Komentarze (128)
Opozycja w Polsce nie jest potrzebna? Zybertowicz wyjaśnia, dlaczego rosną notowania PiS
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dna_low

  Oceniono 5 razy 3

  Daj spokój kulson, sorry - Zybertowicz. Pier....sz jak potłuczony. No, ale ciemny lud to kupi - tak jak kulsona. Istna hatakumba.

 • corey999

  Oceniono 2 razy 2

  To że ogłosił minimum patriotyczne to problem wyznawców. Ale to że jednocześnie oglosił iz za brak znajomości tego wykładnika patriotyzmu ,a juz starch pomyślec za nieprzestrzeganie owego, trzeba spodziewać się złego samopoczucia , to już faszyzm. Może by jakieś oboziki ponownie uruchomic dla nieprawomyślnych panie psorze. Wszak "arbeit macht frei".

 • n29a

  Oceniono 2 razy 2

  "po co nam opozycja skoro jest wewnętrzny pluralizm w obozie PiS." - cholera, jakbym Partaczkę Nieboszczkę słyszał...

 • cozabadziew

  Oceniono 8 razy 2

  A co tu dużo wyjaśniać? Pis to socjaliści. Socjalista dąży do tego, żeby wszyscy mieli po równo: i ci co za młodu się uczyli a teraz pracują za trzech, i opieprzające się nieuki... A że tych drugich jest o wiele więcej to i poparcie dla socjalistów jest większe... Ot i cała zagadka.

 • stupid_writer

  Oceniono 6 razy 2

  Skad taki wysyp psorow po "specjalnej sciezce" awansu!

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 8 razy 2

  Ludzie głosują na PiS, bo PiS takie społeczeństwo zastał, gdy startował do wyborów.
  Społeczeństwo pobierające pensje marne, pracujące na umowach śmieciowych, społeczeństwo bez większych perspektyw, żyjące w kraju regresu gospodarczego, gdzie niecałe 10% eksportu to towary wysoko przetworzone a i to w większości przez zagraniczne montownie, dla których technologie powstają w zupełnie innych krajach.
  Jeśli młody inżynier nie jest tutaj zbytnio potrzebny do innej pracy niż przerzucanie papierków w urzędzie albo do rozkładania towarów w sklepie, to jakie perspektywy rozwoju ma reszta?
  Oczywiście uogólniam, bo wybudowano autostrady, drogi ekspresowe, poprawiono infrastrukturę nawet w niewielkich miejscowościach.
  Ale tymi nowymi drogami dokądś trzeba jechać i nie jest to droga do przyszłości, jeśli tymi drogami nie jedzie się na stałe za Odrę.
  Tego nie potrafiło zrozumieć PO, dla którego nadprodukcja sikacza z jabłek była sukcesem gospodarczym, bo jabłka których nie potrafiliśmy sprzedać przynajmniej się nie zepsuły.
  PiS zaoferował 500+ i to wystarczyło, by ludzi kupić.
  Niestety.
  Taki jest rezultat wielu lat zaniechań, lenistwa, neoliberalnego doktrynerstwa i ślepej wiary w niewidzialną rękę rynku.

 • lk10

  Oceniono 4 razy 2

  Kim dzong Kacz będzie rządził aż do śmierci ale co potem? następcy nie spłodził czyli potem choćby potop!

 • realizmforte

  Oceniono 1 raz 1

  Największy jednak pluralizm był w armiach Hitlera i Stalina. Jeszcze troszkę przyjdzie nam poczekać panie Zybertowicz.

 • Jasiu B

  Oceniono 1 raz 1

  Komitet na Nowogrodzkiej jest przecież emanacją dążeń narodu, więc po co opozycja ? Naród szczęśliwy i zadowolony ! A panowie Kulsonowie zapewnią ład i porządek, żeby ten opozycyjny motłoch nie przeszkadzał.

 • ablewski1961nz

  Oceniono 1 raz 1

  Profesor Bralczyk pięknie rozrywał na strzępy Zyberowicza w TV24.

 • 39marpik

  Oceniono 1 raz 1

  Niepotrzebni i szkodliwi w społeczeństwie są tacy profesorowie jak Zybertowicz.

 • chri-s48

  Oceniono 1 raz 1

  Panu Zybertowiczowi na pewno opozycja nie jest potrzebna - myśli że będzie piastował funkcję kapciowego do końca życia.

 • Oceniono 3 razy 1

  w rodzinie to się można spierać ... czasami dać po łbie ....a opozycje najlepiej zamknąć ..i spokój ...albo na wszelki wypadek zdelegalizować

 • fuzzy81

  Oceniono 3 razy 1

  Z moich obserwacji wynika że ponieważ PiS realizuje program wyborczy to ludzie są za PiSem. Nie wsłuchują się w dyskusje które bezpośrednio ich nie dotyczą w życiu codziennym (jak np. sądy czy TK), skupieni na oglądaniu przekazów dnia nie mają innego źródła informacji które zanegowałoby ich wybór. Póki nie odczują "dobrej zmiany" w życiu codziennym będą trwać przy obozie rządzącym. Z drugiej strony powiedzmy sobie szczerze: opozycja konstruktywna w Polsce nie istnieje

 • Lech Pawluk

  Oceniono 5 razy 1

  Ogłądałem debatę mądrych, prawych profesorów i księdza BONIECKIEGO na forum w Gdańsku. Pan Zybertowicz doradca prezydenta Dudy, jakoś nie bardzo swoimi tezami, oraz argumentami przekonał zgromadzone audytorium. W porównaniu do wcześniejszej wymienionych dyskutantów,, wypadł,,słabiutko, /różnica klas /.

 • 20portal

  Oceniono 7 razy 1

  W PiS nawet ci, którzy mają własne zdanie, to się z nim nie zgadzają.
  Proste?

 • benek231

  Oceniono 7 razy 1

  Zgadza sie. A jest to w dodatek stary numer stosowany przez przerozne rezymy, na calym swiecie. Polega to na uruchomieniu skrajnosci by na ich tle wypadac znacznie lepiej. "Patrzcie co was czeka gdyby nie my" - mowia niemal wprost przerozne PiSy. A gdy tylko ich spoleczenstwa sa porownywalnie glupie z polskim, podobnie niedouczone, i rownie otumanione przez kler - slupki ida w gore.

  Polacy nie zdaja sobie sprawy z tego, ze - tak naprawde - dokonuja wyboru pomiedzy klero-faszyzmem, a faszyzmem ONRu, na przyklad.

 • jagopa

  Oceniono 9 razy 1

  W Polsce wyksztalcenie wyzsze posiada 17% obywateli a srednie(o zgrozo) 33%. Drugie 507% to ich wyborcy...

 • mocno_kwasny

  Oceniono 17 razy 1

  hej gamonie druga kadencja sie szykuje :-)

 • Sławomir Kadej

  0

  Ten kulson chce pewnie stanąć na czele nowego FJN, a gowiny i kukizy będą ,,robić" za PAX i ZSL? ;-)

 • pepper-salt

  Oceniono 4 razy 0

  A rosną?!

 • xyz_xyz1

  Oceniono 6 razy 0

  Bo i po co Polakom inne partie polityczne skoro PiS jest wszystkim czyli Partią Lewicową, Prawicową, Narodową i Ludową? Odpowiedz jest prosta wszystkie inne partie i ugrupowania są zbędne i powinny zostać zlikwidowane. Podobnie nie widzę powodu istnienia innych niż państwowych mediów -bo po co one skoro te państwowe w 100% wystarczą dając właściwy obraz sytuacji. Powinna być jedna partia jeden związek zawodowy, i tylko państwowe media. i to w 100% wystarczy każdemu. Głosowanie powinno odbywać się o przez wrzucenie stosownej listy do urny bo po co skreślać skoro lista już została właściwie przygotowana.

 • wawiak57

  Oceniono 8 razy 0

  Trzeba zmodyfikować Piłsudskiego "Wspaniały naród, tylko ludzie ku... i do tego głupi".

 • pytlarro

  Oceniono 1 raz -1

  Nie, po co nam taka idiotyczna, nieprzydatna opozycja jak PO? Partia, ktora nawet nei ma programu ani pomyslu, poza zgrana plyta, ze odsuniemy PIS od wladzy. I po co, zeby wasi kolesie mogli wrocic do koryta? Nie, lewico, tak sie nie stanie

 • pd2016

  Oceniono 5 razy -1

  A jeżeli po śmierci prezesa zmumifikujemy jego ciało i wybudujemy mauzoleum, to PiS może sprawować władzę (1993-1917=76) siedemdziesiąt sześć lat!!!!

 • plautilla

  Oceniono 4 razy -2

  O miliardowych kradzieżach w SK Wołomin, wktórych uczestniczył B.Komorowski vel Szczynukowycz pismaki tok.owe i wybiórcze milczą !?
  Zatrzymano 74 osoby.
  wprawo pl/2017/11/14/najwieksza-akcja-historii-cba-zwiazku-wyludzaniem-kredytow-sk-banku-wolominie-zatrzymano-74-osoby/

 • qielih

  Oceniono 8 razy -2

  Likwidujecie blogosferę TOKFM a teraz skasowaliście mój komentarz zawierający link do mojego wpisu o Wolności słowa według Agora. Czym się różnicie od cenzorów TVP?
  h
  ttp://www.tokfm.pl/blogi/dladobrawspolne/2017/11/wolnosc_slowa_wedlug_agory/1

 • wawiak57

  Oceniono 10 razy -2

  Cenzura u was działa, nawet Piłsudskiego nie można już zacytować.

 • ot48

  Oceniono 5 razy -3

  Opozycja jak była u władzy uważała, że polakom wystarczy ciepła woda w kranie i praca do śmierci. To, co się dziwić, że w tej chwili większość polaków "olewa" opozycję.

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 9 razy -3

  "wzrost notowań PiS, to efekt takiego oto myślenia części Polaków: po co nam opozycja skoro jest wewnętrzny pluralizm w obozie PiS."

  Wzrost notowań PiS to skutek "pracy" takich "ekspertów" jak Zybertowicz.
  Tacy panowie, nie zauważają, że opozycja nie ma ŻADNEGO programu.
  To dlatego ludzie popierają PiS.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 5 razy -3

  Jeszcze brdzie trzeba przyjrzac sie okolivcznosciom umowy z ukraina z 18 maja 2012 o zabezpieczeniu emerytalnym, ktory de facto uznaje ukraine za czesc rynku wpolnotowego EU a nawet idzie dalej, pozniewaz nie wprowadza okresu minimalnego, ta usawa jest ewidentym nariszeniem prawa i interesow Polski. Do wszystkiego zlodzieje wrocimy nie bedziecie mogli spac spkojnie, cele polskich wiezien czekaja. Takie umowy podpisuja panstwa wasalne podbite lub tzw. terytoria zamorskie.

 • vistooo

  Oceniono 11 razy -3

  Palikota reanimujcie , może jak pójdziecie ze swoimi pachołkami wówczas na wybory to nawet z 1000głósów będziecie mieć :)

 • wu-du

  Oceniono 11 razy -3

  Po prostu straszenie Kaczyńskim już nie pomaga. Musicie lemingi sobie stworzyć nowego wroga :)

 • qawsedrftg

  Oceniono 9 razy -3

  Biada nam. Biada. Zniknął wPiS o wzroście przestępczości w Berlinie. Ktoś go widział? Biada! Gore!

 • rave8

  Oceniono 13 razy -3

  Nikt juz się nie nabiera na złych nazistów i homofobicznych narodowców, złych chrześcijan. Każdy niby o nich słyszał ale nikt ich jeszcze nie widział. Za to morderstwa, zamachy i gwałty w imię islamu są faktem. Dla lewicy jak zwykle życie człowieka to sprawa drugorzędna, liczą się sędziowie odsuwani od koryta, stężenie co2 w powietrzu i zmiana konstytucji w Polsce. To są ich priorytety. Skąd ten spadek notowań opozycji w Polsce? Jak tam "mądre głowy" myślicie ? :)

 • jezierskiadam

  Oceniono 13 razy -3

  ..........................................
  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  ^^^
  Planujemy zakończenie działalności blogów prowadzonych przez użytkowników w serwisach

  tokfm.pl/blogi

  Zakończenie działalności oznacza zablokowanie możliwości dodawania nowych postów i usunięcie wszystkich dotychczasowych treści (notek, plików, blogów, komentarzy). Do 14 grudnia 2017 możesz zarchiwizować treści swojego bloga i przenieść je na platformę WordPress. Jeśli chcesz to zrobić, napisz na adres: zespol_gazeta@gazeta.pl - my w ciągu 14 dni wyślemy Ci zarchiwizowaną treść bloga (bez zdjęć). Zdjęcia możesz zarchiwizować samodzielnie ze strony swojego bloga.

  Platforma Blox.pl będzie działała normalnie, nie planujemy zmian z działaniu Bloxa. Opisywana zmiana dotyczy tylko blogów w serwisach.

  Działając w imieniu i na rzecz Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, wypowiadam umowę na świadczenie usługi Blox Lite, o której mowa w par. 9 Regulaminu Użytkownika Serwisów Internetowych Agory, ze skutkiem na dzień 14 grudnia 2017. Wypowiedzenie następuje z powodu planowanego zakończenia działalności Agora S.A. w zakresie udostępniania usługi Blox Lite (blogi użytkowników na serwisach).

  Paweł Wujec.
  Dziękujemy za korzystanie z usługi blogów na serwisach (Blox Lite). Mail został wysłany do Ciebie automatycznie, ponieważ masz aktywną usługę Blox Lite.

 • qielih

  Oceniono 18 razy -4

  Dlaczego rosną notowania PIS? Proste. Spójrzcie na siebie:

  Wolność słowa według Agory:

  h
  ttp://www.tokfm.pl/blogi/dladobrawspolne/2017/11/wolnosc_slowa_wedlug_agory/1

 • antygazeta2

  Oceniono 13 razy -5

  frustracja kondomitów sięga podłogi, czekamy na jej przebicie i bujanie wokół progu wyborczego. Rysiu spetru już się tam zameldował.

 • usuniety-komentarz

  Oceniono 13 razy -5

  PiS rosną słupki,, bo totalna opozycja jest pełna "polityków ułomnych"

 • Dodger Merciless

  Oceniono 6 razy -6

  Totalna Opozycja broni tych co mordowali Polaków i Żydów,broni oszustów co oszukują na proszkach,jedzeniu,samochodach,tych co okradli nasze muzea i nie chcą za to zapłacić lub oddać,nie chcą płacić odszkodowań ,to po co taka opozycja.

 • Jan Staszic

  Oceniono 12 razy -8

  Jesli nie bedzie odciecia sie w PIS od dudy,banderowcow i naciskow z zagranicy czyli berlina badz tel aviwu to PIS skonczy na 35%.
  Albo idzie dobra zmiana albo udajemy reformy...
  Przeszedl tez czas by wykonczyc lesnych dziadkow z PC jak i patafianow typu tarczynski.
  Nie ma odwrotu i reforme trzeba tez przeprowadzic wewnatrz partii!

 • patriot.wr

  Oceniono 20 razy -12

  Co wy w tym tokefem z tym rasizmem w Polsce, jakieś fobie macie, czy urazy?
  Jaki rasizm w Polsce, puknijcie się ................
  Do RPA wyślijcie Wróbla, albo Piątka, zobaczycie jak biali są tam traktowani!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX