Nagroda Architekt Rozwoju 2017 dla zespołu Radia TOK FM!

Prestiżowe wyróżnienie dla zespołu radia TOK Fm za walkę o poprawę jakości powietrza w Polsce!

Zespół Radia TOK FM został laureatem nagrody Architekt Rozwoju 2017 w kategorii "Dziennikarze w służbie ludziom: walka o poprawę jakości powietrza w Polsce". Statuetkę jako przedstawiciele zespołu odebrali Ewa Podolska, Maciej Głogowski i Adam Ozga.

Nagrody w konkursie „Architekt Rozwoju 2017” wręczane są w kategoriach: prawa człowieka i pomoc w potrzebie, działalność społeczna, nauka, sport oraz dziennikarze w służbie ludziom: walka o poprawę jakości powietrza w Polsce oraz nagroda specjalna.

Nagrodę przyznaje UN Global Compact. To inicjatywa wspierająca i umożliwiająca partnerstwo pomiędzy rządami, społeczeństwem obywatelskim, pracodawcami a ONZ.

Od początku tego roku TOK FM codzienne podaje informacje smogowe, a w programach na naszej antenie nie brak rozmów o problemie zanieczyszczenia powietrza.

Specjalny serwis emitowany jest codziennie po informacjach o 8:00 oraz 16:00 i jest uzupełniany wyjaśnieniem podstawowych pojęć, których znajomość pomaga zrozumieć komunikaty dotyczące jakości powietrza, które pojawiają się w przestrzeni publicznej.

"Informacje o jakości powietrza" >>

DOSTĘP PREMIUM