Komentarze (83)
Schetyna o słowach Merkel: PiS nie odpowiedział, musiał przełknąć tę gorzką pigułkę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 3 razy 1

  Co na słowa Kanclerz Merkel powie Panna Zbysia i jej Ptyś? Bo te wszystkie niedemokratyczne akty legislacyje z ostatniego roku to ich.

  Pewnie chcą, żeby w Polsce było jak u Putina, co? Pytanie tylko, czy chcą, żeby Polska była niedemokratycznie niepodległa, czy żeby była ich. Bo z takimi to różnie może być.

 • dobrazmiana666

  Oceniono 3 razy 1

  Żeby wyciągać wnioski, trzeba zrozumieć przesłanie, a tylko może to zrozumieć wprawny dyplomata, którego nie ma w PISlamie.

 • Barnaba Wierch

  Oceniono 3 razy 1

  Patrzę na prawo, lewo, do przodu i do tyłu, w górę i w dół i wszędzie otaczają mnie pisowskie kłamstwa. To ich sposób na zapewnienie sobie politycznego bytu, bo moralny szlag trafił.

  „Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli".
  Jarosław Kaczyński w 1992 r.

 • wodnik55

  Oceniono 3 razy 1

  schetyno jesteś takim samym pisowskim bolszewikiem jak ci dywersanci, darmozjad, pasożyt, zdrajca który sprzedał własnych Rodaków zachodowi jak pis wschodowi...bolesne ale prawdziwe, odejdź nierobie i przestań niszczyć moją Ojczyznę

 • Factor 003

  Oceniono 5 razy 1

  Grzesiu PO nie było partnerem dla Niemiec. Wy pełniliście funkcje służalcze a dzisiaj donosicielskie. Ty się cieszyłeś jak w EU klepali Ciebie PO pleckach. Dzisiaj widać wyrażnie , ze kontakty międzynarodowe mają inny wymiar czyli normalny. Taka oPOzycja jaką Wy jesteście można nazwać szkodliwą dla Polski. Grześ Ty i ta cała PO to grupa wzajemnej adoracji nadająca się tylko do brużdżenia i robienia fermentu. Zastanawiam się kto mógł zrobić z Kidawy POlityka. Ona dobrze by się sprawdziła w kuchni. Tacy ludzie jak ona Szczerba, POmaska, Nitras i inni im POdobni mają decydować o moim kraju. Na sama myśl dostaje dreszczy.

 • hasyo

  Oceniono 11 razy 1

  Łopozycja totalna. Jak osiągną w wyborach 10% to będzie sukces :)))

  www.polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/10408-schetyna-w-rozmowie-z-merkel-walczyl-o-przywileje-mniejszosci-niemieckiej-w-polsce-chroniczne-donosicielstwo-choroba-polskiej-opozycji

 • siekier35

  Oceniono 3 razy 1

  konstruktywna dyskusja z kim?!
  starszym panem lubiącym konsumować jemu podobnych?
  czy z szaleńcem który hoduje tylko wałachy,któremu sześć asów w talii niestanowi żadnego problemu??
  tfu!

 • kotmiki

  0

  genialna przemowa Kanclerz Merkel zamurowała Broszkę z jej narracją nienawiści i ataku ;chrześcijańskiej nienawiści oczywiście.
  Kaczyński okazał się prowincjonalnym aparatczykiem ,Kanclerz osiągnęła co chciała i wio do normalnego kraju bez błogosławionego prądu

 • lese_majeste

  0

  pabnie Grzegorzu, nawet się pan nie zająknął mówiąc o doświadczeniu w polityce zagranicznej, otóż informują pana, że nie ma żadnego doświadczenia, ponieważ waszczykowski z kaczyńskim i akolitami zadbali, aby wszyscy z doświaczeniem wynieśli się z MSZ, ale nie da się ukryć waszczykowski wynalazł nowe kierunki dla polityki zagranicznej jak San Escobar

 • szpung

  Oceniono 2 razy 0

  No, Niemcy maja sporo do nadrobienia szczegolnie w kwestii wolnosci slowa, za nasza zachodnia granica jest na tyle zle iz tamtejsze spoleczenstwo okresla juz wlasne media lugenpresse. I nie mowie o rzadowym ZDF ktory realizuje bezposrednio zlecenia rzadowe mowie o calym rynku medialnym w Niemczech pod tym wzgledem maja tam sytuacje identyczna do polskiej sprzed 2015.

 • tkslazek

  Oceniono 10 razy 0

  Makrela mówi o niezależności prasy (np. w Niemczech - :-DDD), Schetyna, wielbiciel paranoicznej Agory mówi o Makreli jako wielbicielce niezależności prasy (np. w Niemczech - :-DDD), oraz Radio Erewań (słynne odzywką Renaty Kim o seksualnych napaściach w Kolonii, że newsy mogące zaszkodzić lewicy nie powinny być publikowane) o tym, jaj wspaniała jest oś Makrela-Schettino-OjciecAdam.

  Tak to dziś doszliśmy do ściany za którą są już tylko Tworki... a przecież jutro też jest dzień.

 • mazbip

  Oceniono 16 razy 0

  Merkel, arogancka oszustka poucza innych o przestrzeganiu zasad UE. To ona bezczelnie i bez ogladania sie na innych lamie zasady UE, przy ratowaniu € przy nielegalnej imigracji, przy zmuszaniu krajow UE do przyjmowania nielegalnych imigrantrow, w celu zniszczenia panstw narodowych. Ona gada o niezaleznej prasie? To musimy ja odebrac z rak niemieckich koncernow. Niemcy sa obecnie najwiekszym zagrozeniem dla suwerennosci i egzystencji polskiego narodu. Powinnismy, tak jak to juz wiele razy w naszej historii bylo, oprzec sie na sojuszu z Rosja. Wasale niemieckiego imperializmu klaniajacy sie niemieckiej kanclerz doprowadza znowu do upadku Polski.

 • jnd

  Oceniono 8 razy 0

  Po zachowani się Schetyny w opozycji mysle, ze jest to kolejny "Bolek". Dzialal w opozycji nie jako TW tylko jako agent SB, a na takich papierów nigdzie nie znajdziemy, bo wspolpraca polegala na zasadzie tajnego agenta a nie informatora kapusia.

 • cenisz.dobre.dziennikarstwo

  Oceniono 10 razy 0

  Och, Grzesiu. I dlatego nagle od dziś niemieckie gazety zaczęły wysłąwiać Kaczyńskiego poid niebiosa, nazywając go przywódcą i wizjonerem (vide. dzisiejszy artykuł w FAZ)?

  Po prostu doszło do jakiegoś dealu między Merkel a Kaczyńskim, a wy Grzesiu, zostaliście zignorowani...

 • antygazeta.pl

  Oceniono 9 razy -1

  Czy grzesio schcetino przełknął szczotkę do pastowania butów merklowej?

 • scibor3

  Oceniono 2 razy -2

  " my ciągle możemy wrócić do stołu rozmów, bo ciągle jest tam nasze miejsce"

  To ty przy stole ciągnąłeś druta?

 • gawor4

  Oceniono 4 razy -2

  Grzesiowi się czółko spłaszczyło, od bicia pokłonów w niemieckiej ambasadzie.

 • Helena Kowalska

  Oceniono 4 razy -2

  Pis nie odpowiada i za nic nie odpowiada tylko opowiada jaki kaczy jest cheppppppiiii.

 • wiesscar

  Oceniono 18 razy -10

  Niemcy chca mediow niemieckich w Polsce i chca sedziow w Polsce podwieszonych pod Niemcy.
  Bo chca by Polska byla zapleczem gospodarczym Niemiec a nie niepodlym panstwem.
  Niemcy beda kalifatem niemieckim bo do tego doprowadzi Merkel i Szulc.
  Polska nie chce stac sie kalifatem polskim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX