Komentarze (35)
Rzecznik Dudy o zarzutach szefa MON ws. awansów generalskich: Nie ma decyzji, kiedy i jakie będą
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • spyderman2

  Oceniono 3 razy 3

  ruski antoni kompetentnie dba o ruską rację stanu. gdyby TW jarosław 'balbina" przyznał się do współpracy i do pederastii nie byłby szantażowany przez antoniego

 • kocurimysza

  Oceniono 2 razy 2

  Genaralow jak nasral a Helikoprera czy Okretu nie zobaczysz .Antek Paszol Wont.

 • getz54

  0

  Podobniez kandydaci przedstawieni przerz Macierewicza do awansu to wyśmienici zołnierze. Szlify zdobywali w ugrupowaniu Prawy Sektor, niektórzy zdobywali Krym.
  Nie polecono ich Macierewiczowi bez przyczyny.

 • anita gerard

  Oceniono 1 raz -1

  pożyczyć! pożyczyć!! pożyczyć!!!
  Szukasz renomowanej i akredytowanej prywatnej firmy pożyczkowej, która zapewnia pożyczki na całe życie. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek w bardzo szybki i łatwy sposób, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne, kredyty studenckie, kredyty na działalność gospodarczą, kredyty inwestycyjne, konsolidację zadłużenia i wiele innych. Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki konsolidacyjnej lub hipoteki? Nie wyglądaj już tak, jak my tutaj, aby wszystkie twoje problemy finansowe należały do przeszłości. Pożyczamy fundusze osobom i firmom potrzebującym pomocy finansowej w wysokości 2%. Nie wymaga się numeru ubezpieczenia społecznego i nie jest wymagana kontrola kredytowa, gwarantowana w 100%. Chcę korzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że zapewniamy niezawodną i pomocną pomoc, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci pożyczkę.
  Następnie wyślij nam wiadomość e-mail na adres: (anitagerardloanfirm@gmail.com), aby złożyć wniosek o pożyczkę

 • re_x

  Oceniono 2 razy -2

  jesteśmy już światowym mocarstwem pod względem ilości generałów!mamy ich ok 100 na armię liczącą ok 100tys .Jeden generał na ok 800 żołnierzy, do tego 1,5 tys pułkowników...dla porównanie USA ma tylko 40 generałów na armię ok 1,4 mln ..po co nam tylu generałów? dla olbrzymich kosztów?na to idą pieniądze na "obronność"?

 • Jan Staszic

  Oceniono 5 razy -3

  Czerepach i dudus na smietnik historii!
  To skandal by takie ogryzki wodzily za nos SUWERENA!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX