Komentarze (58)
"Trzeba pokazać, że nie wszyscy myślą jak PiS. Żeby pokonać ten populistyczny walec"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ragefux

  Oceniono 7 razy -1

  Nie dacie rady. Wystarczy, że PISS podsypie kurom ziarna, i kury zagłosujo.
  +++
  ++
  +

 • trop.s

  Oceniono 27 razy -1

  przeżyliśmy potop Szwedzki przeżyjemy i PiSdziecki

 • trop.s

  Oceniono 7 razy -1

  Panie Wałęsa mnie też puchną nogi

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 17 razy -1

  Będzie stała w pierwszym szeregu ta pani z szarfą, flagą, krzyżem i groźnym wyrazem twarzy?

 • skuba2

  Oceniono 6 razy -2

  Możed byście zechcieli dać czasami głos SLD? Pomysł "Razem" wyraźnie traci znaczenie przez swwój "ekskluzywizm", a SLD jest otwarte i powolutku, choć ignorowane przez media, zyskuje zwolenników!

 • psychiatra_po

  Oceniono 8 razy -2

  "Wszystko wskazuje na to, że jedną z niewielu okazji by, by przeciwnicy PiS mogli pokazać swoją aktywność i siłę, są kontrmanifestacje organizowane w czasie smoleńskich miesięcznic."
  Czyli tzw. opozycja nie jest w stanie zorganizować samodzielnej manifestacji, tylko musi podłączyć się pod tę pisowską. No, zawsze będzie można wtedy powiedzieć, że w demonstracji wzięło udział 10 tysięcy uczestników, łącznie. Po stronie PiS 8 tysięcy i 2 tysiące po stronie opozycji. Sprytne.;)

 • irishrem

  Oceniono 9 razy -3

  Zaczynają się podwyżki. [benzyna na początek] To było do przewidzenia, że rozdawnictwo musi się tak skończyć. Teraz trzeba walczyć z pisiorami w każdy możliwy sposób. Czas skończyć z tymi idiotycznymi rządami pisiorów!!!

 • Black Swan

  Oceniono 13 razy -3

  przecież wiadomo, ze nie tylko "nie wszyscy myślą tak jak PIS" ale i w samym PIS nie wszyscy myślą tak jak Kaczor... Zamiast protestować i dawać w ten sposób sukinsynowi pożywkę do tych jego co miesięcznych seansów nienawiści to lepiej dajcie na mszę przenajświetszą z intencją przywrócenia przez ich boga poczucia ludzkiej przyzwoitości uczestnikom tych seansów..
  Kaczyński istnieje w polityce tylko i wyłącznie dzięki wzbudzaniu negatywnych emocji więc protestując przeciwko tym jego wynaturzonym miesięcznicom tak naprawdę uzasadniacie jego istnienie... Olejcie dziada, zignorujcie go a zniknie w trzy sekundy..

 • matts06

  Oceniono 11 razy -3

  Nie myślę jak PiS, ale nie myślę też jak PO i KOD, więc proste że mnie tam nie będzie i nie będzie też całej masy ludzi, którzy mają dość i są zmęczeni POPiSem. Niestety środowiska liberalne w Polsce chcą umocnić duopol POPiS, czyli albo myśli się jak PiS, albo myśli się jak PO, nic innego nie ma. Otóż jest. A POPiSowcom dziś życzę udanej zabawy, bo macie świetną rozrywkę i żyć bez siebie nie potraficie co na miesięcznicach świetnie widać.
  A co do opozycji, to może zajęłaby się wreszcie czymś co mogłoby przekonać ludzi do zagłosowania na nich. Nie wiem, może jakiś program? Może jakaś wizja państwa? Choć to może dla naszej opozycji za trudne, oczywiście lepiej iść na łatwiznę i grać na emocjach, robiąc takie szopki jak dzisiaj. W sumie to właśnie pokazuje jak PO niewiele różni się od PiS. Dla PiS miesięcznice to gra na emocjach ludzi, PO właśnie robi to samo robiąc kontrmanifestację. Emocje, emocje, emocje. Z bezradności tylko to zostało opozycji, ale jak widać nawet to nie daje rezultatów, tylko jeszcze bardziej zniechęca ludzi do polityków. Konkretów ze strony opozycji brak, cóż w takim razie ja PO już dziękuje. PiS jest jakie jest, mam ich cholernie dość, ale trudno odmówić im, że mają jakiś pomysł i go realizują, opozycja poza antyPiS nie ma nic.
  A poza tym, jesteście właśnie dziś "pożytecznymi idiotami" Kaczyńskiego. Robi z wami co chce, gra z wami na własnym boisku, na własnych zasadach, a wy w to wchodzicie. Gdyby nie kontrmanifestacje, to te miesięcznice emocjonalnie powoli by wystygały. Ale nie, daliście Kaczyńskiemu prezent, bo sami podgrzeliście atmosferę i teraz jego narracja ma poparcie w waszym zachowaniu. Jak to inaczej nazwać niż bycie pożytecznym idiotom. Gratulacje, Kaczyński dostał to co chciał i to jeszcze od opozycji :) Nasza opozycja jest po prostu cudowna, czasem mam wrażenie, że ona nie chce odebrać PiS władzy, a właściwie to może ona jest podstawiona przez PiS, bo robi to co PiS chce :) A potem zdziwienie, że sondaże nie takie jak trzeba i że "idioci" nadal głosują na PIS. Uprzedzę was by nie było zdziwienia za 2lata, za 2lata PiS spokojnie wygra kolejne wybory, bo ta opozycja władzy mu nie zabierze. Aaaa zapomniałem pewnie liczycie na Tuska na białym koniu :) Cóż, wypada życzyć powodzenia i z zapartym tchem oglądać ten kabaret :)

 • Oceniono 15 razy -3

  Odpowiem dlaczego zablokowanie miesięcznicy jest tak ważne...

  Ponieważ to cykliczne upokarzanie złamanego PRAWA! Cały czas te "LEGALNE" miesięcznice są NIELEGALNE!!!

  Zwariowałem... ? :)

  ... V ...

  #RAE

 • Oceniono 10 razy -6

  "Trzeba pokazać, że nie wszyscy myślą jak PiS. Żeby pokonać ten populistyczny walec"
  #############################
  To jest słuszna koncepcja.
  Bolki i inne ubeckie Lolki, pokażcie Polakom, że nie myślicie tak jak PiS.
  Przynieście dziś na Krakowskie Przedmieście transparenty o treści:

  Precz z obcinaniem ubeckich emerytur !!!
  Precz z nieprzyjmowaniem islamskich ubogacaczy !!!
  Precz z odbieraniem zajumanych kamienic !!!
  Precz ze ściganiem karuzelników vatowskich !!!
  Precz z węszeniem w sprawie Amber Gold !!!
  Precz z odbudową polskiego przemysłu i z repolonizacją banków !!!
  Precz z piętnowaniem przypadków kradzieży wśród "ludzi ze specjalnej kasty" !!!
  Precz z 500 + !!!

  Polacy na pewno bardzo docenią wasze hasła i silnie was wesprą.
  Z glana od tylca.

 • manekin1

  Oceniono 14 razy -8

  Kiedy tam do Was na Czerskiej dotrze, że wystawienie Boniego jako twarzy PO to dowód na tezę PiS, że opozycja to dawni współpracownicy SB? :D :D :D

 • milosierdzie_gminu

  Oceniono 17 razy -9

  Jest jedna rzecz której nie trawię bardziej niż "dojnej zmiany" - zakłamanie PO

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX