"Marzenie albo obsesja dziennikarzy". Klubowi Kukiz'15 nie grozi rozpad

- Małe szanse, by pan Krzymowski się cieszył - tak Marek Jakubiak komentował artykuł "Newsweeka" o kłopotach Kukiz'15. Wg ustaleń autora tekstu, Michała Krzymowskiego, Paweł Kukiz "traci panowanie nad swoim ruchem".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas - Taką radość mieliby dziennikarze, że coś się rozpada - komentował Marek Jakubiak w "Poranku Radia TOK FM".

Według posła, jedności Kukiz'15 nic nie grozi. - Co tydzień w zasadzie mamy jakąś informację, że nasz klub się rozpada. To jest jakieś marzenie albo obsesja. Optowałbym za tym drugim. Szczególnie obsesja ta dotyczy "Newsweeka". Powiem, że małe szanse, żeby pan Krzymowski się cieszył - stwierdził.

Poseł Marek Jakubiak przyznał, że dziennikarz "Newsweeka" dzwonił też do niego, pracując nad tekstem na temat Kukiz'15.

"Chamoobrona!"

Według ustaleń Krzymowskiego, sytuacja w klubie Kukiz'15 jest bardzo napięta. Sytuację miało poprawić wyjazdowe posiedzenie w miejscowości Przypek pod Tarczynem. Ale większość uczestników wyjechała już pierwszej nocy.

"My już nie jesteśmy jak Samoobrona. Gorzej, jesteśmy Chamoobrona!" - miała krzyknąć Magdalena Błeńska oburzona sytuacją w K'15, oburzona inwektywami, jakimi nawzajem obrzucają się posłowie.

TOK FM PREMIUM