Komentarze (101)
"Zapuszczony jad Waszczykowskiego, kłamstwo, fake news dociera do społeczeństwa"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • optymus58

  Oceniono 12 razy 12

  Polacy zawsze JEDNOCZA SIE W CHWILACH ZAGROZENIA...nie jest INACZEJ I teraz gdy ZAGROZENIEM DLA NAS JEST RZADZACA PARTIA PIS!!!!

 • wujekdolf

  Oceniono 9 razy 9

  a do waszcza już kompletnie nic nie dociera.

 • kataryniarski

  Oceniono 11 razy 9

  Smalec i golonka mu na mózg padły!

  Modelowy przykład tego, do czego prowadzi niewłaściwa dieta i brak ruchu...

 • kotwkaloszach

  Oceniono 8 razy 8

  Mr Waszczykowski, człowiek, który zaprosił Komisje Wenecka...co dalej było większość pamięta.
  Jakakolwiek obrona Waszczykowskiego zakrawa na kpinę z własnego rozumu...

 • n29a

  Oceniono 10 razy 8

  Wiciu niedługo Antosia w kukunamuniowatości przegoni! Przodownik! Kaftan-tandem trza będzie szyć...

 • boshary

  Oceniono 14 razy 8

  a to nie ten co krzyczał cytat z wypowiedzi tego człowieka "nie zabijajcie nas"?

 • kris0104

  Oceniono 14 razy 8

  obmierzly, lizusowski typek

 • wpac

  Oceniono 9 razy 7

  Kurdupel przyciąga Idiotów jak magnes żelazo.

 • jego-wysokosc

  Oceniono 7 razy 7

  Walka o największego durnia wśród pisich ministrów nabiera rumieńców. Czyżby rządy zbliżały się do finiszu?

 • 55kris

  Oceniono 7 razy 7

  lepiej waszczu zamknij paszczu....

 • spluwa-orginal

  Oceniono 7 razy 7

  Dla ukoronowania swojej glupoty Waszczykowski musi jeszcze powiedziec , ze Angela Merkel miala dziadka w Wehrmachcie .

 • taka_sprawa

  Oceniono 7 razy 7

  Jak patrzę na waszczyka, to widzę zdezorientowanego starszego pana o zbłąkanym wzroku

 • honkers

  Oceniono 9 razy 7

  Podłe insynuacje Waszczykowskiego zwalniają mnie z jakichkolwiek zasad. Więc mogą jasno stwierdzić iż Waszczykowski np. jest na liście płac Putina. Ostatnio odebrał nawet od niego jego osobisty list pochwalny. I niech Waszczyk się teraz tłumaczy. Taka jest metodologia gnojenia ludzi przez kaczystów - tak też to robili faszyści.

 • jag83

  Oceniono 6 razy 6

  Każde takie kłamstwo Waszczykowskiego powinno kończyć się pozwem. Kłamca powinien siedzieć ciągle w sądzie, każda sprawa winna być traktowana oddzielnie - aby było ich wiele. Ponadto, każde jego kłamstwo powinno skutkować interpelacją w Sejmie.

 • he219uhu

  Oceniono 8 razy 6

  I przestańcie wreszcie mówić i pisać Prawo i Sprawiedliwość! To kłamstwo i manipulacja językowa. Trzeba walić równo: pis i pisowcy!

 • entymolog

  Oceniono 7 razy 5

  W PiS są niewyczerpane zasoby idiotów nadających się na stanowiska ministerialne. Powinni Escobara już zastąpić bo jego głupota jest po prostu - nudna!

 • 1utek

  Oceniono 4 razy 4

  W pewnym sensie Waszczykowski podąża drogą Macierewicza. Macierewicz publicznie ogłosił, że wszyscy poprzedni ministrowie MSZ, od 1989 r. byli zdrajcami, agentami Moskwy, dziś Waszczykowski ogłosił, że wszyscy premierzy krajów UE, to oszuści, Macierewicz stworzył "kłamstwo smoleńskie", Waszczykowski tworzy kłamstwo "Tusk-zdrajca". Pomimo kompletnego blamażu Macierewicz funkcjonuje w polityce. Czy podobnie będzie z Waszczykowskim? Obaj są politykami, bo mają oparcie w antypolskim ugrupowaniu PiS.

 • Megg Black

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzie to widzą.Milczą,ale dłużej nie zniosą.
  Bo wstyd,zgroza,nierząd i ostateczny upadek moralności.
  Na waszym miejscu bym się tych ludzi bała.

 • mionionek

  Oceniono 4 razy 4

  Najsmutniejsze jest to, że pisowcy nie mają na kogo tego Waszczykowskiego wymienić. Będziemy się z nim i jego arogancką niekompetencją bujać i bujać.
  Kiedyś myślałam, że to pani Fotyga puka w dno od spodu, ale PiS jak zawsze potrafi zaskoczyć. Szkoda, że negatywnie,
  Zresztą oni w żadnej dziedzinie nie mają kadr. Mają tylko aparatczyków

 • feurig59

  Oceniono 4 razy 4

  Głównym celem "dobrej zmiany" jest zabić Tuska.
  Egzekucja najlepiej na Narodowym z transmisją live w TVP
  Na trybunie honorowej - rząd tymczasowy standiong ovations dla siedzącego pierwszego sekretarza z kciukiem do dołu.
  :-)
  PiSkownica.

 • iwano10

  Oceniono 4 razy 4

  Rządy PiSu to nieustanna walka,z prawdziwymi i wyimaginowanymi wrogami.Dla mnie to już mocno męczące.Oczekuję obiecanych sukcesów-rusków na kolanach za morderstwo Lecha I Dobrotliwego,szwabów - w upokorzeniu za konszachty z ruskimi i budowy bez zgody prezesa gazociągu,budowy tysięcy pomników jako hołdu za dar od Boga w postaci"dwóch takich co ukradli księżyc" itd.itp......

 • niezalany

  Oceniono 3 razy 3

  najgorsze jest to, że ci którzy powinni nie dają żadnego odporu temu durniowi, nie ma żadnej adekwatnej reakcji na to co wygaduje!? po takich wypowiedziach prawnicy tuska powinni rozpętać sądową zadymę, która zmiotłaby tego ociężąłego fizycznie i umysłowo troglodytę...

 • april20

  Oceniono 2 razy 2

  Ten waszczykowski, maciorewicz, misiewicz itd najlepiej zniechęcają społeczeństwo do wielu skądinąd ciekawych pomysłów pis.

 • bemeta

  Oceniono 4 razy 2

  Grillem, powiem i telewizorem. Zamiast pójść na wybory.

 • ad2009

  Oceniono 2 razy 2

  Waszczykowski musi podgrzac atmosferę - musi
  I sekretarz KC PiS powiedzial, ze jest OK z wyborem co zaskoczyło spora cześć ciemnego luda katolikow, tym bardziej , ze wzorcowy katolik spod drzwi prezesa pogratulowal wyboru.
  Wiec ustami ministra przekazal: "nie traćcie nadziei" a przy okazji minister zarobil pare punktow u I sekretarza..
  Gra rozpisana na rąk kilka - jutro bedzie juz na pewno spojny przekaz dnia

 • passtorian

  Oceniono 2 razy 0

  Krytyka powinna byc obiektywna ale tego nie mozna sie spodziewac na Tokfm. Dowiaduje sie z prasy zachodniej , ze Polska wycofuje wlasnych zolnierzy z tzw. korpusu europejskiego. TokFm nie "zszczyci" nas tego rodzaju informacja. Pewnie nie maja jeszcze pozwolenia.
  Powem tylko , rzad PISowski rzad w tym wzgledzie dba o Polakow. Bo dotychczas polskich zolnierzy z tego korpusu uzywano zamiast np/ Francuzow do tlumienia niezadowolenia w afrykanskim Mali. Do tego wlasnie doszlo w tej Rzeszy Europejskiej. "Gorszy" gatunek nadstawia karku gdzie zupelnie nie ma polskiego interesu - w ramach NATO!
  Cwaniaczki sa zbulwersowane tym posunieciem rzadu polskiego. Dyletant Siemoniak rowniez. Bo temu polskiemu durniowi pasowala wysylka rodakow tam gdzie kule swiszcza.
  Cwaniaczki z Rzeszy francusko-niemieckiej musza zrozumiec , ze kij ma dwa konce. Straszenie Polski ekonomicznymi sankcjami tez.Mozna PISu nie znosic ale honor powinno sie miec . I rozpoznawac wasalskie traktowanie. Wolskiego wyrzucono z komisji bo... nie robil tak jak mu dyktowano w sprawie wyboru Tuska? Od kiedy to czlonek europejskiego parlamentu nie moze miec swojego zdania? Tego rodzaju kary mozna by sie spodziewac w PZPRze ale widocznie Rzesza Europejska funkcjonuje podobnie. Cuchnie "demokracja" z daleka!

 • smiki48

  Oceniono 7 razy -1

  chciałbym aby GW dotarła do protokołu z wyboru D. Tuska na przewodniczącego RE.
  Chyba taki protokół został sporządzony?

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 5 razy -1

  Zachowanie PiS'u i Waszczykowskiego jest karygodnie, ale taka żona Cezara jak Pan Boni nie powinna się w ogóle na ten temat wypowiadać, bo to trochę tak jakby Pan Kijowski bronił niezależności sądów przed zakusami Ziobry, lano poprawności wydatkowania publicznych pieniędzy przez samorządy.

  W pewnych kwestiach wiarygodność i uczciwość to podstawa. Myślę, że za to za co już raz JKM z liścia Pana Boniego strzelił, powiniem mu teraz poprawić.

  Bo jak Pan Boni podczepia się pod protest przeciwko ponownej ubekizacji Polski, której teraz dokonuje PiS, to cały protest przeciwko PiS traci na wiarygodności i może stać sie nie poważny.

 • rufus-1

  Oceniono 9 razy -3

  I kto to mówi? Boni? To jest dopiero autorytet - żalosne.

 • manekin1

  Oceniono 4 razy -4

  Podpierając się kłamstwem można dosłużyć się stanowiska ministra i Komisarza UE, Panie Boni. Sam Pan wie o tym najlepiej. Pani działa na niekorzyść Polski, to przez takich jak Pan ludzie przestali głosować na partię wolnościowe i wybrali PiS, który dziś rujnuje nasze Państwo.

 • majkowa

  Oceniono 7 razy -7

  Jak brakujerzeczowych argumentow to sypią się inwektywy. Demokratyczne wybory nie polegają na zadaniu jednego pytania. Do demokratycznych wyborów dopuszcza się wszystkich kandydatów. WYBÓR TUSKA TO FARSA.

 • jabmax

  Oceniono 11 razy -7

  "- Nie chodzi o to, jakie są szczegóły. Chodzi o to, żeby do pojęcia "Tusk" dodać pojęcie "zdrada" - mówił Boni. - Jedno wielkie kłamstwo, które budują. Orwell do n-tej potęgi - podkreślił."
  ---
  Nieocenione są tu media - wcale nie "rydzykowe". Prym wiodą tvn'owskie(na czele tvn 24). Dziennikarze namiętnie spijają z ust pisowców "przekazy dnia", powtarzają co godzinę(aż do "Faktów") by na koniec tygodnia jeszcze raz podać odgrzewane "fakty" w "loży prasowej" czy "kawie na ławie".

 • sosna_pospolita

  Oceniono 14 razy -8

  Boni to ten koszerny kapus co dostal z liscia od korwina i polecial wszedzie plakusiac ?

 • mosze_goldstajn

  Oceniono 11 razy -9

  poPełOwskie ekskrementy zalały całą Polskę a fetor rozszedł już się po całej Europie - tego michnikowskie, bolszewickie propagandyści jakoś nie widzą, natomiast zachwycają się tym "aromatem"
  ========================================================

 • shedows1969

  Oceniono 12 razy -12

  Panie Boni ja nie potrzebuję ministra żeby nazwać Pana , Michnika i paru innych zdrajcami Narodu Polskiego. Ja po prostu patrzyłem na to co wyście wyprawiali z pozycji pracobiorcy

 • arab-z-bajki

  Oceniono 17 razy -13

  Jedynym tematem który dla was jest coś wart to dojeb,anie PISowi a nie konkretne wiadomości. Smutne, jacy "dziennikarze" takie teksty.

 • wuetend

  Oceniono 19 razy -15

  O, jesteście wyczuleni na manipulacje? Naprawdę? WY?

  To trochę tak, jakby prostytutka zarzucała innym niemoralne prowadzenie się.

  PS. Informuję, że posłużenie się tym porównaniem nie miało na celu sugestii, że Pani Redaktor, ani żadna inna czerska dziennikarka ma inklinacje do poniżania się za pieniądze.

 • m78k

  Oceniono 20 razy -18

  Borowski rozwalił SLD, ale okazuje się, że potrafi wspiąć się jeszcze wyżej.

 • eldritch68

  Oceniono 26 razy -20

  na szczęscie jad gazety wiewiórczej juz nie dociera do wiekszości społeczeństwa a jedynie do grupki koduchów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX