Komentarze (68)
Nie potrafimy nadążyć za PiS-em. I to jego siła. "Robią ruch do przodu, zanim to konieczne"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • an.chojnacki

  Oceniono 4 razy 2

  Nie bardzo wiem, czy łamanie zasad życia publicznego przez neobolszewików jest tym czym powinniśmy się zajmować pod koniec drugiego dziesięciolecia XXI wieku. Domena to przecież XX wiecznych reżimów, które ciągle "robiły krok naprzód", "grały do przodu", a cywilizowany świat "nie potrafił nadążyć" za "geniuszami". Ale jak dudnęło to nawet dzisiejszy I sekretarz został demokratą.

 • andzialak

  Oceniono 7 razy 1

  Nadążamy za pisowską hołotą tylko co z tego jak kaczorowi wydaje się, że wie wszystko najlepiej, a nam pozostaje tylko ulica i kamienie.

 • darend888

  Oceniono 5 razy 1

  no i dodatkowo pis banda nie ma już na kogo stawiać - przecież gn..j kaczor potrzebuje mieć haka na każdego ministra - niestety tacy z hakami się kończą a nowych jeszcze nie naprodukowali - ale nie ma obawy wkrótce to naprawią .

 • justas32

  Oceniono 7 razy 1

  PIS upadnie - tak jak każda piramida finansowa napędzana pożyczkami z zagranicy ...

 • palo_ma1

  Oceniono 3 razy 1

  Miał to być gambit hetmański, a to tylko jakaś śmieszna roszada.
  Coś jak dłubanie w nosie celem zdekoncentrowania przeciwnika.

 • gdynia111

  Oceniono 4 razy 0

  Klub PIS się dziś powiekszy do 236 POSŁÓW ????? Jak to możliwe po WZOROWYCH 8 latach rządów PO I PREMIERA TUSKA I HGW DRUŻYNY? NO JAK ? ANDRZEJ :)

 • 2bxornot2b

  Oceniono 6 razy -2

  Modlmy sie zeby ta reforma dala pozadany efekt, ja nie chce slyszec iz sedzia arbitralnie nie dopuszcza materialu dowodowego w procesie. To kluczowy punkt w naprawie naszej panstwowosci, czeka na nia przede wszystkim biznes i ZSO obywatel.

 • popieramkukiza

  Oceniono 6 razy -2

  Moim zdaniem to nie PiS czyli prezes jest taki inteligentny i przebiegły, tylko totalna opozycja tak głupia i bezwolna. PO dołuje bo Grzesiu nie zrobił nic (oprócz wstawienia sobie zębów) żeby przeciwstawić się Kaczyńskiemu. Jest tak charyzmatyczny jak nocny stróż nad ranem i ciągnie partię w niebyt. Ponadto nie pomaga im też afera z Hanną kamieniczniczką, która im dłużej pozostaje na stanowisku, tym mocniej zniechęca ludzi do PO. Nowoczesna ? To jest już polityczny trup i bankrut. Rysiek dymał partyjne koleżanki, teraz one wydymały jego i to jest koniec tej zabawy w politykę. Część z nich ucieknie do PO, a reszta pozostanie do następnych wyborów w których nie osiągną nawet progu. Kogo ma się zatem bać Kaczyński ?

 • westgreg

  Oceniono 5 razy -3

  Jak Igor ustawiał polską politykę za czasów PO-PSL, też koalicji rządzącej wiodło się całkiem nieźle. Niestety, po odejściu Tuska do Brukseli stwierdził, że z granice jego możliwości i choćby nie wiem, jak się starał, to ze Schetyny i Kopacz "bata nie ukręci".
  Nie wiem, kto medialnie ustawia PiS, ale robi to świetnie. Chyba nawet lepiej niż Igor ustawiał poprzedników.

 • saves

  Oceniono 12 razy -6

  I tym się różni od PO. PO albo stało w miejscu, albo czekało na sygnał z Berlina.

 • saves

  Oceniono 16 razy -8

  PO może teraz biegać do przodu ile chce. Tyle że to ganianie za własnym ogonem. Żeby było, jak było...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX