Komentarze (70)
"Pierwszy raz w 25-letniej historii KRRiT ukarano stację za treść programów informacyjnych" - Braun
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • chumski

  Oceniono 7 razy 5

  Jeżeli będzie potrzeba , dołożę się tylko podajcie nr.konta.

 • zlysort

  Oceniono 2 razy 2

  Jedyną nadzieją na zmianę kursu w jakim dryfujemy, to zakręcić kurek z pieniędzmi unijnymi. W momencie, gdy Unia skierowała wniosek do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości pan Szyszko błyskawicznie wycofał maszyny z puszczy. W obliczu realnych kar finansowych rządzący zmieniają kurs, ponieważ grozi to utratą poparcia elektoratu. PIS przekupuje ludzi rozdając pieniądze na lewo i prawo, zapewniając sobie poparcie społeczne. Już komuniści dobrze identyfikowali potrzeby społeczne - dać na pół litra i kilo zwyczajnej (kiełbasy). Przewidując, że poparcie to kiedyś się skończy, bo skończą się pieniądze, zmieniają ordynację wyborczą, aby zapewnić sobie jeszcze trochę spokoju. A co potem - jakoś to będzie. Tylko dlaczego tak długo i dlaczego w ogóle?

 • wmp1234

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Braun, nieładnie tak zwyczajnie kłamać - młodzież słucha. Już pan zapomniał, jak za brak potępienia i odcięcia się komentatorów w trakcie marszu niepodległości 11 listopada 2013 r. od spalenia tęczy w Warszawie, ukarano telewizję? Kare nałożył przewodniczący Krajowej Rady. Rozumiem, ze tamta kara była słuszna bo dotyczyła konkurencyjnej stacji. Wtedy oczywiście ani pan, ani nikt z Departamentu Stanu nie zaprotestował. Takie wasze standardy demokracji.

 • Ireneusz B.

  Oceniono 1 raz 1

  Wpuścili jakąś diablicę od ajatollaha Rydzyka do KRRiT no to mamy. PiS-kanalie i KLOAKA.

 • swobodan1

  Oceniono 2 razy 0

  Panie Braun to nie była treść informacyjna w TVN tylko podburzanie do rozruchów,
  proszę sobie dokładnie odsłuchać przekaz medialny pani Kolendy - Zalewskiej
  dziennikarki tej stacji. Zaś komentarz pana Juliusza Brauna,że KRRiT wkracza
  w obszar wolności słowa jest nietrafny - może pan Braun też powie,że podpalenie
  biura posłanki Beaty Szydło też miało na celu obronę wolności słowa i prawa w ten
  sposób do jej wyrażenia przez podpalenie.

 • Oceniono 2 razy 0

  byłam na wielu demonstracjach, także tych grudniowych i pamiętam, że kiedy wróciliśmy przemarznięci do domu (Mąż też demonstrował swój głęboki spreciw...), oglądaliśmy na zmianę, relację tvn24 i TVP Info; w tvn pokazywali jak było - tłumy wqrwionych ludzi, a było nas DUŻO; w tym samym czasie Telewizja Narodowa pokazywała puste ulice, radiowóz, parę osób mijających PARĘ barierek (podczas, gdy było ich mnóstwo wszędzie, bo próbowali odgradzać Prawdziwych Polaków wybranych przez Suwerena od Zła Wcielonego czyli wegetarian, cyklistów i lewaków)... O komentarzach, które oraszały te obrazy, nie wspomnę. W Narodowej to muszą chyba kursy na lanie wody prowadzić, serio.
  Ale też prawda jest taka, że większość już rok temu miała wyj...ne na to, co się dzieje. Jeszcze latem to jak cię mogę - ciepło, można się kajtnąć na Trakt Królewski, ale teraz, kiedy sukinsyny zrobili to, co próbowaliśmy latem zablokować, to nie ma wielkiego larum, a należałoby poprosić Panią Szczepkowską, żeby publicznie ogłosiła, że komunizm, w nowej odsłonie, POWRÓCIŁ; bardziej podstępny i groźny. Wybitny pisarz, Kornel Filipowicz, napisał w latach 80-tych wiersz. Brzmi on tak:

  W państwie totalitarnym
  Wolność
  Nie będzie nam odebrana
  Nagle
  Z dnia na dzień
  Z wtorku na środę
  Będą nam jej skąpić powoli
  Zabierać po kawałku
  (Czasem nawet oddawać
  Ale zawsze mniej, niż zabrano)
  Codziennie po trochę
  W ilościach niezauważalnych
  Aż pewnego dnia
  Po kilku lub kilkunastu latach
  Zbudzimy się w niewoli

  Ale nie będziemy o tym wiedzieli
  Będziemy przekonani
  Że tak być powinno
  Bo tak było zawsze.

  Może pora wyciągnąć powielacze?...
  P.S. Celowo nie ukrywam swojej tożsamości; chcę powtórzyć to, co wiele razy krzyczałam na ulicach - PÓJDZIESZ SIEDZIEĆ; dopasujcie sobie, do kogo chcecie (a będzie ich wielu...ciągle w to wierzę...)

 • tajemniczy_don_pedro

  Oceniono 3 razy -3

  "To wyraźne wkroczenie w obszar wolności słowa - ocenia b. szef KRRiT Juliusz Braun. "

  Tak. I to obrzydliwe. Jedno tylko wypomnę hipokrytom z Czerskiej: sami to szambo otworzyliście, bo to Wasza formacja polityczna jest za penalizowaniem rozmaitej "mowy nienawiści", czyli takiej, która WAM się nie podoba. Pisiory skorzystały i penalizują teraz wypowiedzi, które IM się nie podobają. Przemyślcie swój generalny stosunek do wolności słowa, a nieśmiało podpowiadam Wam, że może warto by je rozumieć tak, jak rozumieją libertarianie, czyli jako prawo absolutne, fundamentalne i nienaruszalne.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 8 razy -6

  Za mowe mnienawisci likwidacja jak na fatze buku, nawolywanie do przemocy przeciw komukolwiek w panstwie demokratycznym jest przestepstwem i moze czas uswiadomic to postkomunie iz czasy powolywania sie na znajomosci na esbe sie juz skonczyly.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 10 razy -8

  Zaślepiony nienawiścią michnikowy ciemnogród "łyknie" że za treść ale zbyt głupi żeby szukać innych źródeł informacji nie doczyta że za nakłanianie do łamania prawa.

 • Janusz Kuszpit

  Oceniono 17 razy -15

  opozycja jak zwykle-rżnie głupa..tvn24 ukarana za instrukcje wywolywania zamieszek ulicznych.nie za informacje o wydarzeniach.lecz za instruktaż..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX