Komentarze (189)
Lis bezlitosny dla władzy: Ta ekipa to najwięksi nieudacznicy w historii, o niebo więksi niż PRL-u
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cmochall

  Oceniono 10 razy 2

  Suweren czy jest tak czy siak to i tak zaglosuje na pis bo opozycja spi

 • kajkokosz

  Oceniono 8 razy 2

  Żeby nie było, że się czepiam, ale... Samorząd gminny działa przez swoje organy, którymi są Rada Gminy, Wójt, Burmistrz, Prezydent.
  Zaś
  Sołectwa, to pomocnicze jednostki gminy. Organem wykonawczym jest Sołtys, a stanowiącym
  i kontrolnym jest Zebranie Wiejskie.
  Zatem Sołtys gminy? Coś tu nie konweniuje.
  Ach, prawda. Przejęzyczenie, no tak. Czepiam się? I to wrednie (tak jakby i mnie się to nie mogło przytrafić), a komentatorka przecież się tylko przejęzyczyła. Ależ to oczywista oczywistość, że się przejęzyczyła.

 • ot48

  Oceniono 12 razy 2

  ŻYCZĘ SOBIE aby w obecnych warunkach, państwo PiS rządziło jak najdłużej.

 • matutino

  Oceniono 16 razy 2

  Taki dziennikarz jak pan powinien wylecieć po 1 minucie z hukiem wylecieć na bruk, na twarzyczkę!!!

 • kawabis

  Oceniono 16 razy 2

  Drodzy redaktorzy, nie zapominajcie, że każda gmina, powiat i samorząd wojewódzki ma swoje sztaby kryzysowe, tam pracuje wiele osób które normalnie nic nie robią tylko planują na wypadek takiej wichury, powodzi czy innych sytuacji kryzysowych, to do nich w pierwszej kolejności należy reakcja na takie sytuacje. Skoro wszystkim zawiaduje sołtys to gmina i powiat oraz marszałek województwa są zbędni, PiS powinien się zastanowić nad likwidacją jakiegoś szczebla samorządowego bo szkoda kasy na tych darmozjadów. Rząd jest dopiero na 4 miejscu tej układanki. Tacy jak wy dziennikarze też powinni wylecieć na zbity pysk ze wszystkich mediów, jesteście zakałą dziennikarstwa. Czy w samorządach na Pomorzu nie rządzi PO, dlaczego nic nie mówicie o reakcji władz samorządowych tylko wszystko załatwia pospolite ruszenie i jeden sołtys.

 • vicary

  Oceniono 14 razy 2

  Przepraszam, a kto powiedział "sorry taki mamy klimat" i w jakich okolicznościach ?
  Bardzo wybiórcza pamięć panów redaktorów

 • Oceniono 1 raz 1

  Nieudolne to były rządy PO, dziesiątki miliardów oszustw na VAT, tolerowane przez państwo, bieda i bezrobocie. Lewacki propagandzista z tego Lisa.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 1 raz 1

  To jest badna nieudaczników gorsza niż cały PRL i taka sama zgraja parweniuszy jak komuchy z PKWN. Sołtysową to chyba Pan Kaczyński oderwał od rozrzucania oborniku na polu i z gracją czołgisty wojsk Układu Warszawskiego zrobił premierem.

 • ot48

  Oceniono 3 razy 1

  Ja tą ekipę bardzo cenię szczególnie za to, że nie wpuszcza muzułmanów. Jak wiatr wieje powyrywa drzewa poprzewraca słupy energetyczne to przestanie wiać i wszystko wcześniej czy później da się naprawić. Jak się wpuści tą hołotę to będzie problem na pokolenia.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 5 razy 1

  Zapominaja iz przez 8 lat najtragiczniejszych w powojennej historii rzadow w Polsce zlikwidowano ponad 300 komisariatow 800 szkol 15 jednostek wojskowych, cieto budzety i likwidowano panstwo w tempie nieznanym wczesniej. W zasadzie wladza po 89 sprawdzila sie tylko w jednym w wyprzedazach i likwidacji, nie udalo sie jedynie ze sluzba zdrowia ktora mial spotkac los podobny do polsiego przemyslu.

 • Bogdan Kadej

  Oceniono 1 raz 1

  Trzeba wam kogos kompetentnego do korekty tekstow. Ciezko sie to czyta przez bledy.

 • a1k5

  Oceniono 7 razy 1

  Szanowny Panie Redaktorze ! Statuo Wolności polskiej demokracji! Najjaśniejsza gwiazdo nieświadomej masy! Nauczycielu pokory! Wzorze rzetelnego dziennikarstwa ! Nie ustawaj w boju o Polskę wolną od faszyzmu. O Polskę setek kultur. O Polskę miłosierną, która wyzbędzie się prymitywnych dążeń do pełnej suwerenności i niepodległości. Walcz, bo Tyś pociechą w tych trudnych chwilach. Dzisiaj wszyscy jesteśmy Tomaszami Lisami!
  Jestem oburzony zachowaniem polskiego rządu. Bezczelność Beaty Szydło jest przerażająca. Ze zgrozą obserwowałem napływające do mnie zdjęcia z konferencji pisowskiego (tak, tak!) premiera, który odważył się przemawiać na tle biało-czerwonych flag. A ja pytam! Ja, gó...arz z polskiej ziemi – pytam, gdzie są flagi Unii Europejskiej? Gdzie są flagi instytucji, która nas karmi, która pieści nas tak, jak tylko pieścić może suka, której narodziło się 28 szczeniątek. To my, niewdzięcznicy tak okazujemy nasz szacunek? To my tak traktujemy własną matkę? O zgrozo! Toż to ostateczny upadek naszego narodu. Toż to podłość bez granic.
  Szanowny Redaktorze! Nie chcemy w Polsce faszyzmu. Nie chcemy w Polsce komuny. Dlatego, błagam. Dlatego, proszę też ministra Sikorskiego, by nauczył nas negocjować sojusze – i my, do tych rad się zastosujemy. Usiądziemy jeszcze do Okrągłego Stołu. Niektórzy z nas usiądą pod nim. I przywrócimy w Polsce demokrację. Oddamy Polakom, to co ich. Oddamy im łańcuchy i kajdany. Nadejdą jeszcze te dni, gdy ściągniemy z nich widmo prawa i sprawiedliwości. Zbudujemy ponownie platformę dla obywateli. Nie oddamy Polski prawicy! Ani tej, która się taką mieni, ani tej skrajnej, która krzyczy coś o Bogu, Honorze i Ojczyźnie.
  Redaktorze! Wietrze wolności! Zrób porządek z tym dziadostwem, co śni o obronie polskiego interesu! Zniszcz dążenia do wsparcia polskiej przedsiębiorczości, bo jest jak chwast na gospodarce niemieckiej. Strzelaj ze swojego pióra do wszystkich ksenofobów i nietolerancyjnych ignorantów, co nie chcą finansowania pornografii wystawianej na deskach teatrów!
  Panie Tomku! Larum grają!Wojna! Nieprzyjaciel w granicach! Jak dobrze, że Ty szablę chwytasz! Jak to pięknie, że na koń wsiadasz, że nas w żalu i trwodze nie zostawiasz!
  Bądź niezłomny żołnierzu Rzeczypospolitej! Walcz! Co nam dano w 1989, bronić tego trzeba!
  A jak przyjdzie chwila próby, to wyprowadzimy ludzi na ulice… w liczbie czternastu. Obalimy dyktaturę… flagami na zdjęciach profilowych. I uniesiemy w górę sztandar naszej chwały… dwanaście gwiazdek na niebieskim tle. I dożyjemy jeszcze czasów, gdy o naszej dumie świadczyć będzie piękny orzeł z czekolady. Czarnej. Bo biała nie jest dobra, a i mało tolerancyjna.

  Walka trwa!

  W uniżeniu, na kolanach, z czołem przy podłodze,

 • mgrstepien

  Oceniono 7 razy 1

  Lis znowu strzela ze ślepej amunicji.

 • kurnaolekczarnybolek

  Oceniono 7 razy 1

  i znowu populizm... błaszczak rozdaje po 200 tysi z naszych podatków...liczy się PiaR... a,że to nie ich pieniądze,to można wydawać ile wlezie,sumy nie mają znaczenia...a wszyscy za to płaciimy...liczy sie efekt końcowy-czyli słupki poparcia...i wy,pisiory,też za to płacicie...

 • Oceniono 3 razy 1

  mo i co mam im dziękować, właściwie, to dziękuje wam za Antoniego, zapamiętam tę zasługę, obiecuję!

 • sparky6

  Oceniono 7 razy 1

  A nie POwinien byc awansowany jak PO Smolensku Janecki?

 • facio60

  Oceniono 17 razy 1

  Tomasz Lis i TOK FM = wszystko jasne. Z rozgłośni tej leje się nieustanny jad, podlewany polityczną poprawnością. Jak słucham niektórych dziennikarzy, a zwłaszcza pewnej młodej (nazwisko zapomniałem), która bardzo często wypowiada się na tematy uchodźcze, to kopara opada mi na dół. Takiej infantylności, mylenia faktów i pojęć dostarcza nam jeszcze tylko Pani Pochanke z TVN, gdy przepytuje zaproszonych gości i sama za nich odpowiada, wtrącając co chwila słynne "yhy" , "yhy".
  Pan Lis, cóż, wychodzi z niego żal za odsunięcie od koryta TVP i stara się jak może, często w absurdalny sposób dokopać PiS w każdym zakresie.
  TVN, TOK FM, GW to media tzw. poprawne politycznie, które usiłują nam od 3 lat wmówić, że każdy człowiek napływający z Afryki czy Azji do Europy, to dobrodziej i uchodźca. Żonglują pojęciami imigrant i uchodźcami jakby znaczyły to samo, a zapraszani i zdegradowani goście, przytakują.

 • tedek1

  Oceniono 13 razy 1

  Przesadzacie - od kiedy pamietam tak było ze władza zawsze była spozniona.
  Przypomne tylko słowa Pani Bienkowskiej: "sorry taki mamy klimat"
  Poki na wysokich szczeblach bedzie obiwoazywalo kryterium polityczne a nie kompetencyjne tak bedzie zawsze, no chyba ze w koncu wyborców oswieci łaska Ducha Sw. i zaczną wybierac mądrych i komptetnych,a nie biegających codziennie rano na rozaniec.

 • tkslazek

  0

  Lis bezlitosny dla władzy, przyzwoitości i rozumu.
  Coś na miarę TOK FM.

  Podziwiam!

 • Andrev Caratchyn

  0

  Lisa upadek rozpoczął się od zdrady małżeńskiej i to z przyjaciółką żony... potem już tylko równia pochyła w degeneracji człowieczeństwa... a tak się dobrze zapowiadał młody utalentowany dziennikarz.

 • Ann X

  0

  LISIE, EKONOMI NIE OSZUKASZ ,ALE SWOICH SŁUCHACZY TAK, ONI CIEBIE POSŁUCHAJĄ.POLAKOM TYM BIEDNIEJSZYM ŻYJE SIĘ LEPIEJ A TWOIM ZNAJOMYM OBNIŻONO EMERYTURY I PISZCZYSZ.

 • swobodan1

  Oceniono 2 razy 0

  SYFiLIS

 • getz54

  Oceniono 6 razy 0

  I postępują jak ci w PRL-u. Zeby utrzymac władzę Jaruzelski prosił wojska radzieckie o interwencję zbrojną. Kaczyński prosi o pomoc amerykańskiego kongresmena blisko zaprzyjaznionego z Putinem, chociaz o przyjazni z kimś z KGB trudno mówic. Tam wszystko jest interesem. Pan Dan Rohrabacher, jak przypuszczam, ma w imieniu Kaczyńskiego poprosic Putina o pomoc, w takiej formie jaką od Rosji otrzymał Donald Trump w kampani wyborczej. Niewykluczone, ze ma byc równiez pośrednikiem przy współpracy z panem Paulem Manafortem, specjalistą od brudnej kampanii wyborczej. Kaczyński, niczym ten tonący chwyta się brzytwy. Wszystko mu się rozkłada, jak zwłoki w upale. Musi wygrac wybory bezwzględną większością, zeby nie iśc siedziec za to co zrobił.
  Dudzie odbiło, czego się po nim nie spodziewał, bo baca nigdy nie wierzył w uczciwośc i honor, chyba ze ten na sztandarze razem z bogiem i ojczyzną w pakiecie. Do Dudy dołączają Szydło, Kukiz, puszcza oko Gowin. Tak jak rozpadła mu się 4RP, tak samo zniknie dobrazmiana, tylko smród po nich pozostanie na wieki. Przegiął baca, nie wziął pod uwagę, ze w jakiś sposób inteligentni ludzie w jego partii
  oprzytomnieją w końcu, i nie zgodzą się brac udziału w przekształcaniu swojego państwa w folwark prezesa, kakąs satrapie, rezim podobny do tych z Ameryki Południowej. Tak jak Stalin bez zalu pozbył się Jezowa, Trockiego, Bucharina, Zinowiewa, tak samo baca pozbędzie się ich, bo będą dla niego obciązeniem, będą ludzmi kojarzonymi ze zniszczeniem państwa, terrorem. Kaczyński planuje jak Kadyrow w Czeczeni, ustanowic władzę absoutną przy pomocy takich psychopatów jak Ziobro, Kamiński, Błaszczak, Kuchciński, Brudziński, Przyłębska. Dlaczego mimo wszystkich gaf i błędów Macierewicz trwa ? Z ksiązki pana Piątka mozna wysnuc taki wniosek. Macierewicz mając kontakty z takimi ludzmi jak pan Mogilewicz jest nie do ruszenia. On zapewnia poprzez te kontakty opiekę Putina nad tworzoną przez Kaczyńskiego polską wersją Czeczeni. Dlatego nie upominają się o wrak, nie atakiują juz Anodiny, Smoleńsk ? Pies mu mordę lizał. Teraz rosyjscy hakerzy są na topie. Dyskredytowac Donalda Tuska, wrzucac do sieci polskich internautów fałszywe oskarzenia, dowody, doprowadzic do wszczęcia spraw w sądach i prokuraturach przeciwko opozycji, samorządowcom. Objęci śledztwem nie mogą kandydowac. A pan Rohrabacher ? Moze będzie pośedniczył w sprzedazy Polsce czegoś bez przetargu, jak pan Berczyński, i swoje miliony dolarów za fatygę zawsze zarobi. Zdarza się w republikach bananowych.

 • adasiawielbiciel

  Oceniono 10 razy 0

  Pana redaktora to PIS chyba utrzymuje, tak ładnie odchodzi od rzeczowości opozycyjnej

 • kawabis

  Oceniono 16 razy 0

  Hieny nie znają litości zwłaszcza dziennikarskie.

 • edza4

  Oceniono 10 razy 0

  Panie Lis,nie odróżnia pan zwykłych ludzi od ludzi specjalnej troski?

 • kotmiki

  Oceniono 1 raz -1

  co ciekawe ta ekipa to nerwusy cierpiący na syndrom AGHD + MHD razem wziętę ,sa niezle jebnięci kompletni amatorzy a najgorsze to ich ciemniactwo barbarzyńskie ciemniactwo

 • jan.go

  Oceniono 1 raz -1

  Forsy nie ma w Szwajcarii lotnictwo wojskowe lata do 17.30 Jeszcze jakby rozum był nie było by tak źle A tak POPiS

 • ajax333

  Oceniono 11 razy -1

  To wojewoda z PiS , a w tej partii wolno bezkarnie obrażać, rzucać pomówienia, bezpodstawnie oskarżać ,rozwalać podlegle resorty, niszczyć demokrację itd., itd.
  Tam prawo stanowi "suweren" czyli kacyk z Żoliborza.

 • Aegis Risk

  Oceniono 21 razy -1

  "Rzetelność" to słowo najlepiej oddające działalność redahtora Lisa...

 • robert.kwi

  Oceniono 17 razy -1

  Taki redaktorek to powinien wylecieć na zbity pysk i nurkować w kanale ściekowym a i to byłoby za dużo dobrego jak na takiego "obiektywnego". Ponabijaj się z fejkowego facebooka :DDD a potem jeszcze udowadniaj, że miałeś rację - skąd się takie typki biorą???

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 14 razy -2

  Agnieszka Wiśniewska z "Krytyki Politycznej" nie rozumie co to jest decentralizacja struktur państwowych. Jako wyznawczyni Komitetów Centralnych powinna przenieść się do Chin.

 • re_x

  Oceniono 14 razy -2

  śmieszna jest ta Wiśniewska-nie ma pojęcia o czym mówi!wojsko ma sprzęt i przeszkolenie? droga pani to nie komunizm, że wojsko pomagało! teraz za wszystko jest rachunek!proponuję wezwać saperów to zobaczy pani ile to kosztuje- pani żyje w innym wymiarze!

 • bodora73

  Oceniono 10 razy -2

  Panie Tomku. A skąd PiS ma wziąć lepszego? Przecież tam są same asy ze znakiem jakości Q.

 • boo-boo

  Oceniono 14 razy -2

  W normalnym kraju ten cały rząd już by na taczkach sam się wywiózł.
  W normalnym kraju onr-owskie ścierwa i wtórująca im młodzież wszechjebnięta też by byli zdelegalizowani.

 • ponury_swiniarz

  Oceniono 12 razy -2

  To prawda. Paimietam jak za panowania Tuska, kiedy wiatr wial jak teraz (wtedy co reklama uszkodzila zabytkowe maszkary na Sukiennicach w Krakowie), pan Premier wyszedl na wal i zaczal dmuchac w druga strone. Stanelismy tak wszyscy jak jeden maz i dmuchalizmy na wiatr, az dalismy mu odpor. Choc troche sklamalem z tym 'jak jeden maz' - pamietam przeciez ze Jaroslaw Kaczynski sikal a nie dmuchal.

  Swoja droga, czy pan Lis nadal uwaza ze politycy moga a czasem nawet powinni lamac prawo?

 • pisking

  Oceniono 14 razy -2

  Jedyny i najlepszy przywódca totalnej opozycji - redaktor Fox.

 • twstyropian

  Oceniono 12 razy -2

  kredyty cisna - trzeba splacac, w panstwowej tv byla ciezka kasa a prywatny wlasciciel wymaga roboty i ogladalnosci - a tej nie ma. to I kasy nie ma. wychodza frustracje.

 • f1909

  Oceniono 14 razy -2

  Innymi słowy ! Jeden wielki syfiLIS - znowu atakuje !

 • linda7608

  Oceniono 20 razy -2

  Jak to dobrze, ze po powrocie z urlopu prezes zabierze sie za dekoncetracje mediow. Ten nikczemny TVN tylko sieje zamet, podajac fejk niusy, jakoby, wojsko nie pomagalo, a minister zamiast pomagac sam potrzebowal pomocy.

 • Jan Staszic

  Oceniono 9 razy -3

  Pieprzenie w bambus typowe dla gadzinowki wybiorczej...
  Jedyny plus tego to jest to ze ludzie tego sluchajac radykalizuja sie.
  Wyrzucilem z domu wszystkich znajomych co glosowali na pelo czy petru i teraz dziady przymieraja glodem chodzac pieszo :)
  Nie mam litosci do lemmingow...
  PIS nie jest idealny i kazdy zdrowo myslacy czlowiek o tym wie lecz na dzien dzisiejszy to jedyny sensowny wybor.
  Mam nadzieje ze za 6 lat powstanie nowa scena polityczna wolna od spuscizny postsolidarnosciowej czy michniko-geremkowej.

 • 2mimoza

  Oceniono 9 razy -3

  Pierwszy raz na zbitą mordę ten dupek wyleciał ( bodajże z Wprost ) , kiedy oświadczył że chce być Prezydentem RP.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX