Komentarze (36)
MEN zapomniało o niepełnosprawnych przedszkolakach. Rodzice i terapeuci biją na alarm
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • titta

  Oceniono 13 razy -3

  Do wladzy doszli ludzie, ktorych celem jest przeforsowanie WLASNEJ wizji swiata. Zadne tam zarzadzanie, sluzenie spoleczenstwu czy dostosowywanie do potrzeb. Na takie dyrdymaly, wydziwianie, nie ma miejsca w waznej MISJI. (Zreszta juz samo "alternatywny" brzmi...podejrzenie). Ma byc sielsko, grzecznie, narodowo i radosnie.
  Najlepiej rzeby dzieci recytowaly patryiotyczne wiersze i mialy kokardki. No i maja umiec stac rowno i sie ladnie usmiechac.

 • frajtak

  Oceniono 13 razy -3

  Nie ma mowy o niepełnosprawnych, bo nie ma niepełnosprawnych. Ich rzekome istnienie to propaganda lewacka wspierana przez cywilizację śmierci na Zachodzie.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 14 razy -4

  "praktycznie nie ma mowy o dzieciach niepełnosprawnych"

  Proponuję od razu wprowadzić do podstawy programowej w przedszkolach informacje o WSZELKICH niepełnosprawnościach oraz chorobach, jakie tylko znajdują się w podręczniku do medycyny wraz z dokładnymi wytycznymi dla wychowawców, rodziców oraz dzieci jak mają reagować. Proponuję do tego zatrudnić inspektorów BHP, którzy są mistrzami w tworzeniu szczegółowych wytycznych.

  Przepraszam, że zatrzymałem się na przedszkolach. To jednoznaczny przykład, że jestem niepełnosprawnym ksenofobem, rasistą i "dyskryminatorem" wszetecznym. Oczywiście należy to wprowadzić już do podstawy programowej w żłobkach.
  I tego życzę "terapeutorom", rodzicom a czytelnikom GW. Tak nie dopomóż wam bóg a szczególnie yahwe, bo akurat jestem ateistą tylko, że takim redukcjonistycznym a nie humanistyczno-nawiedzonym.

 • mirarob

  Oceniono 22 razy -4

  a przecież tak cudnie ta pani to przygotowała, precyzyjnie, merytorycznie.. WSTYD

 • louisciffer

  Oceniono 11 razy -5

  Butem w idiotkę.

 • pan.szklanka

  Oceniono 27 razy -7

  Za to katechizmem w wersji Braille'a i audio. Dla niemych przedszkolaków indywidualne zajęcia z katechetą. Nie ma ryzyka, że doniosą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX