Czy warto przychodzić do TOK FM? [349. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Prezydent, poprzednio dwukrotny zwycięzca "Listy", w notowaniu 348 zajął już jedynie drugie miejsce. Andrzeja Dudę pokonał wiceminister sprawiedliwości.

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od zapomnienia cytaty: słowa, lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak poważne i kontrowersyjne.

Prezydent Duda, poprzednio dwukrotny zwycięzca "Listy", w notowaniu 348 zajął już jedynie drugie miejsce, na trzecim: czas najwyższy na kulturoznawstwa likwidację - czyli gorzki przekąs u profesora Bartosia. A na miejscu pierwszym, miażdżącą przewagą głosów, Patryk Jaki w szeroko komentowanej od tygodni roli prowadzącego posiedzenia i przesłuchania przed komisją ds. reprywatyzacji.

Wśród premier w notowaniu 349: o licencjacie Roberta Lewandowskiego, Hyde Park czyli prosimy do nas telefonować (skoro, być może, nie warto do TOK FM przychodzić), ponadto: kto tu w końcu jest ekspertem i apokaliptyczne wizje inspirowane... wiertarką oraz uspokajające zapewnienie, że, wbrew pozorom, nikomu nic się nie stało.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 349 liście przebojów TOK FM

DOSTĘP PREMIUM