Polityk PiS: we ''frywolnej Francji jest problem molestowania. A w ''konserwatywnym kraju'' Polacy z estymą podchodzą do kobiet [350. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od zapomnienia cytaty: słowa, lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak poważne i kontrowersyjne.

Na miejscu pierwszym w 349. notowaniu "Listy" Patryk Jaki jako przewodniczący komisji, to nagranie dołącza zatem do premier w aktualnym wydaniu naszego programu, na drugim: marszałek Senatu o tym, czy warto przychodzić do "TOK FM", na trzecim: jakie odczucia może wzbudzać lub wręcz duchy wywoływać robienie dziury w ścianie.

Wśród premier w notowaniu 350: o wielkim świecie, a dokładniej - specyficzności Francuzów i odmienności (od Francuzów) Polaków w oczach jednego z polityków, pytania o jawność, ale też - wołanie o radiową jeśli już nie atrakcyjność, to chociaż użyteczność. Ponadto: co robi się (albo czego nie robi) przed wejściem do studia, ile trwać mogą różne wydarzenia, poparcie dla rządu i kłopoty techniczne.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 350 liście przebojów

DOSTĘP PREMIUM