Komentarze (77)
"Organizacja takiego turnieju to pochwała zbrodni". ONR organizuje zawody sportowe
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zdzisiek66

  Oceniono 7 razy 5

  Podpowiadam naszych kochanym "patriotom" następnego patrona - Charles Manson.
  Zasłużony bohater, zorganizował zamach na Żyda. Nie było Żyda w domu, więc zabili mu żonę i kumpla - też miło, co nie, chłopaki?

 • mazzini890

  Oceniono 17 razy 5

  Panowie z "prawicy" Burowie zasługują na własne państwo a czarni z RPA święci nie są.Ale czarni z RPA nic Polsce nie zrobili, ani nie są islamistami.Nie wysadzają się.Z polskiego punktu widzenia Waluś nie jest bohaterem.I nie zasługuje na szacunek.No chyba że tych co chcą powrotu kolonializmu.Hani aniołkiem nie był, ale Polsce nie zagrażał.A Waluś chciał zabić i Mandele, nie aniołka, ale nie komucha.W RPA jest spór między czarnymi a białymi ale nie ma wojny z islamem o Europę.Nie jest więc Waluś bohaterem i z tej strony.

 • gebe14

  Oceniono 13 razy 5

  trzeba nazywać rzeczy po imieniu. to są św i nie po prostu . największe ś mie rdzące ś w i nie

 • zarator

  Oceniono 4 razy 4

  Afryka, jak powszechnie wiadomo kibolskie matoły jest dla murzynów, więc cos chyba tu nie tak. Zabił murzyna w jego ojczyżnie. Tak wam prawiczki brak bohaterów, że musicie na nich powoływać pospolitych morederców strzelających ludźom w plecy ???? My chcemy Boga, wolaliście niedawno... Niewątpliwie Go potrzebujecie, tylko droga daleka..

 • ww.66

  Oceniono 3 razy 3

  ONR czci pamięć imigranta, mordercy i terrorysty. Paradne. Może zaprośmy takich do Polski.

 • jnktrine

  Oceniono 4 razy 2

  1. Rozumiałbym jakąś refleksję nad Walusiem, powiedzeniem, że jest to postać niejednoznaczna, że jego działanie, choć zasługuje na potępienie miało jakąś przyczynę itd - ale nie, ONR jednoznacznie go gloryfikuje jako bohateraXD

  2. To śmieszne tym bardziej, że Waluś nie jest żadnym patriotą - to zwykły emigrant, który olał Ojczyznę i wyjechał (czemu nie strzelał do komunistów w Polsce?)

  3. To świadczy też, jak ubogie jest środowisko narodowców - że w Polsce nie mają ŻADNEGO bohatera, którego mogliby czcić, i muszą sięgać po emigrantów.

  Pjona.

 • sir.fred

  Oceniono 6 razy 2

  Co za kulsoński naród.

 • artau

  0

  Jeśli ten 'turniej" odbędzie się, to będzie to hańba dla władz Łodzi. Łodzianie powinni zadeptać ten turniej, zablokować dojścia do hali, parkingów. Ten turniej nie może się odbyć !!!

 • westgreg

  Oceniono 6 razy -2

  Że Waluś strzelił i zabił komunistycznego mordercę, to dobrze. Że, jako Polak, robił to poza granicami swojego kraju - to raczej nie dobrze (jakkolwiek z wszelkimi socjalizmami należy walczyć zawsze i wszędzie). Chociaż jego czyn jest godny pochwały, na jakąś specjalną estymę nie zasługuje.

 • bart5554

  Oceniono 4 razy -4

  Polecam historię bohatera, który nienawidził komunistów i którego na pewno nienawidzi Wyborcza i TOK FM:

  Pistolet do wynajęcia czyli prywatna wojna Rafała Gan-Ganowicza

  www.youtube.com/watch?v=c85eQrEvFCY

 • bart5554

  Oceniono 6 razy -6

  A czy zabicie socjalisty Adolfa Hitlera to też pochwała zbrodni? TOK FM to robi papkę z mózgów.

  Michałkiewicz ma rację - media ogłupiły już znaczną część społeczeństwa. Bliska mi osoba odwiedziła jakiś czas temu Muzeum Etnograficzne w Warszawie. Zobaczywszy opis pod jedynym ze zdjęć nazywający komunizm "ustrojem totalitarnym" powiedziała (cytat): "wszędzie ta polityka". To nie polityka, tylko fakt. Faszyzm = komunizm = (z czego coraz więcej ludzi zaczyna zdawać sobie sprawę) islam.

  I jeszcze jedno: Czy "dziannikarzy" (a raczej propagandystów) z TOK FM nie szokuje przedstawienie terrorystów islamskich na jednej z wystaw jako męczenników za wiarę?

 • Oceniono 12 razy -6

  "z zimną krwią zamordował Chrisa Haniego, czarnoskórego lidera partii opozycyjnej"
  Chris Hani był komunistycznym terrorystą i dlatego zginął z ręki Walusia, a nie dlatego, że był murzynem! Organizacja Haniego zwana Włócznią Narodu (Umkhonto we Sizwe) zamordowała dziesiątki osób (oficjalnie: sto kilkadziesiąt), w tym czarnoskórych działaczy Afrykańskiego Kongresu Narodowego, którzy sprzeciwiali się komunizmowi. Hani powinien był zawisnąć wiele lat przed strzałem Walusia i byłoby to przede wszystkim w interesie czarnej ludności RPA. Murzyni zasługują na lepszych liderów niż bolszewiccy zwyrodnialcy pokroju Haniego.

 • alfalfa

  Oceniono 15 razy -9

  Z tego co się orientuję motywem zbrodni nie była rasa ale przede wszystkim polityka. Waluś zabił Chrisa Haniego z tego powodu, że ten był komunistą o czym słowa nie ma w "artykule".
  A.

 • tatankaiyotake

  Oceniono 13 razy -9

  jak zwykle tylko jakaś prawda, a nie cała prawda - opozycjonista - o ile ładniej to brzmi niż przywódca komunistycznych bojówek.

  Nie zależy mi na amnestii czy deportacji Walusia i go nie bronię, bo to kim była jego ofiara nie zmienia tego co zrobił, nie lubię tylko tego typu dziennikarstwa.

 • Kris Kros

  Oceniono 11 razy -9

  wypuścić wszystkich narodowych patriotów z polskich więzień, ktoś musi walczyć o czystość rasy

 • rave8

  Oceniono 17 razy -11

  Zamordował afrykańskiego Stalina. Lewica poruszona bo ich zbrodniarz zginął.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX