Kontener mieszkalny pomoże przetrwać jesień państwu Warsińskim z Małego Gliśna na Pomorzu

Nawałnica, która w sierpniu przetoczyła się przez Pomorze, nie oszczędziła domu państwa Warsińskich z Małego Gliśna. Kontener mieszkalny od Grupy Radiowej Agory pomoże im przetrwać jesień. To dar również od naszego radia, więc pośrednio także od wszystkich słuchaczy.

Dom państwa Warsińskich z Małego Gliśna na Pomorzu został zalany w czasie sierpniowej nawałnicy i nie nadaje się do zamieszkania. Dach nad głową na czas remontu, to wielka pomoc, bo jak mówi zięć poszkodowanych Zenon Witkowski, ściany w budynku nasiąknęły, jak gąbka i nadają się do rozbiórki. - My, od siebie dokładamy ręce do pracy - dodaje pan Zenon. 

Zobacz, jak można pomóc

Podobne marzenia ma ciągle wielu mieszkańców Kaszub, przypominamy zatem o naszej akcji. Trwa zbiórka pieniędzy dla miejscowości Wysoka Zaborska. Zobacz, jak możesz pomóc.

Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. pośredniczy w przekazywaniu darowizn na rzecz gminy Brusy i nie jest ich beneficjentem. Wszystkie wpłaty darczyńców na wskazany rachunek DNB Bank Polska:

PL78 2190 0002 3000 0046 8277 0104

nazwa odbiorcy:

Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o.
ul. Czerska 8/10 Warszawa

tytuł przelewu:

Darowizna dla wsi Wysoka Zaborska

oraz konto PayPal Grupy Radiowej Agory Sp. z o.o. zostaną przekazane gminie Brusy, w której położona jest wieś Wysoka Zaborska.

TOK FM PREMIUM