W radiu przeszczep banana, a w Sejmie szyku zadaje poseł Piotrowicz [356. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od zapomnienia cytaty: słowa, lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak poważne i kontrowersyjne.

Listę 355. bezapelacyjnie wygrał fragment audycji o przeszczepie głowy, czyli Paweł Boguszewski u Tomasza Stawiszyńskiego. Na drugim: o próbie ucałowania na powitanie premier Szydło przez prezydenta Macrona i co z tego wynikło, na trzecim: nasz Gość o imieniu Guliver, który, z lekkim zniecierpliwieniem, wyjaśnia że nigdy nie czytał "Podróży Guliwera", także na trzecim - ubiegłotygodniowi zwycięzcy, czyli posłowie i w ich wykonaniu lekcja demokracji.

Wśród propozycji premierowych w nowym, 356. notowaniu naszej "Listy" - ciąg dalszy dyskusji o przeszczepie głowy, czyli przeszczep banana (zamieszczamy nawet zapis video tego epokowego wydarzenia), ponadto: festiwal posła Piotrowicza z całego mijającego tygodnia, pan profesor pytany ile wody i światła potrzeba do uprawy marihuany, oraz: jakie media są ale też - jakie bywają (w sensie: że zupełnie inne).

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

A tutaj zapis video transmisji przeszczepu banana:

Głosuj w 356. notowaniu Listy Przebojów TOK FM

TOK FM PREMIUM