Mamy rekord! 13644 zł wylicytowaliście na rzecz WOŚP z Radiem TOK FM!

7400 zł przekaże na rzecz WOŚP osoba, która przygotuje serwis informacyjny na antenie Radia TOK FM. 4179 zł ktoś zapłacił za kubki z podpisami prowadzących Poranek Radia TOK FM, a 1525 zł za miniaturę nagrody dla Roberta Biedronia. Tegoroczna aukcja zakończyła się rekordową kwotą!

13644 zł - tyle w sumie wylicytowali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nasi słuchacze i jest to rekord stacji w akcji Jurka Owsiaka!

Radio TOK FM jak co roku grało wspólnie z Orkiestrą. W tym roku można było wylicytować m.in. oryginalne kubki TOK FM z podpisami dziennikarzy. Jak co roku była też okazja do przygotowania i przeczytania na antenie autorskiego serwisu informacyjnego.
 
7400 zł zapłacił zwycięzca aukcji na autorski serwis informacyjny w TOK FM. Teraz z pomocą naszego dziennikarza przygotuje i przeczyta na antenie autorski radiowy serwis informacyjny. Nagranie dostanie w formie elektronicznej.

Serwis informacyjny trwa około 6 minut, jego przygotowanie (napisanie, zmontowanie dźwięków) - 3-4 godziny. Gość w ekipie Pierwszego Radia Informacyjnego pozna szczegóły tworzenia programu stacji, pozna naszych prowadzących, weźmie udział w wycieczce po radiu i wdroży się w działanie naszego multimedialnego newsroomu!

*Uwaga:
Informacje przeczytać można tylko z warszawskiego studia Radia TOK FM. Termin do uzgodnienia. Redakcja zastrzega sobie prawo do niewyrażenia zgody na emisję wiadomości przygotowanych przez zwycięzcę aukcji, jeżeli naruszą obowiązujące prawo, normy obyczajowe lub standardy obowiązujące w Radiu TOK FM".

4719 zł to zaś kwota, za jaką wylicytowano ''Unikalną zastawę rodową" TOK FM, czyli komplet 6 kubków z podpisami dziennikarzy TOK FM - m.in. Jacka Żakowskiego, Doroty Warakomskiej czy Dominiki Wielowieyskiej.

A 1525 zł to cena, za jaką sprzedano na licytacji miniaturę nagrody TOK FM im. Anny Laszuk za rok 2014, którą dostał Robert Biedroń.

Licytowana rzeźba to symboliczna miniatura nagrody - z tego samego materiału (bazaltu), ale inna od wręczonej nagrody. Może służyć jako przycisk do papieru na biurko. Projekt statuetki przygotował architekt Michał Kempiński.

Nie będzie sztabu w Tokio, nie będzie znaczka pocztowego... Owsiak w TOK FM: Staramy się nie mieć focha >>>

 

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM