Kraśko oburzony seksistowskim tekstem trenera Legii. "Szokujące, kuriozalne"

- Najbardziej szokujące było to, że trener Legii uznał, że tym, co najbardziej dotknie, obrazi i zmotywuje jego piłkarzy, to porównanie ich do kobiet - dziwił się w Poranku TOK FM, Piotr Kraśko.

- Bardzo się cieszę, że moja ukochana drużyna Legia Warszawa wygrała ostatni mecz z Lechią. Wierzę w mistrzostwo Polski, ale oświadczenie, które po poprzednim
przegranym meczu wygłosił trener Legii Romeo Jozak było kuriozalne - zaczął "Poranek w Radiu TOK FM" Piotr Kraśko i dodał, że pierwszy raz słyszał, żeby trener w ten sposób ganił swoich piłkarzy.

- Dwa razy w czasie tej krótkiej wypowiedzi Romeo Jozak, powiedział, że jego piłkarze grali jak dziewczyny. To o tyle szokujące, że nie trzyma się kupy z bardzo wielu powodów. Gdyby mężczyźni - Amerykanie grali tak jak kobiety, to byliby mistrzami świata. Bo kobiety w USA wygrały mundial, a amerykańscy piłkarze nawet na mundial się nie zakwalifikowali - oburzał się Kraśko.

Po czym zaczął ironizować, że sądząc po figurze trenera, to nie zaszkodziłoby mu, gdyby trochę pobiegał.

- Ale nie mógłbym powiedzieć, że biega jak dziewczyna, bo nie zdarzyło mi się wystartować w maratonie, w którym nie wygrałaby ze mną jakaś dziewczyna. Bardzo bym chciał biegać tak szybko, jak te dziewczyny. Myślę, że pan trener by też chciał

- ironizował prowadzący program. 

- Ktoś mógłby powiedzieć, że może w kraju pana trenera używa się takich porównań, ale też na pewno nie bo tam też są dziewczyny, które biegają szybciej od obecnego trenera Legii - spuentował Kraśko.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (70)
Kraśko oburzony seksistowskim tekstem trenera Legii. "Szokujące, kuriozalne"
Zaloguj się
 • kowalska-kowalska

  Oceniono 10 razy 6

  Prawdziwy Chorwat jest tak samo upiorny jak prawdziwy Polak.

 • ga.spar

  Oceniono 4 razy 4

  panie Kraśko - ja jestem oburzony, że do kraju przyjeżdża turecki zamordysta ze swoimi siepaczami bezpieki, którzy napadają na ulicy na polskich obywateli a polska policja stoi biernie i się przygląda. obce służby używają siły - Płaszczak z Maciorą już powinni podać się do dymisji a jeśli tego sami nie zrobili, powinni zostać wywaleni.
  o tym powinieneś redaktorku od rana trąbić a ty pierdołami się zajmujesz

 • wozdo

  Oceniono 12 razy 4

  raz w życiu przyznam Ci rację Kraśku - ten trener to żenada. A porównanie tym bardziej nietrafne że kobiety grają lepiej niż ci kopacze z kolskiej ligi

 • tomtg123

  Oceniono 3 razy 3

  Romeo to żulia.

 • typowy.leming

  Oceniono 15 razy 3

  Kraśko powinien dołączyć do hasztagu #metoo albo założyć jakiś własny.

 • japka_putina

  Oceniono 17 razy 3

  Poprawność polityczna staje się obowiązkowa. Prawda, choćby oczywista, sprowadza na głowę kłopoty i oskarżenia. Kraśko świetnie wie, że to, co sam opowiada jest manipulacją, ale pewnie wierzy, że sprawa jest słuszna. Nie, nie jest. Na kłamstwie nie wyrośnie nic dobrego. Zdecydowanie dość mam naokoło ku...twa i zakłamania w rzekomo słusznych sprawach, by tolerować je w milczeniu, nawet w sympatycznym wykonaniu lubianego i bystrego dziennikarza. A może nawet szczególnie w takim wykonaniu.

 • pull_up

  Oceniono 2 razy 2

  Uspokój się Kraśko. Teraz już wszystko jest seksistowskie a kobiety na traktory. Oczywiście że kobiety mają gorszą koordynację, pooglądaj sobie ich mecze to się przekonasz. Żadna kobieta nigdy nie załapałaby się do drużyny męskiej , róznica w wynikach to zawsze jakieś 10% w wydolności a w sportach typu piłka nożna czy siatkówka można to oceniać na jakieś 25% łącząc wydolność i technikę.

 • rownowaznik

  Oceniono 2 razy 2

  Tak, Piotruś. Na pewno żeńska kadra USA pokonałaby męską.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX