Komentarze (377)
"Jeśli pan prezes mnie słyszy, niech pan pojedzie do Strasburga, zobaczyć miejsce Polski w Europie"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sselrats

  Oceniono 13 razy 9

  Europa powinna klaniac sie Polsc w pas. Francuzi nauczyli sei od Polakow jesc nozem i widelcem a Anglicy nauczyli sie angielskiego od polskich uchodzcow.

 • gosiek55

  Oceniono 11 razy 7

  do czego pan namawia batmana??przecież ten człowiek po pierwsze sam nigdzie się nie rusza a jak już to stadko goryli przy nim,na tak zwany urlop też jedzie tam gdzie go partyjni koledzy powiozą,nie zna żadnego języka obcego,migowego też ,nie ma auta,nie ma karty bankomatowej,nie ma prawa jazdy żeby nawet wypożyczyć auto zresztą czy by to umiał??i taki człowieczek dyryguje głową państwa i podobno premier-kobietą ,on by nas ogrodził wielkim murem i trzymał jak na łańcuchu ,patrząc na jego zachowanie ,unika ludzi,chodzi z obstawą, nawet w sejmie dwa bulteriery siedzą obok,konferencje prasowe to monolog a jak ktoś chce zadać pytanie to ucieka ,czy to nie jest jakaś choroba???

 • kupelweiser

  Oceniono 11 razy 7

  Plan Pana Andrzeja jest znakomity, ma jednak kilka wad wrodzonych:
  - żeby porównać rozmowy w knajpach w Berlinie, Paryżu i w Warszawie, trzeba najpierw wiedzieć o czym goście w Warszawie gadają,
  - kartofla trudno będzie przemycić, nawet w przebraniu jest rozpoznawalny,
  - trudno będzie znaleźć knajpę, która pomieści stado tłumaczy i prywatną ochronę.
  Kierunek eksperementu nad wyraz słuszny - TAM NA PEWNO JEST JAKAŚ CYWILIZACJA!

 • felucjan

  Oceniono 9 razy 7

  W Paryżu byłby potrzebny tłumacz, bo Francuzi nie rozmawiają po Polsku - parafrazując słowa klasyka, można domyśleć się jakie postrzegania świata ma Kaczyński i jemu najbliżsi.

 • sara-banda

  Oceniono 11 razy 7

  A czy przynajmniej Polskę on zna? Czy chodzi normalnie po mieście, ma przyjaciół i znajomych (nie podwładnych), z którymi spotyka się na kawie, jeździ komunikacją masową, robi zakupy, chodzi do kina? Czy wie, na czym polega życie w Polsce w XXI w?

 • laszczyny

  Oceniono 19 razy 7

  Dobre. Ale PISoBOLSZEWIA tego nie zakuma. Mordy unurzane w korytach a myślenie sprawia im bul, che che.

 • kurdupel_zoliborski

  Oceniono 8 razy 6

  Ten uj jaroswir najlepiej wyglada w bialoczerwonym kondonie, jak przystalo na katopolackiego uja.

 • bankier.1

  Oceniono 8 razy 6

  Panie Byrt, jest Pan wyjątkowo złośliwym facetem. Chce Pan wysłać za granicę człowieczka, który w osiedlowym sklepie kręcił się, jak gów...o w przeręblu - tego " chłopa " nawet do limuzyny podprowadzają żeby w drzwi trafił. No, przesadził Pan trochę.

 • gj61

  Oceniono 10 razy 6

  Panie Ambasadorze, a co Panu ten kurdupel złego zrobił? Pojedzie za granicę, ubierze się znowu jak przygłup w ten ortalionowy biało czerwony płaszcz, jeszcze ktoś mu po tym kaczym ryju nakładzie!!! Chce Pan wojnę wywołać? Trzecią światową???

 • 55kris

  Oceniono 8 razy 6

  Kłamczyński niech lepiej pójdzie do sklepu i kupi to samo, co kiedyś na potrzeby propagandy. Niech porówna obecne ceny z tymi "wyklinanymi". Amen

 • chumski

  Oceniono 10 razy 6

  Słuszne ale dla inteligentnych ludzi nie dla Kaczyńskiego i jego zarozumiałych dupków.

 • prinsik

  Oceniono 10 razy 6

  Niestety ten skrajnie prymitywny ćwok nie zrozumie nic.
  Tylko wymiana kaczego mózgu na ludzki może coś by dała.

 • kmarcel

  Oceniono 10 razy 6

  Nic nie trwa wiecznie kiedyś prezesa szlag trafi, a cały ten pis się rozpadnie w drobny mak.Tylko szkoda tego straconego czasu. Na nienawiści do innych narodów i kłótliwości jeszcze nikt nie zbudował pokoju.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 8 razy 6

  Rownie dobrze można by go było wysłać w kosmos na rozmowy z Klangonami... pożytek byłby taki sam dla Polski

 • mvoda

  Oceniono 10 razy 6

  Lepiej nie, schować to i nie pokazywać. Wstyd na cały kontynent.

 • aronia0

  Oceniono 18 razy 6

  Jka ma pojechac i posluchac jak:
  - po pierwsze nie rusza sie bez kilku ochronarzy i wazeliniarzy naokolo, zatem taki pochod wzbudzalby wszedzie zainteresowanie,
  - po drugie, aby posluchac o czym ludzie mowia, trzeba znac jakis jezyk poza wlasnym
  - po trzecie, prezes nie musi nigdzie jezdzic i sluchac, bo on bez jezdzenia i sluchania i tak wie, ze na zachodzie jest be a u nas bedzie cacy, jak juz na wszystkm polozy swoje wlochate lapy.

 • jacek nieznany

  Oceniono 5 razy 5

  Prezes jest głuchy jak słup soli , on ma co innego do roboty musi dopilnować miesięcznic , budowy pomników bratu . zmiany ulic na cześc brata , to jest jego zmartwienie . Gdzie tam unia i świat , jak on nie umie poruszać się w świecie wirtualnym a wy każecie mu zwiedzać Europę , a kto kotka przypilnuje ? zastanówcie się lepiej .

 • lechu_55

  Oceniono 5 razy 5

  to jest prostak który nic nie rozumie ! ćwok który nigdy nie chodził do sklepu po chleb a co dopiero on do Brukseli jako incognito !? jego podłe otoczenie nie pozwoli, powiedza mu że może tam zginąć z rąk talibów lub innych....

 • molibden01

  Oceniono 5 razy 5

  ten chory człowiek z przerostem ambicji zepchnął nas do roli pariasa Europy. Mam nadzieję, ze będzie z tego rozliczony.

 • realistas

  Oceniono 5 razy 5

  Nawet jak pojedzie to nic nie zrozumie bo nie zna języków obcych.

 • sselrats

  Oceniono 5 razy 5

  Jarek zapuszcza sobie wasy jak Pilsudski. Z nosa.

 • kurnaolekczarnybolek

  Oceniono 5 razy 5

  incognito?? przecież tam nikt nie wie , kto to jest...

 • vladek

  Oceniono 5 razy 5

  Ja tu widze manipulacje. Fresk jest z 14 wieku i najwyrazniej powstal na zamowienie Tuska ze niby Polska to taka postepowa i pro-europejska jest. Oczywista prowokacja.

 • eu-antonio

  Oceniono 7 razy 5

  A niby kto miałby go wysłać?
  Antek,Sołtysowa,Mariusz,Adrian,czy ten z worami pod oczami ?
  Błagam, kot i kocie kłaki są ważniejsze...

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 11 razy 5

  kurdupel nigdy nie odwiedził żadnego kraju. On się boi nawet własnego cienia. On nawet do kibla ma ochronę . Tyle złego ludziom narobił , że prawdopodobnie śpi z ochroniarzem.

 • jack_flash

  Oceniono 11 razy 5

  Komunizm dal mu dziecinstwo, wille, wyksztalcenie, prace. Uksztaltowal swiatopoglad. Sam zachowuje sie i dziala jak dobry komunista. Tego nigdy nie zmieni.

 • 55kris

  Oceniono 7 razy 5

  Yaro niech lepiej pójdzie do sklepu i kupi to samo, co kiedyś na potrzeby propagandy. Niech porówna obecne ceny z tymi "wyklinanymi". Amen

 • Robert 31

  Oceniono 9 razy 5

  ZDYCHAJ DZIADU jak najszybciej dolacz do brata

 • zapomorski12

  Oceniono 7 razy 5

  Co się stało z polskim narodem, że tak uparcie dąży do samozagłady już od wieków? Jak można popierać rząd PiS po tym, jak zaledwie przez 2 lata zniszczyli wizerunek Polski, doprowadzili do jej izolacji na arenie europejskiej i światowej, i w perfidny sposób zniszczyli to co w polskim narodzie było najlepsze - Solidarność, poprzez rozłam społeczeństwa. Czy 500 zł jałmużny wystarczyło tylu młodym ludziom aby ciągle popierało tych szkodników i hipokrytów? Ludzie obudźcie się, może jeszcze uda się coś uratować z tego walącego się naszego wspólnego domu, który Polska się nazywa.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 7 razy 5

  Pan Kaczyński w przeciwieństwie do Orbana nie posługuje się żadnymi obcymi językami.

 • muzoman

  Oceniono 7 razy 5

  Jarek do siedliska zła, grzechu i rozpusty nigdy nie pojedzie.

 • normalny-parch

  Oceniono 7 razy 5

  Pan Kaczyński w roli turysty za granicą w knajpce, czy na ulicy, słuchającego o czym i jak ludzie mówią nie ma racji bytu. Nie posiada on bowiem żadnego obcego języka, który by jemu taką przyjemność umożliwił. Obawiam się, że nawet w polskiej knajpce niewiele by zrozumiał, bowiem możliwość zrozumienia polskiego jest słaba najwidoczniej... przy takim oderwaniu od rzeczywistości...Na przemówieniach powtarza wyuczone kawałki... sterowane procesem nienawiści do wszystkich i wszystkiego. Jego narcyzm przeraża i w kożcu go rozsadzi.

 • astratofik

  Oceniono 9 razy 5

  Biedny stary złośliwy nienawidzący ludzi i z paskudną genealogią stary zgred.

 • szaja25

  Oceniono 7 razy 5

  Kierunki Naczelnika, Toruń ,Jasna Góra, Wawel... wszędzie na kolanach.

 • arkadiusz_ch

  Oceniono 7 razy 5

  Poza tym, jeżeli obecny rząd, tzn. prezes uważa, że posiadł absolutną wiedzę i tylko to, co on ustanowi jest tą jedyną prawdą, wówczas słowa pana A. Byrta niestety nie zmienią niczego, bo świat jest taki, jakim go widzi prezes. Szkoda, że nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo się myli. Swoją drogą, te całe "fochy" Kaczystanu z powodu słusznej krytyki Unii, świadczą jedynie o głupocie rządu RP, a wywody polskiego szefa dyplomacji - szczytem arogancji.

 • jslonko

  Oceniono 7 razy 5

  Nie ma takiego długiego pociągu, żeby przydupasy i ochrona się zmieścili o samolocie to nie mówię. I co on by tam usłyszał? Chyba Polaków albo Rosjan. Tubylców to raczej nie bardzo, a przez tłumacza to nie to samo.

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 7 razy 5

  Prezes ma Polskę tam, gdzie rezydent Konstytucję RP.
  Stalinowska metoda, im gorzej, tym lepiej. A potem ludowi ochłap się rzuci i szczęśliwy będzie.

 • sowaprzemadrzala

  Oceniono 9 razy 5

  Na czym go zabrać? Chyba na kocie, wierzchem. Przecież ten tchórz by się zes**ł jakby miał wsiąść w cokolwiek, co by go mogło powieźć za granicę Wolski

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 9 razy 5

  Zdecydowanie ta potajemna podróż do Europy powinna się odbyć Tupolewem i nisko nad lasem brzozowym, aby pozostać poza zasięgiem radarów.

 • egalite11

  Oceniono 7 razy 5

  Panie ambasadorze proszę nie wysyłać pana prezesa za granicę z dwóch powodów. Po pierwsze świta pana prezesa to nieokrzesana ferajna a pan prezes to socjopata nic go nie zmieni. Socjopata za Wikipedią:Socjopatia (inaczej osobowość antyspołeczna) – zaburzenie osobowości, przejawiające się nierespektowaniem podstawowych norm etycznych oraz wzorców zachowań w społeczeństwie, uwidaczniające się w wyraźnym braku przystosowania do życia w społeczeństwie[1][2].

  Socjopaci mimo normalnego (lub nawet większego) poziomu inteligencji nie potrafią podporządkować się zasadom współżycia społecznego. Wczesne przejawy tego zaburzenia obejmują m.in. kłamanie, kradzieże, bójki i inne konflikty z normami prawnymi[1].

  W potocznym rozumieniu socjopata to osoba, która nie liczy się z cudzymi opiniami i łatwo popada w konflikty z innymi[3].

  Osobowość socjopaty - w przeciwieństwie psychopaty - kształtuje się w wyniku negatywnych kontaktów społecznych[4].
  Cechy charakterystyczne

  brak sumienia i odpowiedzialności wobec innych
  brak wstydu, poczucia winy i skruchy, osoby te nie są zdolne do głębokiej troski o drugiego człowieka
  kontakty międzyludzkie są u socjopatów znikome, nastawione na eksploatację drugiej osoby
  manipulowanie jednostką, wykorzystywanie do własnych celów
  nieprzywiązywanie się do drugiego człowieka, brak reakcji na zaufanie, miłość i czułość; socjopata nie odbiera sygnałów z otoczenia, nie reaguje na przykłady innych, na to, co jest normą, a co nie[5]
  ignorowanie bodźców społecznych normujących zachowanie i funkcjonowanie w danym otoczeniu
  brak empatii

 • fisher1973

  Oceniono 11 razy 5

  tylko w tutce.

 • guru133

  Oceniono 9 razy 5

  A po co ten wyjazd, skoro ani gensek ani jego najbliżsi współpracownicy nie znają języków obcych i nic by z tego wyjazdu nie zrozumieli? Niestety, ale rządzi nami banda ciemniaków. wybrana przez pospólstwo ciemniaków, bo rozsądnym nie chciało się iść do wyborów, czyli zachowali się gorzej niż ciemniacy.

 • pyss_na_pis

  Oceniono 11 razy 5

  Potomkowi żydów odeskich bliżej jest do Moskwy niż do Strasburga

 • tetradrachma

  Oceniono 9 razy 5

  "Europa" powiadacie ? Wam, z waszą mentalnością odeskiego żulika, bliżej do Carycyna niż do Strasburga . Przypatrzcie się waszym elitom (Jakim, Szydłom, Tarczyńskim, Kukizom i Schetynom), a zrozumiecie KTO was do zguby wiedzie.

 • farsizm

  Oceniono 7 razy 5

  Kaczyński nie zazna spokoju dopóki wszystkim na świecie nie popsuje zabawek i dobrego humoru. Wpuszczony do knajpek zacząłby od zrzucania drinków z baru i odsuwania krzesła gdy ktoś siada...

 • prosty.polak

  Oceniono 9 razy 5

  pan prezes sra w gacie, gdy ma się ruszyć poza Warszawę, a cóż dopiero poza granice kraju!
  Głupie wyjście do lasu obstawia kilkudziesięciu "specjalsów" i helikopter, a by się ciołek nie zgubił, lub by ktoś go nie wziął za zająca, to go ubierają jak TeleTubisia! :))

 • oko2009

  Oceniono 9 razy 5

  Do jasnej cholery! Czy nie widzicie, że to psychopata? On niczego nie zobaczy, niczego nie obejrzy jeśli nie będzie chciał. A nie będzie chciał. Bo to mu pasuje do jego obłąkańczej wizji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX