Komentarze (148)
"Macierewicz się nie boi. Może ufa, że wyborcy zamkną oczy na dowody nieuczciwości"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Czesław Sarna

  Oceniono 21 razy 1

  Komentujący wydają się nie pamiętać o rzeczy podstawowej. Im więcej emocji wkładamy w uzasadnienie swojej racji, tym ta racja jest bardziej wątpliwa. Zauważmy, proszę: w Macierewiczu nie znajdziesz ani krzty racjonalizmu, rozwagi i spokojnego reagowania. To jest kłębek niekontrolowanych emocji, nadzwyczajnych aspiracji i absolutny deficyt wyobraźni i kompetencji. O jego odpowiedzialności, tak jak o honorze nie ma co wspominać. Macierewicz ma zdecydowanych, systematycznych, wytrwałych i nadzwyczaj skutecznych "operatorów" jego chorej psychiki. Strach wywoływać tym łatwiej i na większym kręgu ludzi, im więcej zaufania pokłada się w bezkarnym i potężnym sojuszniku. Największą tajemnicą jest sojusznik, który posiadł mistrzostwo w ukrywaniu siebie samego - przed każdym.

 • obserwatorfiubziu

  0

  ŚMIERDZIEL MACIEREWICZ WIE,ŻE JEGO KONIEC BĘDZIE ŻAŁOSNY, TAK JAK JEGO <OSIĄGNIĘCIA!TEN TREP POWINIEN SIEDZIEĆ OD CHWILI ROZWIĄZYWANIA WSI!

 • tlen69

  Oceniono 2 razy 0

  Wszyscy wszystko wiedzą i widzą...

 • Grzegorz Wysoki

  Oceniono 2 razy 0

  Proszę przetłumaczyć mi na polski:
  "A kiedy był senatorem prawa człowiek Mogilewicza opłacał go."

 • valski

  Oceniono 18 razy 0

  Jak nic, gdzieś w szafie pod drugim dnem leżą dowody na to,że taki jeden w młodości robił komuś laskę. Ten, co ma te dowody, może czuść się bezkarnie.

 • prosty.polak

  Oceniono 26 razy 0

  co ma się bać?
  moskiewscy mocodawcy są zadowoleni, więc o co kaman???
  polskij RaSS-putin roabotajet choroszo!

 • wiarus25

  Oceniono 24 razy 0

  Świniopas z kaczego folwarku.

 • aqua7x

  Oceniono 32 razy 0

  wyborcy macierewicza nie musza przymykac oczu... oni sa deb.lami wiec im wszystko jedno..

 • newpatric

  Oceniono 40 razy 0

  Kaczyńśki bez Macierewicza nic nie znaczy bo M. ma za soba Rydzyka.

  Kaczyńskiemu dopiero za czwartym razem udało się uwalić Misiewicza, M. go spokojnie ignorował, dopóki nie wybuchł naprawdę duży skandal z tym, że chłopak bez wykształcenia dostał 50 tys na państwowej posadzie.

  Los i przyszłośc Kaczyńskiego zalezy od Rydzyka a więc od pana M.

  PIS to Macierewicz, nie Kaczyński.

  I będzie tak jak on chce.

  Prezesie czy już klękłeś przed panem Macierewiczem?

  Najwyzszy czas! Na kolana!

 • obidient1

  Oceniono 30 razy 0

  Już od dawna pisałem, że postępowanie, decyzje nie wypowiedzi Pana Macierewicza wskazują , że jest patriotą ale nie wiem jakiego państwa?

 • westgreg

  Oceniono 16 razy 0

  Rzuć goownem - zawsze coś się przyklei. I słusznie. Lansowanie powiązań B.Komorowskiego z WSI na pewno bez wpływu na wynik wyborów prezydenckich nie pozostało.

 • androsak

  Oceniono 7 razy -1

  czy elektorat PIS jest ślepy, głuchy i ..... i nie widzi poczynań Macierewicza ? Zarzuty stawiane Macierewiczowi w książce T Piątka musza być uzasadnione bo nikt by dobrowolnie nie podstawiał głowy pod topór. Macierewicz jest wspierany przez Rydzyka a może obaj szkodzą Krajowi. Należy publicznie wyjaśnić czy to są fałszywe pomówienia czy mamy V kolumnę na szczycie władzy ?

 • Grzegorz Wysoki

  Oceniono 1 raz -1

  Proszę przetłumaczyć na polski:
  "A kiedy był senatorem prawa człowiek Mogilewicza opłacał go."

 • dyskootantka

  Oceniono 27 razy -1

  O tym, że Macierewicz to ruski agent, dawno już mówił Bogdan Lis, wspominając jak po ogłoszeniu przez Jaruzela stanu wojennego Macierewicz namawiał go, żeby przekonał ukrywających się opozycjonistów, że muszą paść na kolana przed ruskimi i błagać o wyrozumiałość.

 • bzykk

  Oceniono 21 razy -1

  "Jakie to szczęście dla rządzących, że ludzie nie myślą"

  I nawet się ludzie nie domyślacie KTO jest autorem tego skądinąd trafnego i dalej aktualnego zdania............

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 39 razy -1

  Właśnie czytam tę książkę o Antku,tam są dowody.Antek po przeczytaniu nie odważy się iść do Prokuratora,bo adwokat Mu to wybije z głowy.

 • plastikpiokio

  Oceniono 12 razy -2

  jest takie powiedzenie ----TYLKO GŁUPI SIĘ NIE BOI .

 • jerzykkur38

  Oceniono 38 razy -2

  Macierewicz jest jedną z najmroczniejszych postaci Przenajświętszej Rzeczpospolitej.Notoryczny kłamca i oszust.Przez siedem lat,okłamuje lud smoleński,w sposób arogancki,bezczelny i perfidny,co do przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem.Zdrada,spisek,sztuczna mgła,hel,pancerna brzoza,bomba termobaryczna najróżniejsze wybuchy na pokładzie samolotu,które mnożyły się w sposób geometryczny,.A w Radiu Maryja czy w Telewizji Trwam,pojawiają się słowa, pełne uduchowionej ekstazy religijnej Maciarenki,który wita słuchaczy piękną frazą : Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica.Jestem ciekawy,kiedy dosięgnie go ręka sprawiedliwości.Zakłamanie tego człowieka,osiągnęło niebotyczne szczyty.

 • lucusia3

  Oceniono 26 razy -2

  Ja myślę, że może za to zacząć się bać Piątek. Rosjanie mają swoje zwyczajowe metody rozwiązywania kłopotów z ciekawskimi dziennikarzami.

 • agencik07

  Oceniono 38 razy -2

  Ten śmieć macierewicz prędzej czy później odpowie przed sądem za swoje nikczemne występki. O ile wcześniej nie zostanie zlinczowany! W końcu ten jego głupkowaty uśmieszek zniknie z tej fałszywej gęby! Życzę mu wszystkiego najgorszego!

 • onepiotrek

  Oceniono 40 razy -2

  Panie Redaktorze - niech Pan sam nie łazi - niech Pan sobie przypomni, co spotkało Tadeusza Dołęgę-Mostowicza w dwudziestoleciu międzywojennym...

 • smarekdarek

  Oceniono 42 razy -2

  A co wyborcy mają mu zrobić? Jak dostanie jedynkę na liście wyborczej, to choćby nie wiadomo jakim by był nieudacznikiem, to i tak zostanie wybrany. A Antek ma takie haki na Jarka, że zawsze będzie miał pierwsze miejsce na liście.
  www.youtube.com/watch?v=V3YxFizj6pk

 • matyldaleona

  Oceniono 7 razy -3

  Może nie boi się, bo haki na prezesa i dyrektora?

 • androsak

  Oceniono 11 razy -3

  w Kraju może trzymać w szachu Prezesa i pozostałych, jednak to jest minister obrony narodowej a jesteśmy członkiem NATO ? nie mogą być obojętni na zarzuty zawarte w książce Piątka !

 • zoltar666

  Oceniono 37 razy -3

  towarzysz Macierewicz czuje się pewnie bo prokuratura jest w rękach jego ziomka towarzysza Ziobry. Towarzysz Kamiński już fabrykuje haki na redaktora Piątka, a specjaliści od propagandy pracują nad zdyskredytowaniem dziennikarza. Towarzysz Kaczyński nawet jeśli będzie miał twarde dowody obciążające towarzysza Macierewicza, nie odwoła go bo ten jest potrzebny do smoleńskich cyrków. A jest jeszcze koleś z Torunia. Tak więc sami rozumiecie

 • sunzi15

  Oceniono 35 razy -3

  Psychopaci sie nie boja,
  nie znaja empatii ani zadnych granic
  - ida na calosc.

  Przed psychopatami i socjopatami nalezy
  sie bronic ze wszystkich sil
  i nie dopuszczac do sprawowania przez nich
  jakichkolwiek funkcji publicznych,
  bo doprowadza do katastrofy
  i bez zmruzenia okkiem zgnoja ludzi.

 • tcas

  Oceniono 29 razy -3

  Oczekiwanie od Antka "Wazeliny" Macierewicza odwagi, prawdomówności i bycia patriotą, to jak oczekiwanie od maciory, żeby nie taplała się w błocie.

 • tadjan

  Oceniono 36 razy -4

  a czego ma się bać? ruskie swoje szpiona obronią.....

 • babciajagoda

  Oceniono 32 razy -4

  I może się nie bać. Choćby im prezes z Antonim uwalili kupę na talerz, to zjedzą i podziękują.

 • grzegbaaaa

  Oceniono 32 razy -4

  pozwy maciorka - a jak inaczej miałby się zachowywać ruski agent na różne ataki na jago osobę jak nie strasząc pozwami których tak na prawdę nie ma.

  A może są ale tylko w jego głowie tak jak te helikoptery które napewno miały być na początku każdego miesiaca tego roku.

 • biesczad1

  Oceniono 34 razy -4

  Macierewicz ma za sobą sektę smoleńską, więc Kaczyński krzywdy mu nie zrobi...

 • Beata Pisda

  Oceniono 32 razy -6

  Maciorewiczenko Polaków obawiać się nie musi.
  co innego jeśli chodzi o jego moSSkiewskich mocodawców.

 • kemor234

  Oceniono 17 razy -7

  Będziemy walczyć, będziemy, będziemy, będziemy ...
  Póki co, robimy swoje i mamy wszystkich w nosie.

 • jezierskiadam

  Oceniono 27 razy -7

  W latach 70-tych spadkobiercą idei popularnych w carskiej Rosji, był Che Guevara, który zamachami próbował pobudzić społeczeństwa krajów Ameryki Południowej do przeprowadzenia rewolucji socjalnej.

  W roku 1979 sytuacja w Polsce Gierka była rewolucyjna. Wiele osób zdawało sobie sprawę, że ekipa partyjna jest już na wylocie. Strajki sierpniowe 1980-tego roku nie spadły jak grom z jasnego nieba.

  W Polsce była tradycja zamachów terrorystycznych. Tradycja znana zawodowym historykom i literaturoznawcom.

  W Polsce była możliwość konstruowania bomb z ogólnodostępnych produktów.

  Bardzo ważne jest słowo „trotyl”. Trotyl to nazwa łatwo dostępnej w latach 70-tych substancji wybuchowej.

  Jeżeli wybuch w Rotundzie PKO w Warszawie był zamachem terrorystycznym, który zgodnie ze wskazówkami Che Guevary miał na celu wzniecenie rewolucji w Polsce Gierka, to sprawcy nie zostali „wykryci” i nie zostali ukarani.

  Kim byli sprawcy?

  Co zrobili później?

  Co robią dzisiaj?

  Jeśli tego nie wiecie, to pomyślcie troszeczkę.

  Tylko trochę wysiłku potrzeba...

  i...

  Zagadki współczesnego świata staną się dla Was banalnie prostymi.

  Podpowiem Wam jedno: - Oni wiedzą, że zostali rozszyfrowani, że gdzieś są dokumenty, teczki... Od 1989-tego roku szukają tych materiałów bez przerwy. W WSI, w IPN, w ABW … Nic im nie pomoże.. są dokumenty w Polsce... są dokumenty zagranicą...

 • jezierskiadam

  Oceniono 20 razy -8

  ...Spadkobiercą idei popularnych w carskiej Rosji, był Che Guevara, który zamachami próbował pobudzić społeczeństwa krajów Ameryki Południowej do przeprowadzenia rewolucji socjalnej.

  W roku 1979 sytuacja w Polsce Gierka była rewolucyjna. Wiele osób zdawało sobie sprawę, że ekipa partyjna jest już na wylocie. Strajki sierpniowe 1980-tego roku nie spadły jak grom z jasnego nieba.

  W Polsce była tradycja zamachów terrorystycznych. Tradycja znana zawodowym historykom i literaturoznawcom.

  W Polsce była możliwość konstruowania bomb z ogólnodostępnych produktów.

  Bardzo ważne jest słowo „trotyl”. Trotyl to nazwa łatwo dostępnej w latach 70-tych substancji wybuchowej.

  Jeżeli wybuch w Rotundzie PKO w Warszawie był zamachem terrorystycznym, który zgodnie ze wskazówkami Che Guevary miał na celu wzniecenie rewolucji w Polsce Gierka, to sprawcy nie zostali „wykryci” i nie zostali ukarani.

  Kim byli sprawcy?

  Co zrobili później?

  Co robią dzisiaj?

  Jeśli tego nie wiecie, to pomyślcie troszeczkę.

  Tylko trochę wysiłku potrzeba...

  i...

  Zagadki współczesnego świata staną się dla Was banalnie prostymi.

  Podpowiem Wam jedno: - Oni wiedzą, że zostali rozszyfrowani, że gdzieś są dokumenty, teczki... Od 1989-tego roku szukają tych materiałów bez przerwy. W WSI, w IPN, w ABW … Nic im nie pomoże.. są dokumenty w Polsce... są dokumenty zagranicą...

 • Pawel Gryglas

  Oceniono 19 razy -11

  co za rak w komentarzach. piątek to heroinista i kłamca a wy taplając się w szambie przemysłu pogardy udowadnicie jedynie jak żałośni jesteście

 • katol23

  Oceniono 17 razy -15

  Z tych wypocin Piątka śmieje się nawet kot Kaczyńskiego. Z Antka taki rosyjski agent jak z Jaruzelskiego biskup. Więcej takich bestselerów a na pewno wygracie wybory

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX