Komentarze (202)
"Konflikt, pęknięcie w PiS ws. Macierewicza. Po książce Piątka jest wiele pytań bez odpowiedzi"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • szlag_mnie_trafi

  Oceniono 17 razy 9

  Umówmy się - PiS w życiu nie zaszedłby tak daleko w swoich kłamstwach, ani nie czułby się tak bezkarny gdyby nie to, że u nas od zawsze panowała atmosfera przyzwolenia. Przecież gdyby nie wiedzieli, że ujdzie im na sucho to nigdy by się do takich rzeczy nie posuwali. Ta atmosfera przyzwolenia dotyczy KAŻDEGO rządu w ciągu ostatnich 30 lat. Rosła, rosła i w końcu urodziła potwora.

  Bo nikt mi nie powie, że w KONSEKWENTNYM państwie prawa komukolwiek może przyjść do głowy taki sposób rządzenia. Nawet w Turcji do tego trzeba było zamachu stanu.

 • wielkigruby187

  Oceniono 12 razy 8

  Według mnie Maciarewicz jest zdrajcą i kremlowski agentem.
  A wszyscy, którzy go tu bronią sami stają w szeregu zdrajców.
  I zostaną osądzeni wraz z nim.

 • zenekciec

  Oceniono 12 razy 8

  Mielismy zaraz po wojnie ruskiego ministra obrony to teraz mamy drugiego wszystko
  idzie zgodnie z pisiorskim planem podporzadkowania Kraju Moskwie .

 • starczypl

  Oceniono 12 razy 8

  jak za jakiś czas znajdzie sie jakis nowy Piłsudski i zacznie ich co najmniej wsadzać do ciurmy, to piSSlamiści otrzeźwieją. będzie dla nich za późno

 • smarekdarek

  Oceniono 7 razy 7

  Antek ma papiery na Jarka, Jarek na Antka, a Misiu na obu
  www.youtube.com/watch?v=aafFuEY8b00

 • psycholog11

  Oceniono 9 razy 7

  Czy jest polskim patriotą ktoś, kto desygnuje na ministra obrony osobę z problemami z psychiką o niejasnych powiązaniach. Czy jest patriotą ktoś kto zgadza się na niszczenie skarbu przyrody polskiej, jakim jest puszcza białowieska?

 • Andrzej Chromy

  Oceniono 11 razy 7

  Macier jest nie do ruszenia !! Ma kwity na samego glownego prezia, JK !! Moga go cmoknac w styje !! Ma tez poparcie najwiekszego biznesmena z Torunia, anrychrysta Tadzka R !!!

 • jegrzy

  Oceniono 9 razy 7

  Wyklęty powstań ludu i złap tą kaczą bandę za kuper i wywal to dziadostwo z naszej pięknej Polski!!

 • hunter1111

  Oceniono 11 razy 7

  szydlo kto mial byc mon w czasie kampani klamczucho

 • do_mappiego

  Oceniono 13 razy 7

  Inna sprawa, że JK nic nie może. Myślę że Szalony Antek ma coś Jarka. Trzymają się w szachu, dla szkody Poslki. Ale o patriotyzm niszczycieli nikt chyba nie podejrzewa,

 • Flow Groeg

  Oceniono 6 razy 6

  Kiedyś Macierowicz nie wytrzyma. To będzie buuuum!

 • rezun-one

  Oceniono 10 razy 6

  Od kilku lat czekam cierpliwie jak daleko Kaczyński posunie się w ochronie komunistycznej padliny. Rozumiem pragnienie władzy za wszelką cenę ale zdaje mi się że jakieś granice być powinny. Trochę go rozumiem nie ma dzieci, praktycznie nie ma rodziny, jest mu wszystko jedno co napiszą po jego śmierci. Stąd to pragnienie upamiętnienia Lecha, chęć stawiania pomników, kto rozpozna który z bliźniaków zasiedla cokół. Tylko obawiam się że niechęć do Jarosława zmiecie z postumentów Lecha, o Wawelu nie wspomnę, o to zadbał Macierewicz.

 • dna_low

  Oceniono 14 razy 6

  Antek musi skonsultować zaistniałą sytuację z Luśnią. Ważne jest też, co myśli o tym wszystkim główny przełożony, czyli Władimir z Kremla.

 • Waclaw Bielski

  Oceniono 12 razy 6

  Nie pozbędzie się dlaczego???przypomnijmy Art-B,RSW-Prasa,teczka w IPN i wiele innych przekrętów,może nie on sam bo nieudacznik finansowy,ale te przekręty robili w imieniu JK i św/pLK.to wszystko ma w swoich teczkach AM

 • remo29

  Oceniono 14 razy 6

  > nie należy spodziewać się po Kaczyńskim, że ten pozbędzie się Macierewicza

  Dobre ;) Dalej nie czaicie kto w tym duecie kim kręci?

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 14 razy 6

  Macierewicz ma powiązania m.in. z rosyjskimi służbami wywiadowczymi i Kremlem...
  więc możecie mu skoczyć!

 • przytomny2

  Oceniono 11 razy 5

  W kwestii uzbrojenia Panie Kurkiewicz:
  - Ułani jako formacja kawaleryjska NIGDY nie używali bagnetów.
  Zdarzało im się używać lanc ale ,wbrew legendzie, nie używali ich już w 1939.

 • stenrw

  Oceniono 11 razy 5

  Owołać arcykapłana sekty smoleńskiej i przyznać się do kłamstwa? Niemożliwe!

 • oyayebye

  Oceniono 4 razy 4

  Ktoś kiedyś pęknie. Tam każdy na każdego ma kwity. Co za ludzie.

 • getz54

  Oceniono 6 razy 4

  Robi się bardzo ciekawie. Juz wiemy, ze ambasador Rosji w USA, pan Siergiej
  Kisljak był oficerem KGB prowadzącym Donalda Trumpa. Wrócił juz zresztą do Moskwy i otworzył szampana, świętując awans na generała. Zdarza się. Wkrótce dowiemy się kto był oficerm prowadzącym z KGB dla Antoniego Macierewicza. Gdyby zakłady bukmacherskie przyjmowały typy postawiłbym na panią pułkownik KGB Tatianę Anodinę 100,- zeta. Jezeli pan Piątek ma informacje z kim pan Antoni spozywał obiad w knajpie w Smoleńsku tuz po wypadku samolotu a przed pilnym wyjazdem do PL, będzie bardziej interesująco. Moze kamery monitoringu w knajpie zarejestrowały moment przekazywania jakiejs koperty przez Antka, w końcu jak był zamach to był tez zleceniodawca tego zamachu. Zadanie wykonane, kasa wypłacona. Na miejscu pana Antoniego nie czułbym się bezpiecznie, nawet z zółtymi papierami które posiada i są jego polisą na zycie. Wiałbym natychmiast do ambasady Rosji w Warszawie i poprosił o mieszkanie w Moskwie, w klatce obok Edwarda Snowdena.

 • antykaczysta40

  Oceniono 6 razy 4

  Gdyby tylko taki minister z takimi dziwnymi powiązaniami był za rządów PO. To już tego rządu nie byłoby. A rząd pis dalej jest i ma się dobrze. Wszyscy zadowoleni, podają rękę i się jeszcze uśmiechają.

 • zyks

  Oceniono 8 razy 4

  Antoni ma b. mocne papiery na jakieś grzechy (nie - grzeszki) Pokurcza. TW ? Ostatnia rozmowa braci ? Bardzo nieprzyjemne machlojki finansowe np. ze Srebrną czy inne takie ? Musi być coś mocnego. Sama zależność od Radia Maryja nie wystarczałaby na tą uległość.

 • do_mappiego

  Oceniono 6 razy 4

  Z tego wynika, że jeżeli był zamach, mgła czy bomba termobaryczna w 2010 to czy podejrzanym nie jest Szalony Antek? Wszak zjadł obiad i odjechał ze Smoleńska. Normalne?

 • Kris Kros

  Oceniono 12 razy 4

  temat Macierewicza powinien być ciśnięty jak cytryna, jeśli są to pomówienia to ryzyko jest duże, jednak jeśli szef MON rzeczywiście ma koneksje na Kremlu, to powinien odejść w niesławie

 • elenem

  Oceniono 4 razy 2

  Wszyscy sie mylicie. Dni (tygodnie) Maciarewicza w MON sa policzone. Myśle ze obejmie stanowisko na Uczelni w Łodzi, juz przygotowują mu grunt, zeby "przesunięcie" poszło gładko. Powiem więcej... sądzę ze Duda i Kaczyński rozmawiali na ten temat w 4 oczy, Duda postawił warunek "ja albo on."
  Tak ja to widzę, zobaczy sie co czas pokaże.

 • dama_ze_stolycy_w_krakowie

  Oceniono 8 razy 2

  Przydałaby się korekta do tego tekstu. Czy na Czerskiej nie ma nikogo z ukończonym kursem języka polskiego?
  "nie podejmowanie"
  "Tomasza Siemionak"
  itd., itp.

 • pizzon

  Oceniono 1 raz 1

  Jaka duża inwestycja wojskowa miała miejsce w za ministrowania Macierewicza. W co konkretnie dozbroił Wojsko Polskie? Pieniądze topi w jakąś armię amatorską, daje podwyżki ale jaki nowoczesny sprzęt uzupełnił naszą armię?
  Już samo to daje do myslenia...

 • ugly_cup_bought_in_caernarfon

  Oceniono 12 razy 0

  ""Regułą tej władzy jest kłamstwo, krętactwo i absolutna bezkarność""

  Panie Tomaszu, nie wszystkie interesy da się załatwić za pomocą działań prawnych.

 • vomitorium1

  Oceniono 12 razy 0

  "Piątek twierdzi, że Macierewicz ma powiązania m.in. z rosyjskimi służbami wywiadowczymi i Kremlem."
  a macierewicz
  jest ministrem obrony
  sporej armii nato
  (ciekawe
  czy tam czytają (z uwagą) takie lektury)

 • kralik111

  Oceniono 5 razy -1

  Nie wiem, czy "redaktor" jagor rozumie polska mowe, bo z materialu wideo jasno wynika, ze pekniecia nie ma, a jest raczej umocnienie Macierewicza w PiSie.

 • dert4

  Oceniono 8 razy -4

  Szechtera już całkiem poebało !
  Wciskam posłuchaj, a tam wyskakuje napis 21 groszy dziennie.
  On myśli, że będę mu płacił za bolszewicką propagandę ?!

 • m78k

  Oceniono 10 razy -6

  Nieszczęściem opozycji jest to, że przypisuje sobie większe możliwości intelektualne, niż posiada w rzeczywistości. Niestety przekonanie opozycji o własnej wyższości intelektualnej jest całkowicie błędne. Politycy PiS biją pod tym względem polityków PO na głowę. Wyborcy to widzą. I zwyczajnie wolą władzę mądrą, a nie głupią!

 • Adam Persson

  Oceniono 13 razy -9

  Czary mary...hokus pokus... bam! Nic się nie zmaterializowało ! Próbujemy znowu! Czary mary...Hokus pokus...bam! Kvrwa znowu nic... Wiesiek wołaj Jacka może on umie lepiej !

 • kolektywnie

  Oceniono 15 razy -9

  Chłopaki z GW schlebiają sobie, że to dzięki ich książce PAD zdecydował się na zdradę PIS-u i ustawieniu się jako nowy lider totalnej opozycji.
  PAD dogadał się z KK i opozycją, tylko biedni KOD-arze nie wiedzą, że Adran zostanie ich liderem.
  PAD atakuje A.Macierewicza bo to on jest faktycznym liderem zakonu PC w PIS-ie.Betonowy elektorat PIS-u to zwolennicy Macierwicza.
  Rozbicie PIS-u możę dojść do skutku tylko gdy "odstrzeli" się ministra obrony.W innym wypadku PIS wygra kolejne wybory w cuglach a opozycja w swej miałkości nie będzie w stanie temu zpobiec.

  P.S.Probierzem lojalności PAD wobec nowych kolegów będzie brak publikacji aneksu do raportu ws.likwidacji WSI.Publikacja dokumentu mogłaby utrącić wiele aureoli w polskiej polityce.

 • putinolog

  Oceniono 18 razy -10

  Panie Piątek! Znam osobiście paru konfidentów. To znaczy, że sam jestem konfidentem? A swoją drogą ciekawe jakie pytania zada komisja śledcza d/s wyłudzeń VAT jak zacznie drążyć lidera wyłudzeń czyli Pro Civili? I czy Komorowskiemu wróci pamięć?

 • Mo S

  Oceniono 18 razy -12

  o jejku...nacpany (kiepski) dziennikarzyna napisal (albo przetlumaczyl z rosyjskiego i podpisal swoim nazwiskiem) rzympola na zamowienie na podstawie wszystkim znanych i odgrzewanych koteltow...podlanych niczym nie podpartycmi insynuacjami i domniemaniami.... no to chyba sie obrazimy na szkalowanego ministra..heheh

 • janrobin2015

  Oceniono 17 razy -13

  Pekniecie w PiS- niezly kalosz. Wypowiedzi liska to nawet szkoda komentowac.

 • nic_wam_to_nie_da

  Oceniono 19 razy -15

  Po książce Piątka pytanie jest jedno: Czy jest jakaś rzecz, której nie zrobi dla heroiny?

 • putinolog

  Oceniono 23 razy -15

  Dlaczego nie chcecie promować biografii Wałęsy? Dlatego, że Lechu przyznał wreszcie że Kwaśniewski to sowiecki agent?
  I dlaczego Michnik kasujesz wpisy? Przecież tak walczyłeś w grudniu o wolność słowa. Pozkarżę się Kijowskiemu....

 • zgniot

  Oceniono 21 razy -15

  Ci, pożal się Boże, komentatorzy do pięt p. Macierewiczowi nie dorastają.
  Ot, poszczekać w mało popularnym radiu sobie trochę mogą.

 • sop3

  Oceniono 29 razy -17

  Jedno mnie w tej sprawie ciekawi?Dlaczego służbom PO+PSL przez 8 lat,nie udało się znalezć tego co dziennikarz o nieciekawym życiorysie potrafił zgromadzić w parę miesięcy,a wszystko było w jawnych dokumentach.Książka Piątka ma taki charakter wiarygodności jak ,,Dzień szakala" Forsytha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX