Kraśko oburzony seksistowskim tekstem trenera Legii. "Szokujące, kuriozalne"

- Najbardziej szokujące było to, że trener Legii uznał, że tym, co najbardziej dotknie, obrazi i zmotywuje jego piłkarzy, to porównanie ich do kobiet - dziwił się w Poranku TOK FM, Piotr Kraśko.

- Bardzo się cieszę, że moja ukochana drużyna Legia Warszawa wygrała ostatni mecz z Lechią. Wierzę w mistrzostwo Polski, ale oświadczenie, które po poprzednim
przegranym meczu wygłosił trener Legii Romeo Jozak było kuriozalne - zaczął "Poranek w Radiu TOK FM" Piotr Kraśko i dodał, że pierwszy raz słyszał, żeby trener w ten sposób ganił swoich piłkarzy.

- Dwa razy w czasie tej krótkiej wypowiedzi Romeo Jozak, powiedział, że jego piłkarze grali jak dziewczyny. To o tyle szokujące, że nie trzyma się kupy z bardzo wielu powodów. Gdyby mężczyźni - Amerykanie grali tak jak kobiety, to byliby mistrzami świata. Bo kobiety w USA wygrały mundial, a amerykańscy piłkarze nawet na mundial się nie zakwalifikowali - oburzał się Kraśko.

Po czym zaczął ironizować, że sądząc po figurze trenera, to nie zaszkodziłoby mu, gdyby trochę pobiegał.

- Ale nie mógłbym powiedzieć, że biega jak dziewczyna, bo nie zdarzyło mi się wystartować w maratonie, w którym nie wygrałaby ze mną jakaś dziewczyna. Bardzo bym chciał biegać tak szybko, jak te dziewczyny. Myślę, że pan trener by też chciał

- ironizował prowadzący program. 

- Ktoś mógłby powiedzieć, że może w kraju pana trenera używa się takich porównań, ale też na pewno nie bo tam też są dziewczyny, które biegają szybciej od obecnego trenera Legii - spuentował Kraśko.

TOK FM PREMIUM