"Telenowela 'Adrian' to kwestia chwili" - Wróbel czeka na sequel "Ucha Prezesa"

- Ciekawe, który Andrzej Duda jest prawdziwy? Ten podpisujący kiepsko poprawione, niedobre ustawy o sądownictwie, czy ten przed którym cofa się Antoni Macierewicz - zastanawia się Jan Wróbel. Wg gospodarza "Poranka Radia TOK FM", działania prezydenta zasługują na uwagę scenarzystów zajmujących się serialami.

Zdaniem Jana Wróbla działania prezydenta to znakomity materiał na sequel popularnego "Ucha Prezesa". - Jeszcze nie ma telenoweli "Adrian", ale w moim przekonaniu to kwestia chwili.  Bo temat emancypacji prezydenta wisi w powietrzu - mówił Jan Wróbel w Poranku Radia TOK FM. I cytował medialne doniesienia na temat prezydenta.

- Grzegorz Osiecki w „Dzienniku Gazecie Prawnej” pisze, że Andrzej Duda "jest coraz bliżej podpisania ustaw” o KRS i SN. A w "Gazecie Wyborczej" krótki, ale wymowny artykuł Pawła Wrońskiego - "Macierewicz cofa się przed prezydentem". Ciekawe, który Andrzej Duda jest prawdziwy? Ten który podpisuje kiepsko poprawione, niedobre ustawy o sądownictwie, czy ten przed którym cofa się nie kto inny jak szef MON-u Antoni Macierewicz - zastanawiał się Jan Wróbel.

Gospodarz "Poranka Radia TOK FM" podkreślił, że o telenoweli mówi bez "pogardliwie wydętych warg". - Chodzi mi o telenowelę jako ciekawy, wciągający i długi serial polityczny.

"'Ucho prezesa' utopiło PiS"

DOSTĘP PREMIUM