosby do rajtingowcow nic nie pomoga to oni beda sie prosic bez robienia murzynskiej laski o emisje jakichkolwiek obligacji ze stopa 0.5.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX