Komentarze (76)
Minister Błaszczak nic nie widział na Marszu Niepodległości? Zofia Romaszewska: "Te hasła są problemem"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • otopolskiepieklo

  Oceniono 5 razy 3

  nie moga tylko podpadaja

  romaszewska.... to żona tego ro,maszewskiego, który wstawiał się za KIBOLSTWEM (razem z klępą) i nazywał ich patriotyczną młodzieżą...

  cóż popierasz takich, to nie mów że może - popierasz faszystowskie bojówki

 • poppers68

  Oceniono 7 razy 3

  W latach 70 tych Pani Zofia Romaszewska razem z mężem aktywnie brała udział w pracach KOR. Organizacji mówiącej STOP ideologii nakładającej na robotników ( i nie tylko ) dogmaty marksizmu-leninizmu na siłę. Państwo Romaszewscy przeciwstawili się ideologii poniżającej ludzi niewyznających nakazowe dogmaty i przez to represjonowanych. Postawili się " izmom" i to ostro ( siedzieli )
  Obecnie Pani Romaszewska powtórkę odwróconą takich ideologi nazywa.....: " hasłami problematycznymi" Naprawdę? To ta sama Zofia Romaszewska? Dołącza do grona facecików i babeczek lżących przecież Jej dawnych kolegów z KOR , którzy w większości pozostali sobą do końca.
  No, no - Pani Romaszewska.....
  No, no....

 • zueoko

  Oceniono 3 razy 1

  Znakomite ocieplanie wizerunku pRezydenta.

 • aronia0

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wymagajcie od Blaszczaka aby jednoczesnie ogladal i czytal ze zrozumieniem. To ponad jego sily.
  A poza tym - Polscy od dawna sa zakompleksionymi nacjonalistami a nawet niektorym blisko do faszyzmu. Jako narod moze i jestesmy gotowi na wielkie czyny (tylko od czasu do czasu) ale na co dzien Polak to maly, zadufany w sobie a jednoczesnie zakompleksiony czlowieczek, ktory za wszelka cene musi znalesc "gorszego" od siebie, bo wtedy upaja sie wlasna wyjatkowoscia. Tym "gorszym" byli kiedys Zydzi a teraz imigrancji z Bliskiego Wschodu czy Afryki. Przy takim czlowieku nasz maly Polak o bialej skorze (co nie jest w zadnym wypadku jego zasluga) czuje sie "lepszy".

 • hipis3308

  Oceniono 5 razy 1

  Pani Romaszewska,a jak tam zdrówko, waszego podopiecznego Starucha.To pani, wraz z nieżyjącym mężem,legalizowaliście kibolstwo faszystowskie,a teraz udaje pani idiotkę.

 • martha.wise

  Oceniono 5 razy 1

  Te hasła nie są problemem, to konsekwencja zadawania się tzn "porządnych ludzi" z nazistami, tu pani męża z kibolami.
  To pani i jej mąż promują nazistów. Bo opierając się na tezach premiera Olszewskiego, nie ważne jaka będzie Polska byle była to Polska nasza- Romaszewskich, Olszewskiego, Kaczyńskiego a że będzie to Polska nazistów bo tylko tacy zapewnią nam siłę ulicy to detal.

 • japka_putina

  Oceniono 7 razy 1

  Z Romaszewską, podobnie jak z Błaszczakiem, można się zgadzać lub nie. Różnica jest taka, że Romaszewska ma swoje zdanie, a Błaszczak ma takie, jakie się opłaca mieć, na ile jest to w stanie ustalić swoim kurzym móżdżkiem.

 • Andrzej Weiss

  Oceniono 2 razy 0

  Święto Niepodległości powinno być świętem radosnym . Organizatorzy powinni organizować radość powinniśmy się cieszyć z niepodległości a nie marsze polityczne smutek, chamstwo i rozróby .Czy my Polacy nie umiemy się cieszyć z wolności i tylko umiemy się umartwiać

 • sidian

  Oceniono 6 razy 0

  Ja myślę, że sugerowanie, że Polacy to idioci, to niestety powszechny trend wśród polityków wszystkich opcji. Podobnie można powiedzieć, że ludność nie wiedziała, pod czym się podpisuje głosując na PO. Może warto jednak skupić się na istocie problemu, który ludzie zdają się doskonale zrozumieć, tylko jakoś politycy nie chcą. Na problemie zalewu Europy, jak to powiedział ten śmieszny koleś w muszce, śmieciem ludzkim. Bo taki problem dostrzegają ludzie i to nie tylko w Polsce.

  Może jednak warto ten temat poważnie poruszyć w debacie publicznej zamiast spychać go na margines, gdzie z chęcią podejmuje go obóz nędzy i rozpaczy ściągając coraz więcej zwolenników, którzy nie znajdują odpowiedzi na swoje pytania w głównym nurcie politycznym. Zwłaszcza, że jeśli ktoś wie, skąd wiatr wieje, to widzi, że na zachodzie zawiązuje się sojusz konserwatywno-libertariański i cała masa prawdziwych liberałów ucieka w stronę konserwatystów, bo lewicy odbiło do tego stopnia, że nikt normalny na nich głosu nie odda. W Polsce tacy konserwatyści to pis i to w ich stronę będą uciekać ci, którzy od polityki społecznej czy podatkowej wyżej stawiają bezpieczeństwo publiczne państwa, które, jak gołym okiem widać, jest w opałach.

  I to jest bardzo smutne, bo pis to najgorsza odmiana lewicy - za nimi po lewej jest już tylko ściana i duchy emerytowanych komunistów. To, co jest dzisiaj w Polsce potrzebne, to dwie kadencje twardych rządów prawicy - wolnorynkowców, liberałów i libertarian. Deregulacji, ograniczenia roli państwa, cięć wydatków i podatków, ograniczania administracji publicznej. Jak sobie jeszcze na kolejne kilka kadencji zafundujemy lewicową imprezę, to skończymy jak Wenezuela.

 • tantus79

  Oceniono 1 raz -1

  Mówiąc krótko: "To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale tez ich rozumiem."

 • eugen111

  Oceniono 3 razy -1

  Nagle niejaka Romaszewska stała się wyrocznią we wszelkich sprawach szczególnie politycznych. Ta emerytka przecież mówi za pieniądze Jarusia więc musi mówić zgodnie z jego rozkazem.

 • nowekonto1234

  Oceniono 3 razy -1

  Jeżeli hasło "Biała Europa" podpada pod kodeks karny to należy zmienić kodeks karny.

 • onduma

  Oceniono 11 razy -7

  Najciekawsze, ze najbardziej krytykuja zydzi , odwieczni rasisci z kraju gdzie oficjalnie istnieje rasizm i aparthaid z sądami rabinackimi. Gdzie bada sie i rozwaza kto jest "prawdziwym zydem" i ile ma procent zydowskiej krwi. Gdzie nawoluje sie i napuszcza inne panstwa do niszczenia narodow, przeciwnikow Izraela wlacznie z nawołyaniem do uzycia atomu przeciw Iranowi. Gdzie na forach i w realu wyzywa sie Arabow. muzulmanow i Polakow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX